Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Listovi na nogama

Curee koje imate problem s "debelim" listovima. kako preko ljeta. Šta god da obučem ništa mi ne stoji :/
2017 08 03
3/4 hlače, dulje suknje, kombinezoni, duge haljine...lan, tanki materijali...prozračni ako nosite kratko nikako na ravne cipele ili tenisice ili mokasinke....bolje sandale ili ljetne čizmice (znam, u njima je vruće ali dobro izgleda)
2017 08 03
> sanjaurban: > 3/4 hlače, dulje suknje, kombinezoni, duge haljine...lan, tanki materijali...prozračni > ako nosite kratko nikako na ravne cipele ili tenisice ili mokasinke....bolje sandale ili ljetne čizmice (znam, u njima je vruće ali dobro izgleda) Ma gumene čizme 👢, do koljena..
2017 08 03
> Blliss: > > sanjaurban: > > 3/4 hlače, dulje suknje, kombinezoni, duge haljine...lan, tanki materijali...prozračni > > ako nosite kratko nikako na ravne cipele ili tenisice ili mokasinke....bolje sandale ili ljetne čizmice (znam, u njima je vruće ali dobro izgleda) > Ma gumene čizme 👢, do koljena.. Bliss, ha čizmetine kažeš.... to može biti ozbiljan problem, ono, sve ti je savršeno i onda ti listovi! Kreneš u teretanu, svukuda se dovedeš u red, a listovi ojačaju....prava muka o:) 8-) ,:)
2017 08 03
Oslobodi se i nosi kratke hlače. Nećeš se skuhavati i umirati po vrućini i padati u nesvijest kako bi sakrila svoje listove. Zdravlje je važnije.
2017 08 03
Šalu na stranu..crne sandale sa remenčićem oko gležnja vizualno skrate i "odrežu nogu"..zato su bolje neke svjetlijih nijansi? A i bitno je kako zračiš..Cure jače građe (koje su prihvatile svoje "mane") njima sve stoji jer djeluju samouvjereno i ugodnije su u društvu od onih koje stalno nešto potežu prema dolje, narihtavaju, meškolje se..kad to prihvatiš, nositi ćeš i kratke hlače bez problema
2017 08 04
i nemoj si kupiti walkmaxx od toga se listovi debljaju :")
2017 08 05
maxi duga haljina koja izražava struk i grudi :)
2017 08 10