Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mrlje koje se ne uklanjaju Vanishem?

teehee, ja sam se dosjetila - plasirati ću je na Krpice, po nešto višoj cijeni od kupovne, ipak je obogaćena mrljama.
2017 05 31
> SaraKedavra: > jesi probala onim denk mit sapunom za uklanjanje mrlja iz dm-a? košta nekih 7, 8 kn, ali sveeee skida! meni je skinuo mrlju od crnog vina sa bijele majice staru par godina :D Da, ovaj sapun je super. Preporučam! Ja sa bijelih stvari mrlje skidam sa kapljicom domestosa.
2017 05 31
Ja imam bebu od 6 mjeseci i koristim frosch baby tekucinu u spreju. Testirano na vocu i povrcu, sve sto smo dosad jeli se opralo s robice.
2017 05 31
Ja imam bebu od 6 mjeseci i koristim frosch baby tekucinu u spreju. Testirano na vocu i povrcu, sve sto smo dosad jeli se opralo s robice.
2017 05 31
> gitadevi: > teehee, ja sam se dosjetila - plasirati ću je na Krpice, po nešto višoj cijeni od kupovne, ipak je obogaćena mrljama. Često me preduhitriš u idejama. Naime što.... Krenula sam taman guglat no nisam otišla dalje od mojekrpice.hr. Tamo sam pronašla zamisli, baš tu ideju. Podržavam. Ne zaboravi i opis obogatiti pop tagovima.
2017 05 31
> Matejicaa: > evo i mene spasila tvoja tema...znači prije pranja se treba mrlja namazati sa tim i tako ubaciti u mašinu?? obično ručno mrlju operem pod hladnom vodom i bacim u vešmašinu. Za ove tvrdokornije operem ručno i onda još namažem prije vešmašine i odu sve bez problema :) Curke, probajte sapun, fakat je jeftin, ako vam i ne bude najbolji na svijetu, izgubit ćete 7 kn samo :)
2017 05 31
Hvala Saro :-*** odma u dm po njega :-)
2017 05 31
Ja ništa ne perem ručno. namažem mrlju tim sapunom i ubacim u vešericu. Još me nikada nije izdao, zlato Gitino.
2017 05 31
Froch tekućina je isto super.
2017 05 31
Jel možda netko zna kako se skida kemijska ? Hvala :))
2017 05 31
Ako ste u situaciji da trenutno nemate sredstvo iz Dm- a..probajte sa soli i octom..pa neka odstoji..isto tako soda bikarbona sa limunom..može se ponoviti postupak... <3
2017 05 31
I ja koristim taj sapun iz dm-a, stvarno je odlican za sve. Nekidan sam oprala mrlje od visanja s majice za koju sam mislila da ce zavrsiti u smecu. Inace ga redovno koristim vec godinama za mrlje od trave na hlacicama i trenirkama
2017 05 31
pratim
2017 06 05
Hvala vam na informaciji Sutra odmah idem u DM
2017 06 07
1 2