Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Mesna dijeta

> ditachi: > Meni stvarno nije jasno, svaka 3 dana iskoči nova tema o dijetama. Je li Vam zdravlje stvarno na zadnjem mjestu da Vam je toliko teško izdvojiti 100 kn da Vam netko složi izbalansirani jelovnik ako već ne možete sami zaključiti što je ispravno, a što ne od svega što piše na internetu? > Zašto se gube kile pridržavanjem lchf prehrane? Zato što ona skoro u potpunosti izbaci ugljikohidrate i preostaje vam jesti jedino proteine i zbog toga se u biti mršavi najjednostavnije rečeno. S druge strane, ugljikohidrati su "gorivo" i daju energiju tijelu i ne bi ih trebalo izbaciti. Opet, ako to da morate jesti proteine+masti shvatite tako da ćete se ubijati u slanini svaki dan, nećete baš postići neke rezultate, da ne govorim koliko ćete si celulita navući na sebe. > Samim spominjanjem dijete pretpostavljam da vam se u glavi stvori slika bljutave hrane i jedenje malih količina hrane. Ja sam prekjučer išla u Zg i pojela 2 hamburgera, krumpiriće i nakon toga palačinku sa svime u Milky whey-u. I da, na "dijeti" sam. To mi se uklopilo taj dan u jelovnik jer znam što radim sa svojim tijelom. U sebe unosim točan broj kalorija, proteina, ugljikohidrata i masti kako bih u nrednih mjesec dana skinula i ovo malo masti što imam. Ne višak kila, doslovno masti ispod koje se nalaze mišići. > Također možete prekrižiti i sve tablete za mršavljenje, čajeve itd. Zeleni čaj je super, ali ne, žao mi je, ne topi masti ako ostatak prehrane ne štima. koliko glupa moraš biti da ti netko mora slagati jelovnik?
2017 08 20
> Blliss: > > ditachi: > > Meni stvarno nije jasno, svaka 3 dana iskoči nova tema o dijetama. Je li Vam zdravlje stvarno na zadnjem mjestu da Vam je toliko teško izdvojiti 100 kn da Vam netko složi izbalansirani jelovnik ako već ne možete sami zaključiti što je ispravno, a što ne od svega što piše na internetu? > > Zašto se gube kile pridržavanjem lchf prehrane? Zato što ona skoro u potpunosti izbaci ugljikohidrate i preostaje vam jesti jedino proteine i zbog toga se u biti mršavi najjednostavnije rečeno. S druge strane, ugljikohidrati su "gorivo" i daju energiju tijelu i ne bi ih trebalo izbaciti. Opet, ako to da morate jesti proteine+masti shvatite tako da ćete se ubijati u slanini svaki dan, nećete baš postići neke rezultate, da ne govorim koliko ćete si celulita navući na sebe. > > Samim spominjanjem dijete pretpostavljam da vam se u glavi stvori slika bljutave hrane i jedenje malih količina hrane. Ja sam prekjučer išla u Zg i pojela 2 hamburgera, krumpiriće i nakon toga palačinku sa svime u Milky whey-u. I da, na "dijeti" sam. To mi se uklopilo taj dan u jelovnik jer znam što radim sa svojim tijelom. U sebe unosim točan broj kalorija, proteina, ugljikohidrata i masti kako bih u nrednih mjesec dana skinula i ovo malo masti što imam. Ne višak kila, doslovno masti ispod koje se nalaze mišići. > > Također možete prekrižiti i sve tablete za mršavljenje, čajeve itd. Zeleni čaj je super, ali ne, žao mi je, ne topi masti ako ostatak prehrane ne štima. > koliko glupa moraš biti da ti netko mora slagati jelovnik? Punooo😎
2017 08 21
> EmaEmilly: > Ja sam opet bila oko mj dana skinula 4 kg, i kad sam prekinula za 2 dana mi se vratilo 2 kg x-) x-) Meni nije tako brzo...al moram priznat da kad sam prekinula s djetom nisam ni malo pazila...to mi se sad osvetilo...jako sam sklona debljanju i samo mi je mesna d.pomogla da se rjesim kg👍☺
