Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

prevara od muza

ne znam oce li imati ko volje ovo procitat al nemam gdje da se izjadam u uzasnom sam situaciji ukratko saznala sam da me muz vara s njim sam skupa 8god imamo dvoje djece uvjek je tu bilo sumnji al nikad nista dokazano samo da san ja luda i da umisljam i da mu ne vjerujem na kraju bi se stvarno ja osjecala zbog toga uzasno zadnjih pola godine je radio u inouemstvu sada se vratio uglavnom brat mu se izjadao svojoj curi te je ona meni rekla da moran obecat da necu nikom rec da me vara na svakom koraku da to radi kad god negdi ode kad osjeti slobodu znaci nije tip da me vara s jednom i dok je s nama vec kad osjeti priliku da moze vjerojatno za jednu noc jako je vjest u lazima uvik brise sve por kao oduvjek to radi ne mogu nac nista on jos niti ne zna da ja to sve znam jer prvo dala san rjec da necu rec drugo bit ce moja rjec protiv njegove on je takav da sigurno nece priznat vec ce me lagat kao sta me lagao sve ovo vrijeme bilo je tu svega izmedu nas puno prekida vracanja sada se zapitan boze zasto san ja sebi sve ovo dopustila da glupa san naravno da mislin otic od njega bit ce tesko zato i sutin i pripremam teren za sebe i djecu jer iskreno nemam gdje zelin kad se to dogodi da san spremna nisam bas ni u financijsko situaciji i sve me to brine ma samo da mi djeca sto bezbolnije ovo dozive vec mi se gadi kad ga gledan i kako govori da me voli u meni je toliki teret da imam osjecaj da cu puknit al moran izdrzat cak mislin da mi nece dat da ode da ce radit probleme ponekad razmisljam da mu napravin spacku da mu podvalin neku i da ga ja uvatim tada ne bi mogao nista opovrgnut dosta mi je natezanja s njim u zivotu umorila sam se vise od svega od njega samo se nadam da cu uspjet nekako sve sama odgajat djecu i zivit sama svak ima svoj kriz u zivotu ovo je moj
2017 08 01
Evo ja sam procitala,i ako je sve to istina,vjerujem da ti je grozno...neznam kako.se suzdrzavas da mu ne kazes to...samo hrabro i misli na djecu...tesko da razdvojeni brakovi uspiju..samo sto djrca ispastaju uvijek..zelim ti srecu da se snades sto prije
2017 08 01
evo stvarno ne znam kako izdrzavam izjedam se u sebi al vjerujte mi sve to zbog svoje dice jer znam sta me ceka kad istina izade na vidjelo mozda se pripreman nekakvo osiguranje da imam nesto za pocetak jer nece biti lako
2017 08 01
Ovo mi je jako poznata prica. Ako ti se muz zove Toni, ja cu ti pomoci ;)
2017 08 01
> Lucy-Liu: > Ovo mi je jako poznata prica. Ako ti se muz zove Toni, ja cu ti pomoci ;) ne zove se tako nije bitno samo se jadam jer san na rubu vise svega nemam se kome povjerit
2017 08 01
Samo ti misli na sebe, ako sebi napraviš dobro bit će dobro i za djecu, vjeruj mi ;) Što prije si nađi kakav takav posao ili ako imaš odvajaj sa strane i čim se skupi 4-5 tisuća bjež. I nemoj raditi nikakve spacke, ja mu mozda cak nebi ni rekla zasto ga ostavljam da sam ti kad ionako kazes da nikad nebi priznao samo bi te proglasio ludom. Reci mu ne volim te vise i zato te ostavljam pa nek si misli kreten ;) Samo hrabro, činiš pravu stvar <3
2017 08 02
> sadgirl: > evo stvarno ne znam kako izdrzavam izjedam se u sebi al vjerujte mi sve to zbog svoje dice jer znam sta me ceka kad istina izade na vidjelo mozda se pripreman nekakvo osiguranje da imam nesto za pocetak jer nece biti lako Na temelju čega si se uvjerila da te 'vara'? Rekla ti cura tvog šogora ili si se ti uvjerila ne znam na koji način? Pošalji ti nju k vragu, jer te je skroz uzdrmala. Ona ti rekla u povjerenju, a da ti nikome ne govoriš. OMG ta žena mi ne djeluje dobronamjerno. Čak mislim, obzirom da zna tvoju situaciju, samo je dodatno podkurila.
