Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Još uvijek se nemože =( trudim se već danima, jučer par puta, evo i sada :( Već i pticama na grani idem na živce s pokušajima :(
2017 05 15
Do kad ce to trajat...danima se ne mogu stavit artikli???
2017 05 15
> anaivanic: > Ma curee nemojte se nervirat > tak ste ko papige > ja stavila LetGO i da vidiš kako brzo stavlja slike ludnica :P Već smo svi na rubu živaca i ja se pitam kako je ovo moguće na jednoj komercijalnoj stranici (bez obzira što je basic oglašavanje besplatno). Ali ne kužim baš princip LetGo-a, meni se stalno pojavljuju neki susjedi s kojima ne želim imat veze i mislim da ih se ne tiče koje cipele ja prodajem. Osim toga, tamo nema kategorija, sve je na jednoj hrpi: mercedesi,stari ormari, dječje igračke... možda nisam u pravu ili?
2017 05 15
ja ne mogu uploadati slike.. još uvijek.. i stalno ne mogu ući u razgovore.. pa što je sa stanicom??? :(
2017 05 15
još uvijek ne mogu dodati nove artikle,neće uploadati slike
2017 05 15
Hoce li se problem uskoro rijesiti? Radi li se na tome? :(
2017 05 15
Ja i dalje nemogu uploadat artikle i jedva ulazim u stranicu
2017 05 15
također, ovo nema smisla
2017 05 15
Ni ja :'(
2017 05 15
Ovo je prestrašno ! Već više od tjedan dana se ne može staviti novi oglas ! A da ne pričamo tome da već mjesecima ne mogu staviti više od jedne fotografije u oglas, niti iste mogu naknadno mijenjati ! Sramota da se već mjesecima ponavlja jedna te ista priča i problem sa stavljanjem oglasa ! Znači ne funkcionira ono za što je primarno i stranica napravljena, koja je onda svrha ove stranice ?!
2017 05 15
Ja sam sad probala i ne ide😈
2017 05 15
> anastazija018: > > anaivanic: > > Ma curee nemojte se nervirat > > tak ste ko papige > > ja stavila LetGO i da vidiš kako brzo stavlja slike ludnica :P > Već smo svi na rubu živaca i ja se pitam kako je ovo moguće na jednoj komercijalnoj stranici (bez obzira što je basic oglašavanje besplatno). Ali ne kužim baš princip LetGo-a, meni se stalno pojavljuju neki susjedi s kojima ne želim imat veze i mislim da ih se ne tiče koje cipele ja prodajem. Osim toga, tamo nema kategorija, sve je na jednoj hrpi: mercedesi,stari ormari, dječje igračke... možda nisam u pravu ili? Ima kategorije,a lokaciju mozete staviti bilo koju..Ja sam prvi put stavila svoju lokaciju i poceli su me pratiti susjedi,onda sam se odjavila i stavila drugu lokaciju dalje od susjeda i poznanika tako da vise nemam tih problema..Probajte tako ako zelite..
2017 05 15
Dali se nešto poduzelo po tom pitanju ,mislim stavljanja novih krpica :@ hrpu love sam sam mogla zaraditi ovih dana...... :,'(
2017 05 15
Mislim da ovo stvarno više nije u redu... Vec 7 dana isti problem i da se stanje uopce ne mijenja. Preko mobitela mi je nemoguce uopce se ulogirati... Razumjela bih da je kvar trajao par dana, moze se desiti, ali vec 7 dana mislim da je stvarno previse. Katastrofa...
2017 05 15
Draga-drage admin/adminke koliko Vas već ima, može li nas netko obavijestiti konkretno što se točno poduzima glede nastale situacije koja traje već dobrih tjedan dana i više? Zbilja nismo čule ništa konkretno, kao radi se....ali očigledno je da se ne radi ništa ili se ne radi dobro.... Mislim da smo sve zaslužile znati kakva je situacija, ovo zbilja traje predugo na žalost svih nas, a imam dojam da nas korisnice koje ne plaćamo oglase uopće nitko ne doživljava ozbiljno, pogotovo nakon onog mlakog komentara da se ne radi sa dovoljnim žarom.. Jel to netko radi badava pa volontira ili šta?
2017 05 15
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 27