Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

Anticelulitne masaže Zagreb Trešnjevka tražim

Molim tu ili u inbox ako netko ima preporuku/e za isključivo stručne, a relativno povoljne anticelulitne masaže i limfne drenaže. Poželjna lokacija Zagreb - Trešnjevka ili osoba koja dolazi u moj dom. Hvala unaprijed;-)
2017 04 12
Ja sam bila u studiu Manuela na Trešnjevci, u Garićgradskoj, uzela sam limfnu drenažu preko ponude dana i bila sam jako zadovoljna.
2017 04 13
Rade i druge stvari, pogledaj na njihovoj stranici, možeš i na ponudi dana. Čak su mi ponudili da dođem opet da će mi dat po toj istoj, nižoj cijeni.
2017 04 13
> iraira: > Molim tu ili u inbox ako netko ima preporuku/e za isključivo stručne, a relativno povoljne anticelulitne masaže i limfne drenaže. Poželjna lokacija Zagreb - Trešnjevka ili osoba koja dolazi u moj dom. > Hvala unaprijed;-) Za limfnu drenazu pazi da ne ides kod bilo koga. Danas mi se cini da se toga uhvati tko stigne.
2017 04 13
Maraya - hvala, pogledat cu;) Aurora- tocno to, zato i hocu strucnu osobu jer znam sta sve i kako moze biti- slazem se u potpunosti:)
2017 04 13
I meni treba preporuka za limfnu drenazu
2017 04 16