Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Esmara Heidi Klum

Jutros bila u Lidlu na Kneziji ko i svakog ponedjeljka...dosla oko pola 8 kad ono masovna guzva oko izloga s oblekom. Zene se trgaju za novom Esmara kolekcijom, dizajn Heidi Klum. Kad kazem trgaju mislim na pomahnitalo otvaranje kutija, robu po podu, presvlacenje nad skrinjom s mesom,... Neke su cak uzimale stvari drugima iz kosara. Na blagajne odlazile sa po 10ak kutija ko da se besplatno dijeli. I to istog artikla u raznim velicinama. Cijene su ok, mozda cak previse za pojedine artikle kad ih se uzivo vidi i utvrdi da je materijal koma. I sad ono najbitnije, par sati nakn, evo vec artikala na krpicama....prodajem, kao fol preveliko mi, premalo mi, nije moj stil, itd. Al cijena, evo za baloner, u lidlu 189kn, a ovdje 250. Znaci, kolko jadan mozes bit. Znam da je potraznja, al ovo mi je prejadno. Svaka cast i toj Heidi Klum, al ljudi nemojte bit blesavi i kupovat ovdje i to jos od ljudi sa tako jadnim razlozima prodaje.
2017 09 18
Ni jedan leopard nije stradao pri izradi "kolekcije".
2017 09 18
Ma ljudi nisu normalni, cijene u rangu h&m-a, a materijali totalni trash...
2017 09 18
> miss007: > Ma ljudi nisu normalni, cijene u rangu h&m-a, a materijali totalni trash... jer je hm mjerna jedinica kvalitete :') Ne idem u lidl sad 3 dana dok se tučnjave ne smire. Ili idem pod punom spremom, cipele sa metalnom kapicom, kaciga, teleskop za samoobranu...
2017 09 18
Ne bi iz principa kupila tu robu; em je nekvalitetna em je skupa kao da je tkana od zlata.. Isto kao i u HM-u kad neki žnj dizajner izbaci neke seljačke krpe pa svi podivljaju... 😑😑😑
2017 09 18
> Shadow: > Ne bi iz principa kupila tu robu; em je nekvalitetna em je skupa kao da je tkana od zlata.. Isto kao i u HM-u kad neki žnj dizajner izbaci neke seljačke krpe pa svi podivljaju... 😑😑😑 Ta,u ovom slucaju zlatna suknja,99kn. Ne bu islo kod mene x-)
2017 09 18
Kod mene se čupaju i lome prsti i za običnu esmara, mogu mislit što je tek jutros bilo :') Jednom prilikom sam tako otišla oko 10 po neku haljinu i kad sam vidjela stanje tog što je uopće ostalo okrenula se i izašla. Nikad više. A 550 kn?! Bolje da šutim.
2017 09 18
Da mi za zdravlje treba, ne bih išla po to. Isti je situacija bila sa HM dizajnerskim kolekcijama, gdje su se bedevije tukle pred kabinama i gazile po robi. Kupiti za to lovu nešto što je netko svojim čaporcima čerupao je mimo zdravog razuma.
2017 09 18
*ebiga cure, ponuda i potražnja :) roba u lidlu je bila za siću, pa kad su vidjeli da te bokserima tuku nad gondolama ne bi li dohvatile neki komad, op cijene gore u dućanu. Ista stvar i na krpicama. Onaj HM & Balmain kolekcija je završila na krpama prije nego šta su opće izašle iz dućana ,:(
2017 09 18
Kako je lijepo kad te Heidi Klum Esmara kolekcija uopće ne zanima. Ono kad to baš uopće ne doživljavaš. Želim svima dobre ulove :) !
2017 09 18
Pa sad ne bi ovo kupila da oni meni plate...
2017 09 18
Ne znam, meni se od te njene kolekcije skoro nis ne svida... ok kozna torba i ova kozna jaknica al sve ostalo uzas...
2017 09 18
A deeeee. Ja sam se baš iznenadila kad sam u jednom osječkom otišla po onaj top koliko je zapravo stvari ostalo, čak i najmanjih brojeva. Inače 34 i 36 odu prvi. Mislim da će se sad potepat po trgovini mjesecima... ,:( Ali materijal je bož' sačuvaj.. sad kad malo bolje razmislim, ne znam uopće zašt sam kupila. Jebiga koza povodljiva :')
2017 09 18
svašta :)
2017 09 18
Neš' ti Heidi Klum i neš' ti Esmare. Na pojedinim komadima joj je mozda i bila dobra ideja, al s tim jeftinim materijalom jednostavno izgleda prelose.
2017 09 18
1 2 3 4 5