Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cure koje nisu za zamjene

Buduci da i ja osobno ne preferiram zamjene, upite o zamjeni ne šaljem drugim korisnicama. Eventualno bih u slučaju da mi se neki predmet(mozda i vise njih) baš sviđa, te da sam u tom trenutku kratka sa novcima, poslala poruku u kojoj bih navela da inace nisam sa zamjene ali da bih u ovom slučaju voljela napraviti iznimku jer mi je odredena stvar zapela za oko, naravno ako je druga strana zainteresirana za zamjenu i ukoliko pronađe na mom profilu nešto što joj se sviđa, a ako i ne nađe, lijepo bi zahvalila što mi je uopče i odgovoreno na upit o zamjeni iako kao što rekoh, nisam baš ljubitelj istih :)
2017 10 20
Jednoj u opisu pise da nema metar😂
2017 10 20
:D da nije ona ista što je i meni tako rekla, ja ju pitam,zar nemate možda neko ravnalo, trokut.... ne nema ni to.....
2017 10 20
Za zamjene jesam i dosta cesto mjenjam. I puno puta sam bila zadovoljnija robom koju sam dobila zamjenom nego kupovinom! A sa curama kojima na profilu pise da nisu za zamjene ne mjenjam iz principa!
2017 10 20
> Sandrlje: > nije bas vezano za temu, ali... moram spomenuti i ovaj apsurd. Ima tu jedna cura/zena kojoj na profilu pise ,,mjere nemam" i ne zeli mjeriti odjecu :') a mene za moj artikal pita da joj izmjerim duzinu :') :') e bas svasta ja kupila krojački metar za 12 kn, pa to barem nije skupo! jedna kava! inače imate jedan od najljepših i najpreglednijih profila ovdje, odlične fotografije na kojima se sve vidi kako treba...pa bi nam svima mogao poslužiti kao primjer..
2017 10 21
> sanjaurban: > > Sandrlje: > > nije bas vezano za temu, ali... moram spomenuti i ovaj apsurd. Ima tu jedna cura/zena kojoj na profilu pise ,,mjere nemam" i ne zeli mjeriti odjecu :') a mene za moj artikal pita da joj izmjerim duzinu :') :') e bas svasta > ja kupila krojački metar za 12 kn, pa to barem nije skupo! jedna kava! > inače imate jedan od najljepših i najpreglednijih profila ovdje, odlične fotografije na kojima se sve vidi kako treba...pa bi nam svima mogao poslužiti kao primjer.. :") :") hvala!
2017 10 22
Ja generalno nisam za zamjenu ali mi.pise na profilu da uvijek mogi pogledati sto se nudi. Tako da i cesto dobijem upit o zamjeni i sve 5. Pa i ja sama ponekad šaljem upit o zamjeni
2017 10 22
1 2