Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel ovo prevara?

> Luca9595: > Dotična me zvala povratno, da radi u policiji da joj pošaljem slike i da ako budem uznemiravala njezine da će me prijavit...to je bilo za očekivat Nek prijavi mene za iznosenje ideje. ♡
2017 04 22
Je, u policiji. Taman im takve tribaju :s
2017 04 22
> nefertiti111: > Je, u policiji. Taman im takve tribaju :s A ili im je ćaća ili one u policiji 😂
2017 04 22
Koja prljavica lažljiva. Bravo što si odmah reagirala po fb
2017 04 22
Pre strašno sta si ljudi dopuštaju, čekam uplatu ako uopće dočekam..a po svemu razgovoru i sl bi trebalo bit Sad ide na 80kn😂 pošla je sa 60
2017 04 22
Koja tepsija, argument je da radi u policiji, pa i da radi onda je ona u svakako većem problemu jer je policajka, a prevarantica. Neka si kupi malo mozga za tu sitnu lovu što je pokrala.
2017 04 23
A ovu usaftanu kragnu neću ni komentirati. To je i jedna od onih pametnjakovićki koje po trgovačkim centrima isprobavaju silnu robu sa fasadama na licu i bez pardona vrate na vješalice da drugi isprobavaju tu istu robu sa ostacima žbuke s njihovih lica. Takve ribe trebaju imati zabrane ulaska u trgovine.
2017 04 23
neke ni mozdani ne bi imo u sta strefit.. Reci joj samo nek prijavi😄... to bi nam svima bilo u interesu- jer onda bi policija malo se pozabavila time zasto joj je ime na crnoj listi.. Svakako bi bili kontaktirane i cure " od prije" da ispricaju svoj dio price
2017 04 23
> smisnamala: > neke ni mozdani ne bi imo u sta strefit.. > Reci joj samo nek prijavi😄... to bi nam svima bilo u interesu- jer onda bi policija malo se pozabavila time zasto joj je ime na crnoj listi.. Svakako bi bili kontaktirane i cure " od prije" da ispricaju svoj dio price Slažem se ..evo blokirana je..znači očekiva se novi profil 😂😂
2017 04 23
Nek je ona sakrila popis jarana na fejsari :') Too little to late
2017 04 23
> cipelitza: > Nek je ona sakrila popis jarana na fejsari :') > Too little to late :') :') :') :') već su svi saznali da nije baš na " ti " s vodom... Jakša izdrži !
2017 04 23
1 2 3