Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Cult beauty iskustva

Jel ste narucivale? kakva su iskustva? koliko ste cekale da stigne? jel su vam carinili paket? :")
2017 10 11
Nisu carinili jer je u UK,potraje i 10dana ali stigne. Sve ok bilo. Naravno nikad se ne zna 100%, znali su svi nekad zeznuti za koje sam mislila nece, ali moje iskustvo snjima zasad je ok.
2017 10 11
hvala ti :")
2017 10 11
> sonja90: > Nisu carinili jer je u UK,potraje i 10dana ali stigne. Sve ok bilo. Naravno nikad se ne zna 100%, znali su svi nekad zeznuti za koje sam mislila nece, ali moje iskustvo snjima zasad je ok. Kako je situacija sa paketima iz UK, pošto su izašli iz EU? Jer onda ne vrijedi više da su bez carine, ili će još vrijediti neko vrijeme?
2017 10 12
27.09.sam primila zadnji i sve ok, nije bilo carine a iz UK je, provjerila upravo adresu..ako se nešto promijenilo sada početkom 10.mj.onda bolje javite :) Mkrpice, možeš dobiti 15% na prvu narudžbu traži kod ako nisi dobila na mail.
2017 10 12
Ok, hvala Sonja 😘 ma ne naručujem od tamo ne, ali kad si uzimam neke stvari sa ebaya a skuplje su od 160 kn, a i UKa su, da znam sta da očekujem 😎
2017 10 13
gabica30 moram vas ispraviti, britanija je izrazila zelju da napusti europsku uniju kao takvu, medutim sama procedura sluzbenog izlaska moze potrajati doslovno godinama! Dakle, nema straha za narudbe iz uk ,:)
2017 10 13
> delilah007: > gabica30 moram vas ispraviti, britanija je izrazila zelju da napusti europsku uniju kao takvu, medutim sama procedura sluzbenog izlaska moze potrajati doslovno godinama! Dakle, nema straha za narudbe iz uk ,:) Ahaaaaaa ok, hvala ❤
2017 10 13
nema na cemu!
2017 10 13
hvala svima puno :") :") <3
2017 10 13
Kod za popust 15% je YOU15. Vrijedi uvijek ako imate acount i ispunite neku anketu. Ne vrijedi na odredene brandove tipa huda (dusk palette i rose gold palette) ABH i tak ali ostalo ide 15% off. Eto nadam se da sam Vas usrecila s info :)
2017 11 09
E i da za mkrpice. Moja su iskustva jako jako pozitivna s tom stranicom. Volim kupovati i cesto imaju dobre akcije koje vrijedi pricekati i onda kupovati vecu narudzbu. :)
2017 11 09
> Kailea: > E i da za mkrpice. Moja su iskustva jako jako pozitivna s tom stranicom. Volim kupovati i cesto imaju dobre akcije koje vrijedi pricekati i onda kupovati vecu narudzbu. :) hvalaa Kailea puno si pomogla :") <3
2017 11 13