Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Milahana-Matija Jugovic

Drage krpicarke.. prije nekog vremena, naručila sam od korisnice pod imenom milahana na krpicama,tenisice. Uplatila sam joj 325kn ali tenisice naravno nikad nisu došle. Novce sam uplatila na iban sa imenom Matija Jugovic. Na kraju svega rekla je da ce mi vratiti.novce medutim kada sam.joj htjela poslati poruku vidjela sam da je član blokiran. Javila mi se i na fejsu sa nekog profila pod imenom Maria, da ce mi vratiti novce i tako dalje medutim, blokirala me i na fejsu. Ima li itko kakav savjet sta da radim ili mu bar zvuci poznato ime i prezime? Znam da.je moja greska sto sam uplatila novce curi koja nije imala niti jednu pozitivnu ali nekako sam se vodila s tim da smo svi ovdje dosli sa 0 pozitivnih.. :(
2017 04 16
Žao mi je što ti se to dogodilo, kao što mi je žao svakog tko je prevaren. Naravno, sve smo počele od nule, ali, mudro je u takvim slučajevima tražiti plaćanje pouzećem. Prema imenu na koje si uplaćivala potraži neki telefonski broj, adresu........Ako te blokirala na fejsu s profila s imenom Marija, potraži profil s imenom na koje si uplaćivala. Nije baš neka uskršnja čestitka :/
2017 04 16
Ime i prezime mi je poznato. Jesi gledala crnu listu?
2017 04 16
Napravi novi fb profil, ili neka ti netko ode na njen profil,ukoliko se moze komentirati ispod slika napisi da je prevarantica, jos bolje ako joj možeš vidjeti listu prijatelja , salji poruke svima.
2017 04 16
zelim ti srecu, da dobijes svoj novac nazad. i nadam se da je ovo pouka svima, kao sto je vec milijun puta ovdje pisano, da ne uplacujete toliki novac nikome s nula povratnih. ima i drugih opcija, kao sto je pouzece, hp express i slicno.
2017 04 17