Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Celulit - savjet

Da li ste koristile neku kremu, a da vam je vidljivo pomogla?
2017 03 27
Ne i mislim da ne pomazu bas. Puno vode piti, vjezbati, izbaciti sol. Tako sam bar ja se rijesila celulita, a sad za dalje ne znam
2017 03 27
Počela jesam vježbat, ali nikako se prisilit pit vode, ja najčešće popijem čašu dnevno, ne traži me, haha
2017 03 27
Ma znam da tak je i meni isto, al sam si u bocu natocila vode i znam to moram popit danas, mislim to jedino pali kada sam kod kuce cijelo dan inace i ne bas haha
2017 03 27
cure, kad vam postane pravilo popit casu vode cim ustanete i prije svakog jela necete zaboravit pit vodu
2017 03 27
> tratinchica123: > cure, kad vam postane pravilo popit casu vode cim ustanete i prije svakog jela necete zaboravit pit vodu Ovo je istina. Nisam je pila tako malo, kao pokretačica teme, no otkad povremeno ujutro popijem, pijem je jako puno na dan
2017 03 27
To bar nije teško probati :) Najbolje kad se probudim da prvo šta ugledam bude boca vode 💪
2017 03 27
Ja mislim da trosimo novce džaba na koje kakve kreme, samo kretanje,kretanje, sto manje sjedenja, i naravno puno vodice, al sta ces kad smo svi danas mobilni ,tesko do trgovine pjeve il biciklom :P
2017 03 27
Totalno, ali TOTALNO izbaciti sve ugljikohidrate iz prehrane i rezultati će doći sigurno! Sestra sa 44% za 2 mjeseca došla na 20% masti. I vode naravno barem 2 litre dnevno kako je preporučeno za žene srednje težine (55 kg) ,ako se bavite sportom ili aktivnostima, unos vode povećati na 2,4 litre. Plus trčanje kao odličan način za trošenje masnih naslaga. Studiram prehrambenu tehnologiju pa nešto znam :) sretno!
2017 03 27
> LydiaMark: > Totalno, ali TOTALNO izbaciti sve ugljikohidrate iz prehrane i rezultati će doći sigurno! Sestra sa 44% za 2 mjeseca došla na 20% masti. I vode naravno barem 2 litre dnevno kako je preporučeno za žene srednje težine (55 kg) ,ako se bavite sportom ili aktivnostima, unos vode povećati na 2,4 litre. Plus trčanje kao odličan način za trošenje masnih naslaga. Studiram prehrambenu tehnologiju pa nešto znam :) sretno! Onda bi trebala znati da su nam UH potrebni. :s
2017 03 27
> afrika0804: > To bar nije teško probati :) > Najbolje kad se probudim da prvo šta ugledam bude boca vode 💪 Samo hrabro! :")
2017 03 27
> LydiaMark: > Totalno, ali TOTALNO izbaciti sve ugljikohidrate iz prehrane i rezultati će doći sigurno! Sestra sa 44% za 2 mjeseca došla na 20% masti. I vode naravno barem 2 litre dnevno kako je preporučeno za žene srednje težine (55 kg) ,ako se bavite sportom ili aktivnostima, unos vode povećati na 2,4 litre. Plus trčanje kao odličan način za trošenje masnih naslaga. Studiram prehrambenu tehnologiju pa nešto znam :) sretno! Ocito nisi polozila znanost o prehrani ili nisi nista zapamtila. Potrosnja masti je opravdana iz jednog jedinog razloga jer se prvo ugljikohidrati trose za energiju,naravno ako ih ne konzumiras trosis masti ali taj nacin prehrane se ne preporucuje na duze vrijeme jer ces na kraju trositi bjelancevine sto znaci da ce ti misici propadati. Ovo sto ti preporucujes me podsjeca na tzv. Mesnu ili proteinsku dijetu :)
2017 03 27
