Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Poklon za 18. rođendan

Drage krpičarke, ako imate kakve ideje molim pišite. Kcer naših dobrih prijatelja slavi 18.rođendan, ne znam sta kupiti. Naša djeca su mala (2 i 7 g) ali oni uvijek donesu neku sitnicu tipa pidžamu, trenerkicu i sl. Također ako imate kakvu zgodnu stvarčicu na profilu koju bi mogla kupiti za poklon ovoj curi slobodno pišite. Zamjena još bolje! Hvala!
2017 04 20
poklon bon za neki duckas sa oblekom
2017 04 20
to je 18.godišnjakinjama super. bon u zari ili hmu. ako bi baš htjeli neki posebni poklon - komad nakita. srebrne naušnice ili od ovih domaćih dizajnera, na etsyiju neki statement komad. ja sam uvijek za nakit.
2017 04 21
nakit je super ali mozda bolje bon jer ce si moci kupiti ono sto zeli pa znas da nisi fulala njen ukus :D
2017 04 21
Slazem se za bon, ili parfem ili srebrna ogrlica njenim imenom :)
2017 04 21
Ima 18 godina, pa parfem možda nije najpametniji izbor budući da svatko ima svoj ukus po tom pitanju, bar govorim iz vlastitog iskustva. Srebro je lijep poklon, možda ogrlica ili naušnice.. lijepa gesta :D
2017 04 21
Hvala cure! Vjerovatno cu onda ili poklon bon ili neka choker ogrica to je sada popularno i čini mi se sa bi joj se to sviđalo + neka sitnica od finih slatkiša 😁
2017 04 21