Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

autobusom na more

E sad,opet ja! Kojim prijevoznikom putujete,da je omjer cjene i kvalitete tj udobnosti puta okej.. Gledam onaj Croatia bus, dosta je povoljan al sam naisla na lose kometare..sad nisam pametna..
2017 06 20
Imaš i autotrans, oni imaju okej autobuse i povoljne cijene, još ako si studentica imaš i nekih popusta..
2017 06 20
> Matejicaa: > Imaš i autotrans, oni imaju okej autobuse i povoljne cijene, još ako si studentica imaš i nekih popusta.. hm,autotrans mi ni linije ne pasu jer sam ovisna o trajektu..
2017 06 20
Meni je autotrans najgori prijevoznik IKADA! prezirem ih. A i mislim da oni nemaju studentski popust nego onaj popust za mlade, tj. za mlađe od 26 godina. U principu putujem ili croatiom ili varaždinom, vž je nešto skuplji uvijek, ali nikad s njima nisam imala problema. No gle, sezona je, a naši prijevoznici su izuzetno neorganizirani. Ja strijepim svaki put kad putujem preko sezone negdje da me neće pustiti u bus iako svaki put imam rezervaciju, uredno plaćenu. To se s croatiom dogodilo u zadru prošle godine, nisu pustili par ljudi unutra iako su imali rezervacije jer je bus bio pun...I nemoš im ništa :@ Da se mene pita, ja bih preko sezone ukinula prodaju karata u busu.
2017 06 20
> SaraKedavra: > Meni je autotrans najgori prijevoznik IKADA! prezirem ih. A i mislim da oni nemaju studentski popust nego onaj popust za mlade, tj. za mlađe od 26 godina. > U principu putujem ili croatiom ili varaždinom, vž je nešto skuplji uvijek, ali nikad s njima nisam imala problema. No gle, sezona je, a naši prijevoznici su izuzetno neorganizirani. Ja strijepim svaki put kad putujem preko sezone negdje da me neće pustiti u bus iako svaki put imam rezervaciju, uredno plaćenu. To se s croatiom dogodilo u zadru prošle godine, nisu pustili par ljudi unutra iako su imali rezervacije jer je bus bio pun...I nemoš im ništa :@ Da se mene pita, ja bih preko sezone ukinula prodaju karata u busu. Znaci croatia je u principz okej al trebw cim prije doci da se ne desi da neko kupi i ude u bus a oni koji imanu rezervaciju ne puste ih
2017 06 22