2017 08 02
> katarinamartina: > > sadgirl: > > evo stvarno ne znam kako izdrzavam izjedam se u sebi al vjerujte mi sve to zbog svoje dice jer znam sta me ceka kad istina izade na vidjelo mozda se pripreman nekakvo osiguranje da imam nesto za pocetak jer nece biti lako > Na temelju čega si se uvjerila da te 'vara'? Rekla ti cura tvog šogora ili si se ti uvjerila ne znam na koji način? > Pošalji ti nju k vragu, jer te je skroz uzdrmala. Ona ti rekla u povjerenju, a da ti nikome ne govoriš. OMG ta žena mi ne djeluje dobronamjerno. Čak mislim, obzirom da zna tvoju situaciju, samo je dodatno podkurila. I prije sam mu znala nalazit na mob svakakve zene cak neke skrivene por koje su bile izbrisane u e mailu a kako on uvik brise por kao sta sam navela rekao bi da san luda da ih poznaje otprije on se njoj slucajno izlaja cak ni on ne zna da ja znam danima vec izvlaci iz njega informacije al ne zeli brata izdat znamo se 15god i rekla je da me ne bi mogla gledat u oci i lagat o tome rekla je da ce mi pomoc i da nasla sam mu puno blokiranih zena na fejsu i to iz grada u kojem je bia
2017 08 02
Ne znate o kakvoj osobi pricam kao da su mi se otvorile oci to je manipulator lazov jako dobro glumi jako teska osoba a ja sam sve pala na to za to nikoga ne krivim vec sebe i da tek san vidin da san i ja postala jedna od "onih" zena sta ne vide pred sobom ne mogu ni sama vjerovati da sam to sve sebi dopustila uzasno mi je tesko koje ratove sam imala s njim ma drzala su me samo dica i spoznaja da me on voli al i to je ocito palo u vodu
2017 08 02
Ovak lutko..prvo se saberi. Zatim, prestani kriviti sebe..nisi ti kriva! I da si najbolja, najljepša, najsavršenija supruga na svijetu, neki muški to jednostavno imaju u sebi i kraj priče. Moraju. Analiziranje situacija je suvišno i gubitak vremena. Ja bi se na tvojem mjestu PRVO posavjetovala sa pravnicom/-kom. Imaš li kolegicu ili kolegicu koja ima kolegicu koja bi te mogla savjetovati? Pro bono ako nemaš novčića (nisu baš bagatela)? Ne vidim razloga zašto bi bježala i napuštala zajednički dom? Mučila djecu? Zašto?! Neka se on iseli? (ako dođe do toga)..Samo zato jer je kurviš (oprosti na nazivu, ali ne znam kako da se pristojno izrazim), ne mora značiti da je i loš otac, ne? Jučer, danas, sutra i svaki dan koji propatiš radi njega ti nitko neće vratiti. Nije da smo svakim danom sve mlađe i mlađe.. Ukoliko dođe do razvoda, znaš da ćeš ga i dalje morati tu i tam gledati? Djecu će posjećivati. Plaćati dvije alimentacije? Zato je bolje da se što mirnije raziđete. Zato pravnik/ca, da znaš koja su ti prava. (nešto mi je u podsvijesti da je neku moju muž morao uzdržavati dok ne "stane na svoje noge" (uz alimentaciju za djecu, naravno), jer je izgubila dugi period koji je morala ostajati kod kuće s djecom..ali to trebaš provjeriti..). I tek onda (kad dođeš do svih pravnih informacija) lijepo sjedni s njim za stol i popričajte u miru. (Nikako ne spominji da si se informirala za svoja prava..njima je draže da imaju osjećaj da su nadmoćniji i najpametniji u svemiru..neka i dalje živi u zabludi). Budi ležerna, smirena..suzdrži se od suza i dernjave (to očekuje, nemoj..)..pokeraška faca na prvom mjestu. To će ga spizditi više nego tvoje suze i galama. Ako više ne možeš tako, nemoj se mučiti..karte na stol. Sretno
2017 08 02
