Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Smije li se na krpicama ...?

Razumijem. Hvala na odgovoru. Nikakav ekstremni raskorak cijena ne bi bio, čisto vratiti uloženo. A drugi put tražiti detaljniji opis, da do ovoga ne bi došlo ..
2017 03 15
> Sovuljagica: > A gdje nam je Stella nestala? Evo stele drage moje , u vrtu radim čistim, spremam se za sadnju, još je mokro tlo,. sad je uživanje po vani biti. Nina 72 svega tu ima , kao što vam je napisala , Sovuljagica nina 72 sami odredite cijenu ali neke cure pretjeruju u svemu... Kad vidim teme , nemam volje ulaziti ni komentirati, tolike prevare i podvale užas . Za moje dame velika pusa od srca . :* <3 <3
2017 03 16
ne preporucujem bas :')
2017 03 28
Upravo je i mene zanimalo da li smijem napisati TRAŽIM? Evo cure na kraju nisam shvatila da li se smije ili ne? ,:) Ne tražim ni kauč ni auto, nego odjevni predmet, toliko da se odmah ogradim. x-)
2017 04 03
Mislim da smiješ tražim napisati ako nešto tražiš ali se ne smije otvarati tema npr. POD HITNO PRODAJEM TO I TO... jer ispada da se reklamiraš, nepravedno prema drugim curama koje slikaju svoje stvari, stavljaju na profil, cekaju da im se netko javi itd. :)
2017 04 03
1 2