Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nejavljanje nakon uplate

> MiniMini: > Eh... ja uplatila prije više od mjesec dana i otad ni pisma ni pozdrava. A korisnica je imala više od 200 pozitivnih i niti jednu negativnu tad. :/ A jesi ju pokusala naci na face-u ? Bar to nije problem jer ako si joj uplatila novce imas njezino ime i prezime.
2017 10 23
Uglavnom ova moja se danas javila, ispricava se, kao nije imala vremena do sad. Proslo je 13 dana od uplate. I da odgovorim svima. Slala sam joj poruke vise puta. Nadalje, i da nisam, kad sam trazila broj racuna rekla sam joj da cu odmah uplatiti, znaci ako je imala vremena utipkati broj racuna, trebala je i imati na umu da moze cekati uplatu, a ne zaboravit na sve. Kupila sam jesensku jaknu, vrijeme se brzo mijenja, sad ce moci cekati proljece. A mozda bi mi nesto znacilo u zivotu da sam ju 2 tjedna nosila. Meni ne smeta kad netko posalje za 2-3 dana, razumijem da ljudi imaju drugih obaveza. Jedino ako mi je nesto bas hitno onda to i naglasim. Ali ne mozes mi se 13 dana ne javiti, a vidjela je da sam rekla da cu odmah uplatiti ! Valjda ce sada poslati, ali svejedno slijedi negativna jer nije i ne moze biti isto poslala sada ili prije 2 tjedna.
2017 10 23
Nisam, uopće mi to nije palo na pamet, idem sad probati. Hvala na savjetu.
2017 10 24
Pozdrav! Znam da upadam kao padobranac, ali imam slučaj nejavljanja, odnosno nakon što mi je rečeno da je paket poslan, a eto već je 8. dan i paketa nema. Uplatila sam po dogovoru, prije 12 dana. Djevojka mi se nakon poruke da je paket poslan ne javlja niti je aktivna na Krpicama. Imam li razloga ostaviti joj neutralnu ili da ipak pričekam još? Nisam pametna.
2017 10 27
Ovisi. Ja sam poslala jednoj gospođi običnim pismom, na njeno inzistiranje, dvije stvari. Iz Zaprešića na zagrebačku Knežiju. Zračne linije možda kilometar-dva, a cestom bi to bilo oko desetak kilometara. I putovalo je deset dana! Deset dana! Za nevjerovat. Ja sam se već pomirila s tim da je izgubljeno, ukradeno... I sekirala se jer sam ju poslušala da pošaljem običnom poštom. Eto, to je moje iskustvo s našom poštom.
2017 10 27
1 2