Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Serije.......

Bok curke :D Gledate li serije i koje? Bilo bi mi jako drago da ima netko ko je zaluđen serijama ko ja,već sam ih hrpu pogledala...
2017 08 03
Here I am, iako u zadnje vrijeme nemam bas vremena. Evo neke preporuke: Grimm, American Gods, American Horror story, Penny dreadful, 13 reason why, True blood, Scream queens, person of interest, pretty little liars, salem,preacher, sense 8, heroes, the OA Zasto se ne mogu sjetiti vise nijedne 😐
2017 08 03
Stranger things, 13 reasons why
2017 08 03
the americans, peaky blinders, black mirror.....
2017 08 03
I ja obožavam serije ❤ evo da se ne ponavljam i da ne spomenem nešto što je tu gore navedeno....gypsy, girlboss, big little lies, to su neke od novijih a odlične su! I glow isto nije za bacit, čija tematika je inače ženski wrestling 😱
2017 08 03
Ja sam pogledala u zadnje vrijeme 13 reasons why isto super mi je. Naročito glazba od serije, iako moram priznati da mi se čini da sam malo prestara za gledanje te serije. ;) Inače sada gledam Orphan black i na 2 sezoni sam od 5, i uz to Supernatural.
2017 08 03
Orphan Black je super! Ja i dalje gledam Star Trek :") i nikad ih neću prerasti
2017 08 05
big little lies...super serija, ray donovan, fargo, ozark, breaking bad...and the list goes on and ooooooonnnnn :)
2017 08 06
Cure na kojim stranicama gledate serije, da ima prijevod
2017 08 10
kodi, pop corn
2017 08 10
Skini si kodi. Super stvar. Popcorn je dosta losiji, pa preporuke za kodi ;) I da Orpha black je brutalna serija. Prije dva dana zavrsila :( imas pet sezona
2017 08 15
Sherlock, Blindspot :)
2017 08 16
Teen wolf i I zombie
2017 08 24
Leftovers je sjajna, po ocjenama krajnje podcijenjena. Breaking bad, Dexter, Wire, Better call Saul, House of Cards, Bates motel... odlična je talijanska serija Gommorra (mada je film realističniji) itd. Čak i Game of Thrones koji sam godinama odbijala gledati... super :D
2017 09 09
Ja sam pogledala 5 sezona House of Cards u tjedan dana 🙈 Nedavno sam pogledala i Big Little Lies, super je. Jučer dovršila 13 Reasons Why. Pratim The Walking Dead, Vikings, gledala Penny Dreadful, Taboo mi je bio odličan. Killing je dobra serija, a Bosch je npr odlična, čak i bolja. True Directive je bila super. Pogledam nekad i nekad American Horror Story, ali većinom djelomično. Shameless je bila super, ali ne sjećam se gdje sam stala (previše serija to zna uraditi). Deadwood je bila super. Supernatural mi je odlična (preporučujem, doduše, samo prvih 7 sezona). Gledala sam Girls, onako, za razonodu. Jedna od slučajno nađeni, ali odličnih serija - The Night of, preporučujem svima. Ni ne sjećam se svega što sam gledala, lista je preduga. Uglavnom sve ovisi o tomu što vam se sviđa. Ja nemam problema s dramom, ali ni sa zombijima.
2017 09 15
1 2