Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Ljudi jel vi mozete stavit nove slike
2017 05 15
ništa mi nije jasno, osim da bi trebale tražiti drugu stranicu za svoje oglase... Jer ovo nema smisla da možeš staviti oglas jedino u gluho doba noći...
2017 05 15
ja sam uspijela dva dana zaredom oko 7.40 ujutro staviti po 3-4 artikla, vjerojatno server nije toliko preopterećen
2017 05 15
Ne mogu vec nekoliko dana staviti oglase, kao ni poslati sliku u poruke.. kada ce taj problem biti rijesen?! Ovo stvarno podosta koci stranicu..
2017 05 15
Ja sam na tom letgo-u i nisam prodala nista tko god me je nesto pitao sve neozbiljno a ovdje mi je super prodaja al ovo ubija imam par artikala za staviti i nema sanse ucitava se do prekosutra a administratorici sam poslala poruku za pomoc ali nema odgovora...
2017 05 16
Stvarno ovo pleše po živcima,što se admin ne oglašava,kada će se popraviti stranica Mislim stvarno,niti se možeš normalno ulogirat,tek tamo iz desetog puta,staviti artikl-nemoguća misija,niti se možeš s korisnicama dogovarati normalno suradnje,ili nema mene ili njih ...Božeee :@ :@ :@ :@ :@
2017 05 16
Aha... Ja sam se tek registrirala i mislim si...pa kaj radim krivo? Sat vremena sam se zezala sa postavljanjem slika. Znaci, nesto ne stima?
2017 05 16
Postoji bug kod stavljanja slika s iphonea, ne prijvaca upis tagova ni materijala kod dodavanja novog artikla i to vec duze vrijeme.
2017 05 16
Hm...ja sam sa tableta pokusala. Komp mi ne radi, a s posla ne mogu.
2017 05 16
Vrlo teška prijava i nemoguće postavljanje artikala :(
2017 05 16
Sad je 1h:30min....nakon cijelog dana uspjevam staviti slike i to naopačke😣😥
2017 05 16
Od jucer pokusavam dodati slike i njec, nece, vrti li ga vrti ,:(
2017 05 16
također i kod mene? jučer danas?
2017 05 16
Ja sam jutros izmedju 6 i 7 stavila tri artikla bez problema,i tako vec par dana ujutro stavim po 2-3 artikla i onda zasteka i nece vise..Preko dana nema sanse,vise ni ne pokusavam..Neznam dali ima smisla uopce stavljati ista kad se puno korisnica nemoze niti logirati a kamoli vidjeti sto smo stavile..Strpimo se jos koji tjedan,bit ce bolje.. ;)
2017 05 16
Shvaćam sve; i da su zastoji sastavni dio života i da za neke stvari treba imati strpljenja. Da vjerovatno netko radi na tome da se otklone, ali da se ni nakon 8 dana ne može korisnike upoznati sa situacijom, to nikako. Ovim putem apeliram na Admina da se obrati ljudima sa par rečenica i objasni cijelu situaciju. To mu nalaže i funkcija, a bilo bi i ljudski. Mislim da korisnici ove stranice ipak zaslužuju malo bolji tretman.
2017 05 16
1 2 ... 13 14 15 16 17 18 19 ... 27