Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ostavila mi negativnu

> gitadevi: > I zašto bi itko MORAO odgovoriti na upit? Jerbo je pristojno. (Ali i odjebenica je legitiman i moguc odgovor, btw)
2017 08 19
I meni je JAKO iritantan nedostatak opce kulture,i ovdje i kod ljudi opcenito
2017 08 19
ma ljudi više neznaju da postoji -bonton- ...misle da je to nešto za jesti.... ;)
2017 08 19
Moje je pitanje bilo 'Zašto bi netko MORAO odgovoriti na upit?' 'Jerbo je pristojno' uopće ne odgovara na to pitanje, barem ne u vezi s MORANJEM.
2017 08 19
ako se netko ne želi javiti na upit, onda se nije ni trebao staviti ovdje na krpice, jerbo...ako je tako ,onda ispada da samo želi pokazati svoj ormar..... 8-)
2017 08 19
Ako se netko ne želi javiti na upit, NE MORA se javiti na upit. Ja koja taj upit upućujem mogu pomisliti da upitana ne može trenutno odgovoriti pa kasnije zaboravi, da je u međuvremenu ostvarila prodaju, nedostaje joj malo kulture pa nije odgovorila ili da je čitala moja laprdanja po forumu i ne dopadam joj se pa ne želi sa mnom imati posla. U svakom slučaju, zamjerila joj to ili ne, nije mi dužna niti mi mora odgovoriti. Ono što mi nije nikad palo na pamet je da mi ne želi odgovoriti zato kaj samo pokazuje svoje krpice. Ali velim; sto ljudi, sto ćudi.
2017 08 19
Mijenjam "moraju" u "trebaju" i mičem se s teme jer je ne kužim zašto se o ovome uopće i počela vodit diskusija.:o Zona sumraka. Gore je dolje a lijevo je desno. Da su Krpice normalan site sa normalnim pravilima kao što su neke stranice, dobili bismo sankcije na neodgovaranje na upite. Hell, čak i jedno Njuškalo (da ne spominjem maltene sve trgovačke siteove) ima gumb "prijavi" za neodgovaranje vlasnika oglasa. To valjda govori dovoljno o tome. Ali Krpice daju za pravo vlasnicama oglasa da budu svoji mali šerifi i dijele internetsku 'pravdu jer je tamo neka koza u proljeće 2015 rekla npr da ne voli mačke pa joj se to uzelo za zlo.:') Cure, odgovarajte na upite ljudi koji vam i nisu simpatični makar ovako: " Ne. " Vrlo je jednostavno a štedi vrijeme kasnije jer morate obijati adminki inbox moljakanjima da vam izbriše "nezaslužene" negativke i ne morate otvarati uvijek iste teme u kojim tražite potpore svekolikog pučanstva jer ste pobrale palac dolje pa vas prpa da vam ne naruši taj preprebitni"rejting", takoreć. Ali fakat dosta od mene na ovu temu..Vozdra, ženice :*
2017 08 19
Naravno, nije loše ni informirati se kakva su pravila na snazi na nekoj stranici, pa znati da se za neodgovaranje na upit na ovoj ne smije ostaviti negativna. Meni nije za plakati od smijeha - jer je neka koza 2015. rekla da ne voli mačke, ili da gay populaciju treba zatvoriti u geto, ili romsku djecu npr.itd Meni je to samo za plakati. I za ne čavrljati s takvim osobama u inboxu. Ali ja sam samo 'svoj šerif' i 'dijelim internetsku pravdu'. U SVOM inboxu.
2017 08 20
1 2