Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dužnaaa...

Zena je naručivala na vaše ime .uclanila vas je vjerojatno kao taj Avon Lady,a nije vam rekla.saznajte tko je direktorica (mislim da su dvije )i preko nje dođite do zene. Dug je vas sigurno jer je naručen na vas broj i ime i prezime ,a to se nesmije. Slucajno je jedna pokojna direktorica bila iz mog grada pa znam te detalje .
2017 03 22
A kog boli briga što je kupljeno ako već zna da to nije ona narucivala? Probaj ne platiti, traži grafolosku analizu potpisa kad te pozovu na sud za dokaz da nisi ti narucivala (ali ako ti je imala preslik osobne sigurno je uspješno i potpis lazirala) , izgubi parnicu nakon 4-5 godina, plati odvjetničke troškove u iznosu cca 1500-2000 kn, i onda postani pametnija te ne daji preslik osobne nikome s facebooka. :,'(
2017 03 22
Cudno je da salju obavijest o dugu nakon toliko vremena! Praksa im je da prva opomena ide mjesec dana nakon isteka dospijeca i to odmah od firme koja se bavi naplatama dugova. Barem je tako meni bilo. Mislim da ces tesko nesto postici bez AL broja jer oni sve samo preko njega vide. Zenska te dobro iskoristila, kad te uclanila trebala ti je dati tvoj AL broj preko kojega sama radis naruđbu. Ovako je ona s tvojim AL brojem varala u tvoje ime. Probaj nazvati 016650000 (mislim da rade do 15h) ili im posalji dopis na AVON kozmetika doo, Bani 110, 10100 zg, sa svim svojim podacima i pokusaj sto detaljnije objasniti situaciju. Sretno
2017 03 22
nIJE OVO RAČUN DIREKTNO OD AVONA,OVO ŠTO MI JE DANAS DOŠLO,piše da su oni preuzeli taj dug od avona itd... Zovu se SVEA EKONOMI piše da se taj dug treba direktno njima isplatiti
2017 03 22
> Vanja7788: > nIJE OVO RAČUN DIREKTNO OD AVONA,OVO ŠTO MI JE DANAS DOŠLO,piše da su oni preuzeli taj dug od avona itd... > Zovu se SVEA EKONOMI piše da se taj dug treba direktno njima isplatiti to su tzv.istjerivači dugova....dobro ste se zeznula s tom gospođom...ili platite, ili nađite nekog prijatelja pravnika koji će vas uputiti dalje.... Nisam sigurna kako ćete se izvući iz toga...dobro se raspitajte...možda vam se ovdje netko javi, ali teško...nađite pravnika...
2017 03 22
> Nensi1506: > > Vanja7788: > > nIJE OVO RAČUN DIREKTNO OD AVONA,OVO ŠTO MI JE DANAS DOŠLO,piše da su oni preuzeli taj dug od avona itd... > > Zovu se SVEA EKONOMI piše da se taj dug treba direktno njima isplatiti > to su tzv.istjerivači dugova....dobro ste se zeznula s tom gospođom...ili platite, ili nađite nekog prijatelja pravnika koji će vas uputiti dalje.... > Nisam sigurna kako ćete se izvući iz toga...dobro se raspitajte...možda vam se ovdje netko javi, ali teško...nađite pravnika... Ma to da,sve si više mislim izdvojiti ovaj mjesec 700 kn,i mirna Bosna ,ne volim biti dužna,niti da na mome imenu nešto tako stoji,platiti,i više nikada doći u takvu situaciju
2017 03 22
Treba se dobro razmislit... SAD je dosao jedan dug.. A sta ako opet dode drugi dug.. Neznam moglo bi to u nedogled...
2017 03 23
Ne znam zašto bi se pomirili s tim da ćete izdvojiti 700kn samo da se što prije toga riješite? Ako vam 700kn nije problem...onda ok. Ali kao što je i Ljiljana11 prethodno napisala, što ako dođe ponovno neki drugi dug? Moje mišljenje je da se prvo ipak raspitate o svemu, te dođete do imena žene koja vas je prevarila. Ako je već koristila kopiju vaše osobne, zar ćete se samo tako pomiriti s tim? Pa mogla je tu kopiju osobne koristiti i za neke druge stvari, a ne samo za naručivanje nekoliko Avonovih proizvoda...Razmislite i o tome. Puno sreće da dođete do željenih informacija. Nemojte se samo tako predati, pogotovo pristati na to da podmirujete tuđe račune.
2017 03 23
Pozz vanja7788 ja imam iskustva s avinom i isto sam ostala duzna oko 600 kn i dobila sam doma opomenu da to moram platit ali nisam i evo od tad je proslo sigurno 3 godine ako ne i vise i nikad mi vise nisu poslali nikakve uplatnice niti je sjelo na racun (ovrha).. tako da mislim da se nemas razloga briniti..
2017 03 23
> Nikolina95: > Pozz vanja7788 ja imam iskustva s avinom i isto sam ostala duzna oko 600 kn i dobila sam doma opomenu da to moram platit ali nisam i evo od tad je proslo sigurno 3 godine ako ne i vise i nikad mi vise nisu poslali nikakve uplatnice niti je sjelo na racun (ovrha).. tako da mislim da se nemas razloga briniti.. Onda dobro,hvala na informacji,malo me strah,ali probati ću i ja tako,samo da mi ne sjednu na plaću,to mi je najbitnije :)
2017 03 23
prije nego platis ko zna kome ipak prvo najbolje da pitas Avon da oni provjere jesi li im sto duzna, pa ako nisi neka ti daju nekakvu potvrdu da im nisi duzna
2017 03 23
Eto ja znam iz iskustva meni nikad nije sjelo na racun..i nemislim platiti.. :)
2017 03 23
Evo da se i ja nadovežem,nedavno kolega s posla imao sličnu situaciju. Stigao mu račun/dug Avonu nekih 400-500kn. On nema nikakve veze s time. Nazvao je njihov kontakt broj ( Zagreb), oni ga proslijedili direktorici zone, direktorica mu našla tko ga je učlanio i napravio taj dug ( bez njegova znanja) ,i ne mora ništa platiti,nego će oni kontaktirati nju.Ispalo je da mu je to bivša radna kolegica.:-/ Tako da mislim da bi i ti trebala to isto napraviti.
2017 03 24
Što se tiče preslike osobne, to svi moraju dati-tko god se učlanjuje.( Ja sam dala i Oriflameu i Avonu,i nemam nikakvih problema, obje menadžerice su skroz ok) Ti si eto,imala veliki peh da si naletjela na takvu groznu osobu. :-/ Sretno dalje u rješavanju situacije.
2017 03 24
1 2