Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak nije poskupio ako..

Cure, jucer sam slala paket i platila sam mali paket 15 kn, fora je u tome da je cijena paketa najavljenog preko neta ostala nepromjenjena :) 5 kn vise po paketu placate ako ispunjavate obrazac na licu mjesta, odnosno na kiosku
2017 04 13
Da,,,ja sam skinula aplikaciju Tisak Code i doma napisem podatke a prodavacici pokazem samo kod Brzo je i stara cijena 😉
2017 04 13
> prgica: > Da,,,ja sam skinula aplikaciju Tisak Code i doma napisem podatke a prodavacici pokazem samo kod > Brzo je i stara cijena 😉 Treba li se svejedno printati obrazac s te aplikacije?
2017 04 13
Ja sam nekoliko puta došla na tisak i nije htjelo očitati barkod :( Pa sam morala ručno pisati
2017 04 13
> ProdajaOdjece7: > > prgica: > > Da,,,ja sam skinula aplikaciju Tisak Code i doma napisem podatke a prodavacici pokazem samo kod > > Brzo je i stara cijena 😉 > Treba li se svejedno printati obrazac s te aplikacije? Ne,samo se pokaže barkod na mobu
2017 04 13
> Poisene: > Ja sam nekoliko puta došla na tisak i nije htjelo očitati barkod :( Pa sam morala ručno pisati Također. I onda je cijena 20 kn, naravno.
2017 04 13
Baš mi je to neki dan jedna korisnica spomenula..ali sam mislila da to moram printati,a nemam printer..Ovo je super s kodom..Nisam ni znala za to..Evo upravo instalirala...Jedva čekam nešto šaljem... 😁
2017 04 13
Hvala na informaciji 😘
2017 04 13
> ProdajaOdjece7: > > prgica: > > Da,,,ja sam skinula aplikaciju Tisak Code i doma napisem podatke a prodavacici pokazem samo kod > > Brzo je i stara cijena 😉 > Treba li se svejedno printati obrazac s te aplikacije? Ne,,samo pokazete na mobitelu 😉
2017 04 13
Ni sama ne znam koliko puta sam došla s gotovim isprintanim popunjenim listićem i onda mi na kiosku kažu... sorry ne prolazi, morati ćete ručno ga ispuniti.... i onda, ajde, P O N O V N O sve ručno prepisuj.... Tako da sam jako skeptična što se toga tiče....
2017 04 13
čekajte samo da Todorić to sazna!
2017 04 13
Meni teta na Tisku rekla da moram printati....
2017 04 13
Ja sam danas slala paket tisak koverta 10 kuna preko bar koda od tiska
2017 04 14
Ja nisam nista morala printati ja sam paket poslala bar kodom od tiska nista printati nisam trebala
2017 04 14
Ja sam jučer donijela isprintano i naravno na kiosku mi nije uspjelo očitati kod, tako da sam na kraju ipak platila višu cijenu :/
2017 04 14
1 2