Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

ZARA Sale - cijene?

> Michellle: > Cijeli sam prošli mjesec visila na stranici Zare pa cijene znam napamet! Svi komadi koji su koštali 39 i 59 kn ovdje se prodaju po 150 - 200 i piše da je novo novcato/nenošeno/još s etiketom... Ne znam za vas, ali meni je presmiješno... :/ Upravo trazim imali kakav komentar na ovo, naisla sam na majicu iz Zare koju sam platila 35 kn, a upravo sam je ovdje vidjela za 55 kn. Uz to ne znam ima li otvorena tema za to da se na svaku krpicu stavlja #zara, a odjeca nije od tamo. To me isto nervira. 😏
2017 04 10
> MartaOreskovic: > > Michellle: > > Cijeli sam prošli mjesec visila na stranici Zare pa cijene znam napamet! Svi komadi koji su koštali 39 i 59 kn ovdje se prodaju po 150 - 200 i piše da je novo novcato/nenošeno/još s etiketom... Ne znam za vas, ali meni je presmiješno... :/ > Upravo trazim imali kakav komentar na ovo, naisla sam na majicu iz Zare koju sam platila 35 kn, a upravo sam je ovdje vidjela za 55 kn. > Uz to ne znam ima li otvorena tema za to da se na svaku krpicu stavlja #zara, a odjeca nije od tamo. To me isto nervira. 😏 Ti si nova. Ajoj! :)
2017 04 10
1 2