Zivimo u podstanarskom stanu ne znam kako cu ga placat nije problem da on ode vec san mislila neku jeftiniju varijatnu vec smo jedan put bili pred razvodom toliko je poludio da mi je uzeo sve novce iz kuce i rekao da ce mi uzest djecu da ce me unistit poslje se kajao zapravo izmanipulirao me skroz jer kao nije mogao podnit da me izgubi djeca su mala trebali bi krenit u vrtic privatni i to ne znam kako bi placala najteze mi je sto se oni tako vesele tome da nemam srca reci da nece ic ima tu jos puno stvari novaca nemam za odvjetnike ne znam ocu li imat za zivot al svejedno pokusat cu nac nekoga pravnika ko bi mi bar savjetom pomoga
2017 08 02
I da i meni je u interesu da to sve mirnije prode jer ne zelim da me djeca gledaju takvu cekan navecer kad ce zaspat da bi ja mogla plakat al poznavajuci njega nece bit mirno nadan se samo da ce svatit da me pusti konacno na miru i da ne otezava i meni i djeci ako mu je iti malo stalo
2017 08 02
I prestani mu stalkati mail, fejsbuk, mesnđer, vajber, hengaut, sms, #kajgot..to ti nije zdravo..razbolit ćeš se. Radije se posveti sebi i djeci.
2017 08 02
> emili1: > I prestani mu stalkati mail, fejsbuk, mesnđer, vajber, hengaut, sms, #kajgot..to ti nije zdravo..razbolit ćeš se. > Radije se posveti sebi i djeci. A pokusat cu iskreno i ja se bojin da se ne razbolin nije mi lako drzat suze u meni je uzasan teret osjecam se kao da sam u beizlaznoj situaciji znam da moram prezivit radi djece sve ovo strah me ocu ja to moc sve mi se skupilo odjedanput hvala svima na odgovorima borit cu se kako znam nadam se da cu uspjet :,'(
2017 08 02
> sadgirl: > Zivimo u podstanarskom stanu ne znam kako cu ga placat nije problem da on ode vec san mislila neku jeftiniju varijatnu vec smo jedan put bili pred razvodom toliko je poludio da mi je uzeo sve novce iz kuce i rekao da ce mi uzest djecu da ce me unistit poslje se kajao zapravo izmanipulirao me skroz jer kao nije mogao podnit da me izgubi djeca su mala trebali bi krenit u vrtic privatni i to ne znam kako bi placala najteze mi je sto se oni tako vesele tome da nemam srca reci da nece ic ima tu jos puno stvari novaca nemam za odvjetnike ne znam ocu li imat za zivot al svejedno pokusat cu nac nekoga pravnika ko bi mi bar savjetom pomoga Ipak mislim da tebe ne treba žaliti, nego 'lupiti' u glavu. Majka si, bori se za djecu. Upiši ih u gradski vrtić, ne moraš u privatni, jer ćeš imati za drugo dijete i kao samohrana majka olakšice. To što se djeca vesele privatnom vrtiću ne drži vodu, jer je djeci bitnija zdrava atmosfera u obitelji, smirena majka, nego vrtić ovaj ili onaj. Priviknuti će se na bilo koji. Nađi posao, ako ne možeš u struci, ima puno obitelji koje traže ženu za peglanje i sl. Svo vrijeme koje utrošiš na kopanje po njegovim profilima, mobitelu i ne znam čemu sve ne, posveti sebi, a posebno djeci, kao što ti je emili1 napisala u komentaru iznad. Djeci treba skuhati, oprati, peglati, stan pospremiti, ne znam kako sve to uspiješ, a očito je da ti previše vremena ode na društvene mreže na kojima je on prisutan, čitanje njegovih mailova, poruka na mobitelu i sl. Bilo koji savjet sa strane, osim struke, ti ne može pomoći. Odluku donosiš sama, rastati se ili ne, a prije toga moraš sjesti s njim i razgovarati, ne pobjeći s djecom jer to nije rješenje. Jesi li negdje napisala, a da mi je promaklo, da si radila i da želiš raditi.?
2017 08 02
1 2 3 4 5 ... 8