Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Mačak i bijela opna

Pozdrav, mačak ima nekakvu bijelu opnu preko pola oka, bili smo kod veterinara, rekao je da kapamo kapima za oči "Tobrex" i da ce mu se povuci kroz par dana, no i dalje ne prolazi, isto je :/ Je li možda koja od vas imala slican problem? Jeste mozda uzele nekakvu mast ili druge kapi? Puno hvala! Lijep pozdrav! :")
2017 05 28
Dok smo nabavili mačiće bili su u prilično lošem stanju i jedna je imala gadnu infekciju oka. Prvoj smo u dva tjedna riješili, ali drugoj smo skoro mjesec dana liječili. Kad se smirila infekcija, povukla se i ta opna. Ako se ne povuče ja bi ponovo kod veterinara. S obzirom da su te infekcije virusne pa nema nekog lijeka, kapi pomažu samo da se ne razvije još i bakterijska upala, tako su mi objasnili. Ne znam kako je inače hraniš, ali nama su se mačići vidno oporavili kad smo ubacili u prehranu sirovo meso. Tada je bilo za kupiti baš za mačke paketiće u petshopu, ali sad više nema pa tu i tamo kupim junećeg buta (budući da je čisto meso treba puno manja količina nego konzerve).
2017 05 29
Puno puno hvala, sutra opet idemo do veterinara a budemo mu uveli sirovu hranu. (:
2017 05 29
Moj mačak je imal tu opnu, vet mu je prerezal s nekim dugim škaricama, dakle to je bilo nekaj strašno za gledati :s Opna je nestala, ali nikad više nismo išli kod tog veta.
2017 05 30
O boze dragi :,'( :'( da, treba samo proci, a ne rezati uhhh :((
2017 05 30
može biti da je i treći kapak, koji se pojavljuje kod mačaka.... očna mrena...može biti više razloga, treba detaljno analizirat uzrok..i uzet u obzir starost mačke,, imunitet i načina života
2017 05 30
Bili smo kod veterinara, dao nam je još jedne Tobrex kapi, dodao i Tobrex mast, Caniverm tabletu za ciscenje i Foresto ogrlicu. Poceli smo mu davati vise sirove hrane, nadam se da ce mu se povuci kroz tjedan dva.. Puno hvala :")
2017 06 03
:")
2017 06 04
Držim fige da se brzo rješi!
2017 06 06
Da, nadam se da bude! Puno hvala :")
2017 06 06