Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

prevara od muza

> katarinamartina: > > sadgirl: > > Zivimo u podstanarskom stanu ne znam kako cu ga placat nije problem da on ode vec san mislila neku jeftiniju varijatnu vec smo jedan put bili pred razvodom toliko je poludio da mi je uzeo sve novce iz kuce i rekao da ce mi uzest djecu da ce me unistit poslje se kajao zapravo izmanipulirao me skroz jer kao nije mogao podnit da me izgubi djeca su mala trebali bi krenit u vrtic privatni i > Ipak mislim da tebe ne treba žaliti, nego 'lupiti' u mili1 > Jesi li negdje napisala, a da mi je promaklo, da si radila i da želiš raditi.? Oprosti da kriva san sta sam mu vjerovala u gradaki vrtic mi ne mogu upast jer nemam bodova kao da nisam na sve nacine vec pokusala cak i preko veze ako nisi znala ovdje je jako tesko upast u vrtic trenutno ne radim jer nemam di s njima nema mi ih ko cuvat babe dide su svi zauzeti on takoder radi non stop vec sam trazila povremene poslove nesto sam i znala otic odradit ocistit i hvala bogu djeca mi uvijek imaju skuhano i cisto i svaki dan idem s njima u setnju stignem jednostavne sve pa cak i na internet nije to tako lako kao sta se cini ja ne mogu sad ic radit i ostavit djecu samu u kuci jer su premali 2 i 3ipo god kao da ja ne bi radila uvik sam radila i imala svoj novac nema svi oko sebe svekrve babe da ulete to mi i je sve problem pokusavam nac neki sredinu da to sve iskombiniram
2017 08 02
I u vrtic sam ih upisala da bi mogla konacno pocet radit jer zelim radit a ne da sjedim u kuci to mi je jedina opcija jer nemam di s njima
2017 08 02
> sadgirl: > I u vrtic sam ih upisala da bi mogla konacno pocet radit jer zelim radit a ne da sjedim u kuci to mi je jedina opcija jer nemam di s njima radit? pa ono, mogla bi. al nemoj prenaglit, pricekaj da navrse 18
2017 08 02
> cipelitza: > > sadgirl: > > I u vrtic sam ih upisala da bi mogla konacno pocet radit jer zelim radit a ne da sjedim u kuci to mi je jedina opcija jer nemam di s njima > radit? pa ono, mogla bi. al nemoj prenaglit, pricekaj da navrse 18 Ja stvarno ne znam sta je tu smisno ispada da ja ne zelim radit naravno da zelim ocito me nisi shvatila
2017 08 02
Ne znam što reći. Žao mi je da si u takvoj situaciji, ali očito vas dvoje sve stignete. On, kako kažeš, radi non stop, nađe vremena za silne žene, društvene mreže i ostalo, ti se brineš oko djece, kuhaš, pereš, pospremaš, ideš u šetnju i još dovoljno vremena sve prokopati što on radi i u stopu ga pratiti po bespućima interneta i tako to. Znaš koga mi je u tvojoj/vašoj situaciji žao? Dječice. :( Ima samohranih majki sa više djece, nekima je suprug/otac bolestan, umro, poginuo, ali one ne plaču po netu, već se na sve moguće načine za djecu i sebe bore. Tvoja izjava da bi mu podmetnula neku samo da ga na 'djelu' uloviš, oprosti, ali o tebi sve govori. Što tebi i tebi sličnima na pamet ne padne, čudo jedno. Želim tvojoj djeci i tebi sve najbolje i moj savjet, ako ga želiš prihvatiti, miči se što dalje od uhođenja i raščisti prvo sama sa sobom što ti u stvari želiš. Novce i ovce ili samo novce.
2017 08 02
Ružna tema ako je to sve istina.. No slažem se sa curama,stisnut zube,naći posao,odvojiti se.. Prijatelji,neka daljnja/bližnja rodbina bi mogla pomoći oko čuvanja dječice za prvu ruku ili traženje posla... Teška je situacija ,ali od kukanja i žaljenja same sebe ,nažalost nema kruha.. Prošla je i moja mama nešto slično plus što je još imala i kredita i težak brak i djetinjstvo i divim joj se,žena zmaj.. Stisnut zube par mjeseci dok se ne stane na noge.. I baš zbog takvih situacija uvijek govorim,nikad ne ovisi u potpunosti o muškarcu i njegovim primanjima...kad tad će ti trebati tvoj novac... Sretno!
2017 08 02
Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-)
2017 08 04
> IrenaAR: > Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-) a tko kaze da upravo ti nisi nasjela na mucku laz besposlicarke koja se skriva iza djece i golem visak slobodnog vremena ubija tako sto si muzu skace po ni krivoj ni duznoj glavi :') muz je onaj koji to sve financira. djeca su u gledalistu cijele nebuloze, s kokicama u krilu. e da, uzmi u obzir da i muz i djeca uopce postoje, takodjer.
2017 08 04
> IrenaAR: > Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-) Teško, vrlo teško je nekome davati savjete, a ne znati pravu situaciju. Muž vara, kontaktira i nalazi se sa masu žena, a paralelno, sama je rekla, on radi non-stop. Pa kada sve to stigne namiriti? Te žene u njegovom životu treba odvesti na ručak, večeru, kupiti poklončiće, jelte. A on plaća najam stana, financira nju i djecu, evo i privatni vrtić ili jaslice (ca 1600kn/mj za dvoje djece, toliko moja frendica plaća), ne maltretira je, kaže da je voli. Ne znam, meni on ne djeluje kao čovjek koji se zabavlja sa masu žena, već zaključujem da je uvodničarka sebi možda umislila da je on vara i ide tako daleko da bi mu čak podmetnula neku curu, samo da svoju sumnju potvrdi. Mašta radi svašta, piromanske bla-bla priče 'dobronamjernih' je samo još podebljaju. Njena priča, samo je jedna strane medalje, nedostaje druga. Ne može mi nitko reći da uz dvoje malene dječice kojima se itekako mora posvetiti, stigne i sve ostalo što radi, uhođenje na sve mile načine. Mogla je naći bilo kakav posao pa bi imala dovoljan broj bodova uz pravovremeni zahtjev za upis djece u gradski vrtić. Ne bi me iznenadilo da umjesto savjet struke potraži 'kvalitetne savjete vračara/gatara za 'malo' kuna.
