Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da čovjek ne povjeruje!

Čizme su poslane zdrave i očuvane, nisu nove ali nisu ni razgažene a kamoli oštećene .. kako netko može uzeti oštećene čizme i ustvrditi da su savršene, a vidi se iz aviona da su razvaljene i da bi se nakon 3 tjedna to stanje promijenilo. Budimo realni čizme se daju razvaliti i namjerno, njen ton i cijela ta priča nakon ovoliko vremena nekako zvuči tužno ne uvjerljivo.
2017 04 19
Boze kakvih pacijenata ima.Sada bi,nakon sto ih je nosila i potrgala,od tebe izvukla novac.Nedaj se!
2017 04 19
Dajte naziv vaseg oglasa da se nadju slike, pretpostavljam da se vidi i taj dio cizama
2017 04 19
Postporođajna depresija, nemam drugog argumenta. Vjerojatno joj je ona starija kćer od 12 godina malo posudila čizme ;)
2017 04 19
U inboxu ne vrijede ni 100 kn, a za prodaju vrijede 290, i da su došle oštećene, da ih prodaje po toj cijeni u tom stanju dovoljno govori o njenom "poštenju".
2017 04 19
> marta10: > U inboxu ne vrijede ni 100 kn, a za prodaju vrijede 290, i da su došle oštećene, da ih prodaje po toj cijeni u tom stanju dovoljno govori o njenom "poštenju". Slažem se!
2017 04 19
> marta10: > U inboxu ne vrijede ni 100 kn, a za prodaju vrijede 290, i da su došle oštećene, da ih prodaje po toj cijeni u tom stanju dovoljno govori o njenom "poštenju". sto nas vraca na njenu tvrdnju da ovdje dugo posluje. dok bi se po povratnima bi se reklo da je nova. i tak
2017 04 19
Jako bezobrazno od dotične gospodične a i vas , da ste bile u mojoj kozi ne bi sad tako pisale
2017 04 19
> Helena1984: > Jako bezobrazno od dotične gospodične a i vas , da ste bile u mojoj kozi ne bi sad tako pisale objasni. jerbo ja ne razumijem sta ti to radis. najozbiljnije. smijes napisati i pod kojim nickom si poslovala ovdje. kad si to vec spomenula.
2017 04 19
> Helena1984: > Jako bezobrazno od dotične gospodične a i vas , da ste bile u mojoj kozi ne bi sad tako pisale Dobro da se nisi javila godinu dana poslje makar je i takvih bilo ovdje.. Cak i da je prodavacica takve poslala sad se vise ne moze dokazati jer si ih u ovih 20 dana mogla iznosati i ostetiti kolko hoces, to kaj ti tvrdis da nisi mozes macku o rep.. Stvar se pregleda kad se dobije a ne mjesec dana poslje..to je tvoj propust i sad se mozes poklopit usima i sljedeci put stvarno pogledat stvar kad preuzmes paket i onda mozes prozivati prodavacicu ako nesto nije kako treba.. A prodavanje tih istih ostecenih cizama pod dobro stanje za 290kn necu ni komentirat..samo se sve dublje zakopavas ..ako su ti takvo smece kako ih mozes drugima onda podvaliti?
2017 04 19
> Helena1984: > Jako bezobrazno od dotične gospodične a i vas , da ste bile u mojoj kozi ne bi sad tako pisale Da li je bezobrazno od tebe prodavati iste te čizme za 290 kn..bez pt...uz slike sa neta, oštećene, bez da si napomenunula? Znači ako ti nije to problem lagati i nabiti cijenu...problem bi ti bio lagati i prodavačicu nakon tri tjedna? To tvrdiš? Da smo mi bezobrazne? Još pogledaj svoj opis profila, također čista laž uz ove dokaze. Čudo jedno koliko novih profila je povezano sa prevarama i sve redom godinama posluju tu. Springy stavi kako ti je oglas glasio..da izvadimo slike.
2017 04 19
:P :P Bomeč je obrisala sve artikle. Eto...pametnom dosta.
2017 04 19
cojk zamoli objasnjenje, a ona obrise vasceo ormar. i profilnu promieni. prajoritajzing level pro. uau. nije otisla. samo opet mijenja profil. sta ti je praksa. eh
2017 04 19
Oglas sam nažalost neki dan izbrisala jer je kupac bio zadovoljan i nisam očekivala ovakav slijed zbivanja. Tko zna koji joj je ovo profil po redu i što je bilo sa ranijim profilima, doduše to se mene ni ne tiče.ja sam je uljudno pozdravila i poželjela svu sreću u životu. A ona je na kraju povukla sve svoje veze i vezice da me se riješi. Neki ljudi zbilja ne znaju kad trebaju stati, nego se i dalje kopaju duboko, duboko... Ako je poštena kao što tvrdi, zašto je izbrisala sve s profila i ne javlja se ovdje sa argumentima...pametnom i glupom dosta.
2017 04 19
I meni se čini da je desna čizma vanjski dio.
2017 04 19