Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Minival na prirodnoj kosi

Cure jel netko od Vas imao ikad minival,koliko dugo traje na kosi,i jel bude ostecena kosa jako....imam lagano prirodnu kosu,duzina do pola leda,a napravila bih neku promjenu na njoj pa me zanima kako je to s minivalom...eto pisite mi vasa iskustva,dali su bolje krupnjje lokne ili sitnijje?......?..?.
2017 09 16
E i mene zanima...imamo isti tip kose i duzinu,ali ja nih bolje one krupnije lokne i da izgleda sto prirodnije...🙃😀
2017 09 16
Da i ja sam razmisljala o krupnijima...
2017 09 16
Dali je moguce da ovako izgleda,ili je samo na slici moguce,svida mi tako,ali i strah me da nebude dobro pa sta cu onda..peglati svaki dan?
2017 09 16
Cure moje nemojte uništavati kosu ja kad sam imala dugu kosu moja je kosa prirodna valovita , moja frizerka me savjetovala da ne radim mini val jel ću si kosu uništi, i danas sam joj jako zahvalna , jedna je cura radila mini val, i kosa joj je užas na prirodnu kosu nikako mini val. Moj savjet vam je od <3
2017 09 16
Ja sam radila i ne preporucujem nikako,bas mi je kosa bila užasna, ostecena,na kraju mi je stalno bila u repu,
2017 09 17
minival na dugu kosu.... prvo ovak lijepe krupne lokne nema šanse da dobijete, a ako se i potrefi kojim slučajem, da je kosa kraća i lagana (tanja las i manja količina kose), tako bude izgledalo možda tjedan dva dok se ne izravna, al makar se i izravna, minival ne nestaje s kose dok se skroz ne išiša što na dugu kosu nije lako dočekati. Također kemikalije isuše kosu i skinu boju za 1-3 nijanse, posebno bojanu. na bajh ni u ludilu, ak nećete imati sprženu gumu na glavi. dok se nosi frčkavo nema češljanja između pranja već samo popravljanja češljom širokih zubaca, s malo vode ili pjenom te stisnuti prstima. ukoliko je kosa isfenirana onda se normalno češlja, ali ako se dočepa vlage onda se ponaša kao i prirodna, ko metla. također nema sušenja sušilom osim ako ima difuzor nastavak za kovrče
2017 09 18
Ajme koja komplikacija s minivalom....odustajem ipak,i ovako mi kosa nije poslusna a tek kalva bi onda bila.a zato uvijek na slikama lijepo izgleda
2017 09 18
Ja sam 2 puta imala. Kosa mi je tanka pa sam htjela volumena. Trazila sam lokne neke onako srednje velicine. Prvi puta kada sam se vidjela reko mozda se frizerka zeznula, stavila premale viklere ili stogod. Nakon 2 godine otisla ponovno u nadi da ce ispasti bolje s obzirom da je i frizerka rekla da cemo ovoga puta napraviti vece lokne, i opet isto ispalo. Sitne ruzne kovrce, kosa isusena. Mislim da se meni s vremenom cak i izravnala. Ali vise od godinu dana je sigurno trebalo. S tim da sam ju ja stalno i rascesljavala i peglala. Nikad vise minival :D
2017 09 19
Poslje ovog i ja odustajem...steta😩
2017 09 19
> sanela1986: > Ajme koja komplikacija s minivalom....odustajem ipak,i ovako mi kosa nije poslusna a tek kalva bi onda bila.a zato uvijek na slikama lijepo izgleda Draga moja čuvaj kosu svoju i živce. ;)
2017 09 19
Imas pravo stela456...morala bi stalno biti zatvorena u kuci,jel i Vi kad zelite neki promjenu na sebi prvo idete frizeru...meni to prvo padne napamet.valjda zato sto se to jedino vidi...onda cu morati na neko sisanje , :")
2017 09 19
Ja kad sam htjela promjenu, išla na tetoviranje😅😌
2017 09 19
Hm...imam vec jednu,dosta mi je... :D ....
2017 09 19
nije komplicirano, ali je nemoguće dobiti lijepe lokne kao na slikama jer je to sve peglama i figarima rađeno. kod minivala postoji pravilo, sitniji vikleri=čvršća trajna/minival (isto je samo kaj se kao pod trajnu u narodu smatra sitno bapski, a minival slabo i krupnije, dok je stručni naziv hladna trajna ondulacija) te krupniji vikleri= laganija trajna (obično se zna stavljati ženama sa neposlušnom kosom i kosom kao žica čisto da se prelomi i bude lakša za daljnju obradu i njima nije bitna frčkavost) također kao sa loknama sa figarom, dužina i težina kose razvuče loknu postoje trajne sa spiralnim loknama, al to onda bude onak afro spiralno i to ne znaju svi frizeri raditi jer se to frče na posebne viklere, a većina frizera samo okrene vikler okomito i to smatra spiralnim minivalom
2017 09 20
1 2