2017 08 21
Sanjch svaka Vama cast,linija Vam je pre dobra!Vjerujem da ste puno truda ulozili da bi tako izgledali,ali vjerujem da ima tu puno utjecaja i genetika...vjerujem da se niste cijelog zivota borili s pretilosti,da niste rodili troje djece,da imate svog slobodnog vremena za vjezbu.... Ja npr.nemam vremena za vjezbu,cijelog se zivota borim s kilama,rodila sam troje djece(uz to jos uvijek su mali)tako da jedina slamka spasa mi je bila mesna dj. Tako da ko god ima nesta protiv,taj prica napamet sigurno nije bio na njoj...meni je doslovno spasila zivot...nelupam bzvz jer sam prije nego sto sam smrsavila imala toliko visko tlak da sam svaki dan bila na rubu mozdanog udara(nekoliko puta sam i u bolnici zavrsila)sada zivim normalno i svaki dan mogu biti tu uz svoje bez nekih zdravstvenih problema!! Eto toliko od mene☺
2017 08 22
Sanjich super tijelo thumbs up ;) Petrasonja, drago mi je i zbog vas. Ne pomaze svima jer nisu svi niskog tlaka, neki pate od visokog ili im je normalan a ova dijeta ga moze podici. Tako da nisam pricala napamet jer postoji opasnost od kvarenja krvne slike i remecenja tlaka kod osoba sa normalnim visokim. Dobro da ste napisali i vase iskustvo, mozda nekom pomogne. Svako od nas pozna svoj organizam i zdravstveno stanje pa moze iz svega donijeti pravi zakljucak i odluku pokusati sa mesnom ili ne.
2017 08 23
Sanjch nisam ja rekla da Vi niste ulozili masu truda u svoj izgled,bas naprotiv-znam da jeste...i sto ste rekli za svoju prijateljicu da je rodila troje djece i izgleda bolje nego vi...ma dabe meni i vjezba i sve kad imam toliko viska koze na trbuhu da bi mi samo operacija pomogla,a kad se ispod te koze nakupe kile viska to izgleda strasno,zato si vise nikad u zivotu necu dopustiti da dodem na 15,20+kila...cim skuzim da sam se udebljala koju kilu odmah kocnica i skuliram prehranu...a najlakse mi je s ovom dijetom jer ne moram mislit ni kuhat nes bas posebno za sebe...
2017 08 23
> sonja90: > Sanjich super tijelo thumbs up ;) > Petrasonja, drago mi je i zbog vas. Ne pomaze svima jer nisu svi niskog tlaka, neki pate od visokog ili im je normalan a ova dijeta ga moze podici. Tako da nisam pricala napamet jer postoji opasnost od kvarenja krvne slike i remecenja tlaka kod osoba sa normalnim visokim. > Dobro da ste napisali i vase iskustvo, mozda nekom pomogne. Svako od nas pozna svoj organizam i zdravstveno stanje pa moze iz svega donijeti pravi zakljucak i odluku pokusati sa mesnom ili ne. I da nisam patila od niskog tlaka,krivo ste me razumjeli...nego od ekstremno visokog...kad sam bila na dijeti jela sam vecinom piletinu i to jako malo slanu i povrce na sve nacine i kako su kile isle dolje tako su i moji problemi s tlakom polako nestajali...nekazem da svima preporucam ovu djetu,nekom ne odgovara i nije za svakog,ali da se uz nju mrsavi to svakako je istina...
2017 08 23
Po meni preporuka je jesti i meso i povrće i ugljikohidrate, znaci balansirati to sve, dugoročno, živjeti tako i jesti. nikakve kratkotrajne dijete. ovo kako ja jedem su sad već 2god. to je moj način života i prehrane.
2017 08 24
Tablete za mršavljenje - http://tonzes.com/slimhr.htm Skinula sam 24 kilograma u 4 I pol mjeseca. Nisam željela uzimati nikakve pilule,ali moja kćer mi ih je dala kao dar. Izgledam bolje,osjećam se bolje.
2021 02 22
1 2