Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

microblading!

pozdrav svima! evo da ne trazin i ne recikliran neku prastaru temu... za japansku metodu iscrtavanja obrva smo sve manje vise cule :) ovim putem zelila bi saznati kako to uzivo izgleda? posto ne znam nikog ko je to radija, izgleda li prefejk? vidi li se "s kilometra" da je nesto docrtano? neke slike s neta izgledaju predobro, dok neke... tokom god precupkavanja korjen mi je ocito oslabija, tako da mi nove dlacice gotovo ne rastu, pa se ovo cini genijalan izbor. pa eto, ako mogu dojmovi i misljenja, ali stvarno iskrena :) jedino sta me dili od odlaska u salon je to sta nisan nikad vidila uzivo. hvala svima unaprid!
2017 10 06
Osobno nemam iskustva s tim ali znam tri cure koje su to radile. Kod jedne izgleda okej, ali samo okej, prolazno, kod druge dvije meni je uzas. Bas se jako primjeti, naravno izbliza pogotovo. Frendice su pa su radile u istom salonu u Zg, rekla bih jednom od razvikanijih. Tako da nema pravila. Neka se jave cure koje imaju osobno iskustva s tim, ali kazem ovo sto sam ja vidjela uzivo meni izgleda preumjetno i nije mi lijepo. Iako sam i ja jedno vrijeme razmisljala o tome jer mi se cini stvarno prakticno rjesenje, da ne gubim vrijeme svaki dan uredujuci obrve. Ali sam odustala kad sam njih vidjela uzivo. :)
2017 10 06
Mene sad zanima jel ti pitas za microbleading ili japansko iscrtavanje to su dva sasvim razlicita pojma?! u naslovu jedno spominjes a u prici drugo pa sam se pogubila :') :")
2017 10 06
microblading bi bija malo "realisticnija" verzija japanske, sta ne? ispravi me ako grisin :)))
2017 10 06
> Poisene: > Osobno nemam iskustva s tim ali znam tri cure koje su to radile. Kod jedne izgleda okej, ali samo okej, prolazno, kod druge dvije meni je uzas. Bas se jako primjeti, naravno izbliza pogotovo. > Frendice su pa su radile u istom salonu u Zg, rekla bih jednom od razvikanijih. > Tako da nema pravila. Neka se jave cure koje imaju osobno iskustva s tim, ali kazem ovo sto sam ja vidjela uzivo meni izgleda preumjetno i nije mi lijepo. > Iako sam i ja jedno vrijeme razmisljala o tome jer mi se cini stvarno prakticno rjesenje, da ne gubim vrijeme svaki dan uredujuci obrve. Ali sam odustala kad sam njih vidjela uzivo. :) samo radi toga i pitan :) na netu portfolio radova izgleda odlicno, cak i na previse pocupkanim i puno docrtanim obrvicama :/
2017 10 06
Vidi microbleading je posebna tehnika iscrtavanja i popunjavanja obrva pomocu "nozica" kojim se zarezuje koza tj podrucije obrva i daje puno prirodniji efekt i preciznim potezima se vuce,a zvuk dok postupak traje je kao kod kidanja koze te se iznimno pazi na polozaaj samih dlacica za razliku od japanske metode koja je bazirana iskljucivo na ispunjavanje podrucja obrva i to je kao nekakvo tetoviranje. :")
2017 10 06
puno prirodniji efekt daje micro i skup je.. ako se odlucis pazi u koji ces salon ici ne znaju svi dobro raditi :")
2017 10 06
kako se cijene krecu i za jedno i za drugo? Dali je koja radila u Rijeci?
2017 10 07