Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Poštenje i ponašanje

Posljednje teme sam obrisala,jer se nisam zeljela nervirat zbog pokvarenosti,bahatosti i napadanja oko nekoliko nesporazuma.Da se razmemo,ja sam ovdje bila da kupujem,određene svoje artikle sam stavila za prodaju,onako da se nađu,al večinom kupnja od drugih,večine poštenih i jednostavnih cura,al nekolicina nije zavrijedila da bude ovdje(one koje ce opet napadat)Od sad cu svaku pratit i davat i za sitnicu negativne ocjene!Prvo;Zbog određenog nesporazuma ili nedovoljnog dogovora,sam dozivjela velike neugodnosti i strašne uvrede.Drugo;zbog neriješene situacije,nadala sam se da cu ovdje na forumu naci bar malu pomoc ili podršku,al su se opet javile osobe,koje su napadale i drzale se za svaku moju krivu riječ,a ne znaju pravu istinu,nit ne poznaju mene,moj zivot.Samo mogu reči,određenima,neka ih bude sram,na ponašanju!Ako su ovdje,a mnogi jesu u namjeri da unište konkurenciju,sa laznim iskazima i napadima,ne znači da sam i ja ovdje s tom namjerom i nit se ne smatram konkurencijom,jer 99%samo kupujem.Zaboga,zašto bih se obratila na forumu,pa trazila sam pomoč,al više je ne trazim.Ova je poruka namjenjena svima,ovima koji igraju prljavo,cu poručiti;Kupac je uvijek u pravu,ako zelite zadrzat mušteriju,onda se naučite ponašanju(mada vas je večina premlada,zivot ce vas naučiti,jer vas roditelji nisu!)A ovima koji misle pošteno,znam ih nekoliko i od njih cu i dalje kupovat,jer imaju dobru robu,poručujem;Pazite se jer u mojim krpicama se zleglo previše ološa i izopačenih ljudi i psihopata,stoga pamet u glavu!Lijepi pozdrav
2017 10 19
bog Ljubica, ...samo d te pozdravim...... :)
2017 10 19
Nisam pomno pratila ali ona poruka od cure na prethodnoj temi je stvarno bila neprimjerena i nepristojna. Čemu potreba za takvim izražavanjem i ponašanjem?
2017 10 19
Draga Ljubice, kupac NIJE uvijek u pravu i Vi ste to dokazali.
2017 10 19
Ljubica malo vuce na Snesku. Prepoznajem zajednicke crte licnosti.
2017 10 20
ajme kako vam se da po stoti put vrtjeti jedno te isto dajte otvorite neku normalnu temu npr. znate li gdje završavaju sva govna iz Zg...znači sve ono što ode kad pustimo vodu.....(kad miševi odu...) dosta mi je prolječa i večine
2017 10 20
> sanjaurban: > npr. znate li gdje završavaju sva govna iz Zg. na markovom trgu?
2017 10 20
> SaraKedavra: > > sanjaurban: > > npr. znate li gdje završavaju sva govna iz Zg. > na markovom trgu? :') sjedi 4 za peticu ipak treba znanje...
2017 10 20
U Kulmerovim?
2017 10 20
> teehee: > U Kulmerovim? otamo sve već iselilo, novine bubnule veliki naslov..kao vidjet ćemo kako je unutra...i onda nam podastrli stepenište....govanca iščezla....
2017 10 20
> doraos: > Ljubica malo vuce na Snesku. Prepoznajem zajednicke crte licnosti. Šeširka :)
2017 10 20
Đizs krajst mene ovi tvoji postovi śčipaju za oći
2017 10 20
> doraos: > Ljubica malo vuce na Snesku. Prepoznajem zajednicke crte licnosti. Ah ta sneska :) Mislim da si joj jako slična :* Zaljubila se u nju ko i većina tak i ti.Jeeeeeeej
2017 10 21