> LydiaMark: > Totalno, ali TOTALNO izbaciti sve ugljikohidrate iz prehrane i rezultati će doći sigurno! Sestra sa 44% za 2 mjeseca došla na 20% masti. I vode naravno barem 2 litre dnevno kako je preporučeno za žene srednje težine (55 kg) ,ako se bavite sportom ili aktivnostima, unos vode povećati na 2,4 litre. Plus trčanje kao odličan način za trošenje masnih naslaga. Studiram prehrambenu tehnologiju pa nešto znam :) sretno! Znači nemoj ovo napraviti nikad, ali baš nikad. (Osim ako platiš trenera pa ti nakon 2 godine treniranja ubaci tjedan-dva ketoze). LydiaMark izgleda da baš i nisi često na tom faxu... I na trčanje kao topljenje masnih naslaga ti isto mogu dati jedan veliki face palm. :( Što se tiče celulita: ako nije tvrdokoran i genetski naslijeđen, dosta lako ćeš ga se riješiti promjenom navika. Pij što više vode (ja pijem 3 litre otprilike dnevno. naravno, nećeš s jedne čaše skočiti na 3 litre, ali postepeno povećavaj. Ne prisiljavam se piti vodu, jednostavno sam žedna stalno. Što se tiče prehrane, ne mogu ti baš ukratko to opisati jer je jako kompleksno područje. Obroci bi ti trebali biti kombinirani kao proteini+masti ili proteini+ugljikohidrati, šećer izbjegavati (i voće je krcato šećerom!). I obavezno bi trebala početi trenirati ako ne treniraš i to s kilažama. Od trčanja i cardia općenito nema neke koristi osim nabijanja kondicije. Utezi nam tope masne naslage u suradnji s prehranom.
2017 03 28
> ditachi: > > LydiaMark: > > Totalno, ali TOTALNO izbaciti sve ugljikohidrate iz prehrane i rezultati će doći sigurno! Sestra sa 44% za 2 mjeseca došla na 20% masti. I vode naravno barem 2 litre dnevno kako je preporučeno za žene srednje težine (55 kg) ,ako se bavite sportom ili aktivnostima, unos vode povećati na 2,4 litre. Plus trčanje kao odličan način za trošenje masnih naslaga. Studiram prehrambenu tehnologiju pa nešto znam :) sretno! > Znači nemoj ovo napraviti nikad, ali baš nikad. (Osim ako platiš trenera pa ti nakon 2 godine treniranja ubaci tjedan-dva ketoze). LydiaMark izgleda da baš i nisi često na tom faxu... > I na trčanje kao topljenje masnih naslaga ti isto mogu dati jedan veliki face palm. :( > Što se tiče celulita: ako nije tvrdokoran i genetski naslijeđen, dosta lako ćeš ga se riješiti promjenom navika. Pij što više vode (ja pijem 3 litre otprilike dnevno. naravno, nećeš s jedne čaše skočiti na 3 litre, ali postepeno povećavaj. Ne prisiljavam se piti vodu, jednostavno sam žedna stalno. Što se tiče prehrane, ne mogu ti baš ukratko to opisati jer je jako kompleksno područje. Obroci bi ti trebali biti kombinirani kao proteini+masti ili proteini+ugljikohidrati, šećer izbjegavati (i voće je krcato šećerom!). I obavezno bi trebala početi trenirati ako ne treniraš i to s kilažama. Od trčanja i cardia općenito nema neke koristi osim nabijanja kondicije. Utezi nam tope masne naslage u suradnji s prehranom. Definitivno povećavam potrošnju vode. Što se tiče hrane, jedem uglavnom sve, slatkiše i brzu hranu jako slabo, ali voće miksam skoro svaki dan. Počela sam raditi i neke vježbe, dosta se i krećem. Jedino sad kad počmem opet radit sjedit ću dosta.
2017 03 28
U voću su ti šećeri, odavno je dokazano da ne vrijedi ona "ako želiš smršaviti, jedi voće". Što se tiče hrane, pročitaj opet moj post, s razumijevanjem. Znači nije bitno jedeš li ti sve, bitno je kako tu hranu kombiniraš. "Neke vježbe" i kretanje nisu dovoljni, napisala sam da nam kilaže tope masne naslage. Ovdje ne mislim na uteg od 2kg, mislim na 40kg. U svakoj teretani će ti trener besplatno pokazati kako se izvode vježbe. Čučanj, mrtvo dizanje, hip thrust... Naravno, nećeš startati s 40 kg, nego s 20, ali u kratkom roku bi došla do te kilaže. Ovo su vježbe za noge, naravno da bi trebala raditi cijelo tijelo ako odlučiš vježbati.
2017 03 28
1 2