Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Serije.......

Bok curke :D Gledate li serije i koje? Bilo bi mi jako drago da ima netko ko je zaluđen serijama ko ja,već sam ih hrpu pogledala...
prije 13 dana, 17:31
Here I am, iako u zadnje vrijeme nemam bas vremena. Evo neke preporuke: Grimm, American Gods, American Horror story, Penny dreadful, 13 reason why, True blood, Scream queens, person of interest, pretty little liars, salem,preacher, sense 8, heroes, the OA Zasto se ne mogu sjetiti vise nijedne 😐
prije 13 dana, 17:48
Stranger things, 13 reasons why
prije 13 dana, 18:24
the americans, peaky blinders, black mirror.....
prije 13 dana, 20:40
I ja obožavam serije ❤ evo da se ne ponavljam i da ne spomenem nešto što je tu gore navedeno....gypsy, girlboss, big little lies, to su neke od novijih a odlične su! I glow isto nije za bacit, čija tematika je inače ženski wrestling 😱
prije 13 dana, 20:41
Ja sam pogledala u zadnje vrijeme 13 reasons why isto super mi je. Naročito glazba od serije, iako moram priznati da mi se čini da sam malo prestara za gledanje te serije. ;) Inače sada gledam Orphan black i na 2 sezoni sam od 5, i uz to Supernatural.
prije 13 dana, 22:26
Orphan Black je super! Ja i dalje gledam Star Trek :") i nikad ih neću prerasti
prije 12 dana, 00:41
big little lies...super serija, ray donovan, fargo, ozark, breaking bad...and the list goes on and ooooooonnnnn :)
prije 10 dana, 17:46
Cure na kojim stranicama gledate serije, da ima prijevod
prije 7 dana, 00:42
kodi, pop corn
prije 6 dana, 10:47
Skini si kodi. Super stvar. Popcorn je dosta losiji, pa preporuke za kodi ;) I da Orpha black je brutalna serija. Prije dva dana zavrsila :( imas pet sezona
prije 1 dan, 13:45
Sherlock, Blindspot :)
prije 22 sata