Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Masno, masnije... kosa i koža :(

+ zaboravila sam, pila sam zaista puno puno caja od koprive, to mi je stabiliziralo i kozu i kosu. Iako, kasnije sam cula razlicite stvari oko toga da s koprivom treba raditi pauze. Ja.bas i nisam, pila sam je nekoliko mjeseci, do kasnog proljeca, jer mi caj onda vise nije isao. Nisam primjetila ni jednu negativnu posljedicu.
2017 04 25
> ditachi: > @sanjaurban ma ne, pomijesam zlicu i pol sode s pola litre vode. Operem kosu time 2x. I onda pomijesam zlicu i pol jabucnog octa s pola litre vode, to je kao regenerator. I onda još vodom isperem kosu, naravno. Jabucni ocat vrati pH u ravnotezu. Ne mogu pronaci tu temu, ugl bilo je da cu si unistiti kosu, da ju unistava itd... Ne znam, meni ne pada kosa s tim načinom pranja i baš sam primijetila da mi je narasla. Na kosi ostane njena prirodna masnoća i sporije mi se masti nego šamponom. (od djecjeg mi je drugi dan masna i isto mi pada kosa dok perem). > Sad kad sam pokusala naci onu temu, vidjela sam da si ti bila pitala i savjet za nokte jer ti se listaju i pucaju. To sve je znak da nešto u organizmu ne štima. Od lchf prehrane mi se dize kosa na glavi. Ali ovo sto si uvela dosta sirovog u prehranu i izbacila mliječne proizvode i slatko je ok. Ne znam koliko se dugo tako hranis, nece se nista preko noci promijeniti. Par mjeseci bi trebalo proci da vidis promjene. I ja bih ti uvela u prehranu puno proteina. I ne zanima me tko će reći da je to previše, gledam svakodnevno ljude oko sebe kakvu imaju kosu, nokte itd. Ja sam na 150-180g dnevno. Samo si pripazi da ti se to uklapa u dnevni kalorijski unos da se ovaj put ne udebljas :) hvala, probat ću to za kosu, ali gledam da to što isprobavam ipak bude neki dulji period, ne može se baš nakon 2, 3 puta išta zaključiti ma da, nokti su mi slabi na rukama, ali na nogama fini i čvrsti pa mi to nije baš jasno, doduše stalno nešto čistim i peruckam, s druge strane kćer i ja se isto hranimo, njena kosa čvrsta, tamna, neuništiva, blago valovita, prirodna, a moja tanka, svijetla, brže se masti.... ne opada mi ništa od tog dječjeg šampona, jedino što nema od njega neke pjene, pa kad njega potrošim imam eksperiment sa sodom i octom..
2017 04 26
slažem se čaj od koprive je zakon a također i kadulja koja je prirodni antibiotik pa s njome i liče često umijem a ne isuši kožu
2017 04 26
> Lolita85: > > HelloKitty21: > > Crni sapun od Biobaze je odlican. Koristim preparate za kozmeticke salone, ok su mi, ali nista cudotvorno. Pocet cu piti od Tinkture antiparazitni program, koprivu i za zeludac. Jako me zanimaju rezultati. > ajd baš javi ako ti to što pomogne... ja inače imam neki problem sa želudcem, jednostavno što god da jedem napuhnem se, jezik i je bijel i pecka me povremeno. isprobala sam sve žive dijete, dodatke prehrani, obavila milijun pretraga (sve čisto), bila kod dosta doktora (i homeopata)i nitko ni blizu nije otkrio što je problem. evo da javim, trenutno pijem antiparazitni i mogu reći da je odličan. ima u sebi i pelina koji mi smiri želudac, nema više napuhanosti, primijetila sam da izbacujem dosta tekućine (koju naravno treba nadoknaditi), općenito se bolje osjećam. moje preporuke.
2017 05 05
Ja opet imam problem sa masnom T zonom brzo se pocnem sjajit i dobivam neke sitne crvene pristice kao neka iritacija,pa onda neke bijele male tockice i to mi vise ide na zivce,ne znam sta vise koristiti protiv tog,dosad sam koristila vlazne maramice za mjesovitu kozu i gel za ciscenje od eveline kao sos za kozu i micelarnu vodu za problematicnu kozu:/ ne znam da probam iz farmasi kataloga nesto naruciti ipak je to na prirodnoj bazi,a ovo sve kemijsko pitaj boga sta sve trpaju u to
2017 08 22
Mislim da trebas uvesti u njegu Bioderma sebium serum sa 15% glikolne kiseline. Meni je promijenio kozu. Nakon umivanja lica ide tonik kako bi se ph koze odrzao. Zatim ta krema. Nakon nje stavim Ziaya night firming krema koja ne sadrzi parabene ni silikone. Silikoni cepe pore i uzrokuju akne. Jednom mj stavim garnier masku koja grije kozu, od gline je. Mjenjaj posteljinu cesto, vjezbaj barem 3 put tj, nakon vjezbanja operi lice. Nakon umivanja nemoj koristiti rucnik vec papirnati. Ne koristi primere za lice. Sminku skidam domacim maslinovim uljem :)
2017 08 26
1 2