Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Kako ocistiti?

Imam jedne stare tenisice koje bi poklonila ali na dzonu su od stajanja lagano pozutile, dosle su flekice. Dzon je tvrda guma. Imate li ideje kako da ih ocistim od tih zuckastih mrlja i da dzon opet pobijeli? Tnx
2017 03 08
postoji specijalno sredstvo - tekućina, izgleda kao ona tekuća sredstva za čišćenje cipela samo je bijelo, s tim se premaže i tenisice su kao nove! ja sam to kupila u Kauflandu!
2017 03 08
prvo mozes probati s pastom za zube
2017 03 08
I ja sam sa pastom za zube oprala stare starke. Natrljaš gumu sa pastom i ostaviš da odstoji 20 min, pa ispereš. Meni je super očistilo! :) E sad ne znam da li to djeluje ako je guma požutila od starosti...
2017 03 08
probala sam trljati sa vanishem i nije mi otislo :D moze biti bilo kakva pasta za zube u pitanju? :D
2017 03 08
> FlyGirl5: > postoji specijalno sredstvo - tekućina, izgleda kao ona tekuća sredstva za čišćenje cipela samo je bijelo, s tim se premaže i tenisice su kao nove! ja sam to kupila u Kauflandu! zvuci zanimljivo, sta to se premaze i onda isperes ili? i od toga ponovno pobijele dzonovi? ja bih rekla da je u pitanju zuta boja od stajanja...
2017 03 08
Probaj s acetonom
2017 03 08
ja sam probala to riješiti sa acetonom, arfom, cilit bangom, pastom za zube, sapunom, head& shoulders šamponom, dobro da domestos nisam stavila. I samo je možda za pola nijanse izblijedilo, ali tu su i dalje...tako da ponosno nosim svoje žute mrlje na bijelim tenisicama :D
2017 03 08
> SaraKedavra: > ja sam probala to riješiti sa acetonom, arfom, cilit bangom, pastom za zube, sapunom, head& shoulders šamponom, dobro da domestos nisam stavila. Zvuči kao recept za izradu bombe :')
2017 03 08
Soda-voda i nakon toga kaladont -- i poslje toga budu bijele ko nove (bar ja tako radim) ☺️💪🏼
2017 03 08
Soda definitivno ...malo malo vode da bude kao pasta na četkicu i udri ]:)
2017 03 08
hvala cure :")
2017 03 08