Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Smije li se na krpicama ...?

Cure smijem li ovdje na svom profilu,kao sto neke cure..stave slike robice koju trebaju,taj i taj model te i te veličine i napisati TRAŽIM? Je li to dozvoljeno ili se dobije zbog toga po nosu?:) Hvala vam puno!
2017 03 15
:D :D :D slatko si me nasmijala, ja svako malo dobijem po nosu :D možda ti za ovo nećeš.....
2017 03 15
Meni je takav oglas obrisan bez dobivanja po nosu :D
2017 03 15
> LeSock: > Meni je takav oglas obrisan bez dobivanja po nosu :D :D :D :D ja sam ovdje dobila još i -grbicu-.... :D nos mi je prošao....
2017 03 15
To mi je bas glupo da se nesmije ...ali totalno Ubi se tražeći neke stvari sve krivi tagovi,pa naletim na auto da se prodaje pa mikser :,'(
2017 03 15
> Sanja8888: > To mi je bas glupo da se nesmije ...ali totalno > Ubi se tražeći neke stvari sve krivi tagovi,pa naletim na auto da se prodaje pa mikser :,'( meni je danas sve smiješno, pa i ovo tvoje.... :D
2017 03 15
Ne smije se stavljati ni posteljina, zavjese i druge stvari pa opet svaki dan niču i ostaju takvi oglasi....tako da netko smije netko ne....ahhh
2017 03 15
> SonjaSpoljaric: > > Sanja8888: > > To mi je bas glupo da se nesmije ...ali totalno > > Ubi se tražeći neke stvari sve krivi tagovi,pa naletim na auto da se prodaje pa mikser :,'( > meni je danas sve smiješno, pa i ovo tvoje.... :D Sigurno si bila u vrtu pa te opalilo sunce ,:) Ovo marčano zeznuto ;)
2017 03 15
:D da oponašam stellu, al očito treba staviti i šešir na glavu.... :D
2017 03 15
A gdje nam je Stella nestala?
2017 03 15
Ima posla sigurno ,počistit vrt,pa povrće voće ruže novo sjemenje vjerojtno je dobro u akciji
2017 03 15
tražimo od nje samo da nam peče kolače i torte, pa utekla..... :P
2017 03 15
Mene zanima da li se smije kupljeni komad robe ovdje na krpicama, ako mi ne odgovara prodati dalje da me se ne nazove preprodavačem? :) Realno, ako je kupljen, onda je to moje pa mogu s njim radit ste me volja ili se varam?
2017 03 15
> Nina72: > Mene zanima da li se smije kupljeni komad robe ovdje na krpicama, ako mi ne odgovara prodati dalje da me se ne nazove preprodavačem? :) > Realno, ako je kupljen, onda je to moje pa mogu s njim radit ste me volja ili se varam? Ne bi bilo u redu kupiti za 100 a prodavati za 200 kuna.....ako prodajete za 100 koliko je i plaćeno onda je po mom mišljenju ok.
2017 03 15
Meni ne smeta koliko tko stavi cjenu,trazila Sonja jucer cipele na netu(shoebix) su 375 a cura prodaje ovdje za 400,neznaci da zarađuje nego ih je kupila mozda za 500,kad su tek stigle u dućane . A ovo kupi za 100 proda za 200 je u rangu preprodaje ,ali svakom na savjest jel...
2017 03 15
1 2