Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Čišćenje bijelih starki

> cipelitza: > Weiiiiiiiii ♡♡♡ > Bas mi drago! Lakše je uz upute :) i bolje je kad mašina pere, a ne ja s četkicom LOL
2017 07 30
E cure, a sta lad ona prednja guma (odmah iznad su perle) pozuti? Sestri jedna pozutila, a jedna kao nova?
2017 07 31
> Tortica24: > E cure, a sta lad ona prednja guma (odmah iznad su perle) pozuti? Sestri jedna pozutila, a jedna kao nova? Pozz Tortica24, nikad mi se to nije dogodilo pa ne znam što bih ti rekla.... Možda cipelitza zna... Kako to jedna da, jedna ne? :/
2017 08 03
probaj sodubikarbonu s vodom, kao pastu, cetkicom za zube nanijeti pa malo trljat. kad je zutilo "friska" pojava pomaze.
2017 08 03
Pa bile u kutiji i ne znamo kako jedna samo... a.nije bas novija fleka, tko zna otkad je to...godinu dana joj stojale. I jedna totalno sprijeda pozutila...nista, idu u smee :/
2017 08 03
> Tortica24: > Pa bile u kutiji i ne znamo kako jedna samo... a.nije bas novija fleka, tko zna otkad je to...godinu dana joj stojale. I jedna totalno sprijeda pozutila...nista, idu u smee :/ To se zna dogoditi već kod kupnje zbog skladištenja proizvođača odnosno prodavača (jedna je u izlogu, druga u kutiji). Pokušaj ovako kako ti je Cipelitza napisala. Osobno slične fleke na starkama i ostaloj platnenoj obući znam čistiti i opal pastom. Od sredstava koje imamo u domovima, osim sode, pomaže i pasta za zube. Ukoliko ne ide, onda nažalost mislim da nema pomoći.
2017 08 03
> Miss27: > Bok, nisam sigurna gdje staviti upit/temu. :) Valjda je ok. Dosad sam samo ručno krpom ili kakvom četkom čistila tenisice kakvim blažim bezbojnim sredstvom i vodom... tlaka mi je i dugo traje. Nikad ih nisam prala u perilici i ne bih htjela da ljepilo popusti. Iako su plaćene dosta.... Lijepo po punoj cijeni :/ to im nije smetalo da se nakon 15 dana odvoji malo guma od tkanine. Pa zato ne bih bas riskirala da dobijem iznenađenje... moze koji savjet onako iskustvom stečen? Takve preferiram :)) tnx :) Ja sam bas svoje prala prije par dana,ja ih perem opel pastom za ruke (pasta je plave boje) i tako ih perem uvjek i uvjek su koa nove :) znaci nakvasim ih stavim te paste na cektku i samo izriban dobro i kasnije sve dobro isperem :)
2017 08 05
> Nikolina95: > > Miss27: > > Bok, nisam sigurna gdje staviti upit/temu. :) Valjda je ok. Dosad sam samo ručno krpom ili kakvom četkom čistila tenisice kakvim blažim bezbojnim sredstvom i vodom... tlaka mi je i dugo traje. Nikad ih nisam prala u perilici i ne bih htjela da ljepilo popusti. Iako su plaćene dosta.... Lijepo po punoj cijeni :/ to im nije smetalo da se nakon 15 dana odvoji malo guma od tkanine. Pa zato ne bih bas riskirala da dobijem iznenađenje... moze koji savjet onako iskustvom stečen? Takve preferiram :)) tnx :) > Ja sam bas svoje prala prije par dana,ja ih perem opel pastom za ruke (pasta je plave boje) i tako ih perem uvjek i uvjek su koa nove :) znaci nakvasim ih stavim te paste na cektku i samo izriban dobro i kasnije sve dobro isperem :) :D Mislim da znam na koju pastu misliš. Dugo ju nisam vidjela jer inače kupujem tekući det. pa se ne obazirem na ostalo što je na polici. Mislim da je moja mama nekad prala radne tute s njom :D :)
2017 08 05
Da da takva pasta,meni je ona super za starke i tvrde mrlje :)
2017 08 07
1 2