Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Economic i Flert parfemi

Pozdrav zene :) Dal netko koristi Economic i Flert parfeme, evo ja nabavila bas desetak i zadovoljna sam, dugo ostaju sto mi je bitno. E sad, zanima me dal postoji vece militraze od standarnih 20ml? Totalno sam zaljubljena u 206 (flert) iliti Gucci-Rush. Ako da, di mogu ih u Hr nabavit. Cula sam da ima u Bosni normalnih po 20 ml-20 kn :)
2017 03 19
U porti su 28 kn bočica jel Tak?
2017 03 19
Nemam pojma, ja sam tek nedavno za te parfeme saznala, ja sam 35 kn platila po bocici preko frendicine frendice
2017 03 19
Meni su flert odlicni, postojani i sasvim pristojne kopije. U Srbiji su 20kn
2017 03 19
Bok ja prodajem original EMINY parfeme, evo malo o njima ŠTO SU EMINY PARFEMI I ZAŠTO IH IMATI..... PREDSTAVLJAMO VAM EMINY PARFEME: EMINY PARFEMI proizvode se u MILANU, u tvornici koja proizvodi za sve poznatije svjetske parfumske kuće. Tvornica koja ih proizvodi radi po najvećim svjetskim standardima i posjeduje certifikat o kvaliteti ISO 9001-2000. Bitno je naglasiti da svi parfemi linije EMINY su samo i isključivo EAU DE PARFUM (a ne kao toaletne vode) što znači da je dugotrajnost na koži i istovjetnost mirisa zagarantirana. Eminy parfemi su pakirani u četiri veličine bočica i to od 11 ml, 15 ml, 30 ml, i 50ml.Svi su pakirani u našoj ambalaži kako kupac ne bi plaćao skupu ambalažu koja mu ničemu ne koristi (kada kupujete parfem najveći dio cijene je ambalaža i marka),a kvaliteta i miris su originalni. Uz to naši su parfemi u maloj količini kako bi cijena bila pristupačna pa tako svatko od vas može parfem mijenjati svaki tjedan pa čak i svaki dan. Nudimo najbolji omjer cijene i kvalitete na svijetu. ONO ŠTO NAS ČINI DRUGAČIJIM I USUĐUJEMO SE REĆI JEDINSTVENIM NA TRŽIŠTU JE: Ukoliko ne budete zadovoljni našim proizvodom vraćamo vam novac!!!!!! TREBA LI VAM BOLJA GARANCIJA???? Znači parfemi su vrlo postojani, originali što potvrđuje certifikat najvećeg svjetskog proizvođača. Cijena za militraže 11ml-30kn 15ml-40kn 30ml-64kn 50ml-100kn I imam GUCCI RUSH
2017 03 20
Bolje makni oglase za parfem jer je to preprodaja sta radiš i razlog za blok. To se tu ne smije
2017 03 20