2017 08 04
Da..zato nisam navela da ode po savjet pravnici u Centar za socijalnu skrb. Znam da su besplatni, ali da si vraga ne navuče na glavu. Ovi iz Centra uvijek krivima dahću za vratom.
2017 08 04
> cipelitza: > > IrenaAR: > > Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-) > a tko kaze da upravo ti nisi nasjela na mucku laz besposlicarke koja se skriva iza djece i golem visak slobodnog vremena ubija tako sto si muzu skace po ni krivoj ni duznoj glavi :') muz je onaj koji to sve financira. djeca su u gledalistu cijele nebuloze, s kokicama u krilu. > e da, uzmi u obzir da i muz i djeca uopce postoje, takodjer. Ehh detektivko..zar u svemu vidiš potencijalnu prijevaru? Uostalom..ne misliš li, ukoliko bi se radilo o mućkoj laži, da bi otvaračica teme u postovima koristila puno više smajlija? >:( :/ :'( :,'( :,'( :,'( ,:( :@ :o :|
2017 08 04
> emili1: > Da..zato nisam navela da ode po savjet pravnici u Centar za socijalnu skrb. Znam da su besplatni, ali da si vraga ne navuče na glavu. Ovi iz Centra uvijek krivima dahću za vratom. Pravnicima u centru ne može biti za zaključak dovoljna priča jedne strane i ne nakon samo jednog razgovora, jer je njihovo mišljenje vrlo bitno za sve što slijedi..sud i ostalo. Moj zaključak je, da bi uvodničarka bila najsretnija da joj je suprug cijele dane na oku, po mogućnosti doma, bez mobitela, kompa i ostalog. Ne daj Bože da ga vidi s frendicom na kavi, ne mogu zamisliti njenu reakciju. :o
2017 08 04
> emili1: > Da..zato nisam navela da ode po savjet pravnici u Centar za socijalnu skrb. Znam da su besplatni, ali da si vraga ne navuče na glavu. Ovi iz Centra uvijek krivima dahću za vratom. Nije jednostavno djelatnicima koji rade u Centrima za soc. skrb. Naslušaju se, pretpostavljam, svega i svačega. Dobro da mogu nakon uredovnog radnog vremena normalno funkcionirati.
2017 08 04
> emili1: > > cipelitza: > > > IrenaAR: > > > Potpisujem sve što je emili1 napisala...i savjet- odi u Centar za socijalnu skrb i tamo ćeš kod njihovog pravnika dobiti besplatan savjet o svemu što te zanima vezano za razvod, povjeru djece i sl...i da, djecu ti ne može oduzeti on nego sud na prijedlog centra, zato to su gluposti i ne nasjedaj na takve priče...zna on da uz djecu nema ništa od načina života koji si priželjkuje;-) > > a tko kaze da upravo ti nisi nasjela na mucku laz besposlicarke koja se skriva iza djece i golem visak slobodnog vremena ubija tako sto si muzu skace po ni krivoj ni duznoj glavi :') muz je onaj koji to sve financira. djeca su u gledalistu cijele nebuloze, s kokicama u krilu. > > e da, uzmi u obzir da i muz i djeca uopce postoje, takodjer. > Ehh detektivko..zar u svemu vidiš potencijalnu prijevaru? > Uostalom..ne misliš li, ukoliko bi se radilo o mućkoj laži, da bi otvaračica teme u postovima koristila puno više smajlija? >:( :/ :'( :,'( :,'( :,'( ,:( :@ :o :| Ocito nisam bila dovoljno jasna. Da ti pojasnim, meni je ova tema, tim vise, cak i ako je i djelomicno stvarna, uvreda svakoj zeni koja se nasla u stvarnom problemu. Ti tjesis osobu koja iznosi da si zlostavlja skrbnika (skrbnik je osoba na ciji rn dise). Ne bi li bar u svojim ocima sebe podigla njega ponizivsi. Makar samo brusec jezicinu na njemu pred svima samo ne pred njim. Moja iskrena sucut svima koji iz bilo kojeg razloga ikad zavrse s ovakvim partnerima. E to je tragedija. A sad ju podebljaj cinjenicom da tamo neka djeca imaju ovakve majke za ogledni primjer u odrastanju. I da ti odgovorim na pitanje - ne, ne mislim.
2017 08 04
Kada bi otvorila temu na forumu da me netko prevario..ti ne samo da bi znala kak prevarantica izgleda, kontakt broj, tko su joj susjedi, već bi znala i što je jutros doručkovala..tak da, kaj da dalje napravim? tvoj savjet bi poslušala..tako da, ovo "detektivka", to nije bila uvreda.. A gle..mi otvaračicu teme ne poznajemo, niti ona zna tko smo mi..ponekad se lakše izjadati nepoznatoj osobi? Možda se nema kome izjadati a da je ne osuđuju? Srami se? Dobro je čuti različita mišljenja i razmišljanja..i na kraju donijeti vlastitu odluku, ne?
2017 08 04
1 2 3 4 5 6 ... 8