Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Vlasnice HP laptopa?

Jel koja nedavno rušila windowse ili se zabavljala driverima? Idem danas stavit windows 7 i na njihovoj stranici kod drivera mi nudi pod operacijski sustav samo windows 10 x64. Reko aj da vidimo šta se tu nudi, no ne nudi se niti jedan. I tako za apsolutno sve modele, ne samo za ovaj. Pred par mjeseci sam radila na drugom HP-u, bili su driveri gore normalno za sve OS-ove. Jel znate možda jel neki bug ili ako je HP ukinuo podršku za windows 7? Nešto treće? Lenovo mi nudi drivere za XP koji je službeno ukinut pa mi ovo uopće nije jasno! Tenks :D
2017 07 08
Nisam sigurna u čem je caka. Ja imam HP i Windows 8 no svako malo izađe neka obavijest da ga moram upgradeati na 10-tku za koju sam čula da je zapravo niš posebno ,:(
2017 07 08
to za upgrade na 10 je nešto drugo, iako mi je čudno da to izbacuje. Meni je to prestalo kad su ga prestali nudit besplatno.
2017 07 08
Pokazuje mi isto ko i tebi :O Ak ti nije žurba, pošalji im mail da to srede
2017 07 08
javila sam se HP Hrvatska na fejs...kaj da baš HP-u mail šaljem? Ebote, ovo je treći laptop na kojem radim u zadnja 2 mj i treći za redom koji mi izaziva glavobolje ,:(
2017 07 08
Hp hrvatska, ne znam koliko je njima stalo :D A mislim ne moraš, pitanje je da li im je uopće u interesu to hostati. Nažalost sad ćeš morat pikat po konfiguraciji ,:( Yep, skroz te kužim :D Ja si za to odvojim par dana, puno kave i živaca svaki put.
2017 07 08
Ovaj lap je dost novi, proc je iz 2016. To bi objasnilo zakaj nije supportano za starije win :/
2017 07 08
pa u interesu im je, kaj će mi laptop ako ne mogu osposobit ništa jer nemam drivere? A nikad mi ne radi driver za wireless pa da pustim neki automatski apdejt...kaj ću bez interneta sirota? ,:) užas e! a ne mogu reći da neću..ali recimo da mi je puno jasnije zašto naplaćuju rušenje i dizanje windowsa 100+ kn.
2017 07 08
> hanami: > Ovaj lap je dost novi, proc je iz 2016. To bi objasnilo zakaj nije supportano za starije win :/ je, bit će da je u tome problem. Ni za jedan iz 2017. mi ne izbacuje ispod win 10. I ak mi zašteka na desetki neki driver, mogu se *ebat jer nema niti jedan na hp stranici. :@
2017 07 08
Ma ja bi stavila ruku u vatru da bi većina delala na 7, uostalom, probaj pa javi ako kaj zapne da nađemo alternativu ;)
2017 07 08
ma lako to šta bi radili, ali ih doslovno NEMA za skinut kad staviš windows 10, klikni i vidi xD
2017 07 08
De, pa ja tam vidim drajvere za 10ku. Kaj ti fali?
2017 07 08
pa ja ništa ne vidim :O "No software or drivers are available for this product with the selected operating system. Please make a different selection, or visit the product homepage."
2017 07 09
Znači, odem na onaj link koji sam zadnji poslala od tvog lapa... Odaberem u drop down meniju windows, u drugom 10 x64 i onda klik na "change" i tada mi loada sve drivere :)
2017 07 09
apdejtala sam chrome, windowse, očistila cookieje, cache i history i sad se i meni vide ,:) Ha niš, dobit će windows 10, bit će dobri očito :D
2017 07 09