Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Odkup srebra

Prodala bi par srebrnih nausnica koje godinama ne nosim. Imaju oznaku. Sad me zanima od prilike koliko bi novca dobila po nausnici i dali se uopce isplati srebro prodavati? Dali mogu zamijeniti za nesto drugo (isto srebro) tko ima iskustva savjet molim.
2017 04 13
OTKUP srebra ide po gramu, tako da ovisi koliko teži nakit koji misliš prodati. Otkucaj u googlu cijene srebra po gramu pa ćeš otprilike vidjet što zlatarne nude. U nekima možeš zamijeniti staro za novo, ovisi o zlatarnama, ali računaj da je to sve jako sitno i manje vrijedno, te ćeš za novi nakit još dosta toga morati nadoplatiti.
2017 04 13
Bok, evo info od prošloga tjedna...da, otkup ide po gramu,ali srebro se ne isplati, jedino ako imaš ciglu hehe srebro je 2,00kn/g, ali zlato 140-170,00kn/g ;)
2017 04 13
Pokušaj prodat ovdje, otkup se ne isplati
2017 04 13
Otkup srebro nikako se ne isplati. Ne dobije se nista. Bolje prodavati preko krpice, njuskalo i slicno.
2017 04 13
Srebro se nikako ne isplati, iako čudim se da je tako mala otkupna cijena, jer cijene po srebrnarnicama su relativno visoke. 2 kn :,'(
2017 04 15
Kad kupuješ 60 kn gram, ideš založit 2 kn..za zlato je oko 350 ( nisam sigurna nek me netko ispravi) a kad ideš založit oko 80-100?
2017 04 15