Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Ima li nade za vezu

Imam situaciju s deckom. Bili smo skupa 2mj i nesto. Ajmo to reci. Pocelo je na los nacin seks je bio vrlo brzo. Ali su su tu razvile neke emocije s obje strane. Vidanje svaki dan, izlazili smo, trudio se oko mene, nije uvijek bio sex. Slatke poruke. Nabijeno emocijama. Prije mene je bio jako dugo s bivsom 7 godina. Ne znam bas detalje ali to je gotovo. Čak se on vise trudio oko mene, i bile su neke polemike da se ja nisam prepustila skroz i onda na kraju jesam ali..pokazao me prijateljima koji su me vidli kad idem kod njega kao njegova koka rekao vidli su te.I ljubio pred susjedima. Uzivo se ponasa kao par. Grli me , ljubi sam, lezimo kaze da legnem pa me stisce zagrljeni. Nisu mi to prijateljski osjecaji. I zadnje vrijeme to nesto rekao da nije siguran u sebe, da ga mozda prode. Slabije se cujemo.nema drugu provjereno. Da nek budemo prijatelji. Kaze da mu je stalo.Dal da nastavim ovako ili. Rekao nisam siguran u sebe. Mene koci. Kaj ga koci..?! ne znam scenarij price niti s njom ali isto se dugo vukao. Jel ima nade da se to u vezu pretvori ako nastavim ovako kaj daa radim. Dal ima nekih takvih koji su u vezu nakon tog. Ima li neke nade
2017 10 21
Ja bi odustala,pati za bivsom i pokusao je zaboravit uz tebe...znam takvih situacija puno...samo ces biti povrijedena...nikad za ljubav ne treba molit ga...sretno
2017 10 21
nemoj ništa forsirati i previše ga o bivšoj ispitivati...mora se odlučiti što hoće...pa će biti što bude..nije ništa crno-bijelo
2017 10 21
Mijo, opet vikend, opet se lozis na kokodakluk o tome kako je imati decka. Kako tuzno.
2017 10 21
> cipelitza: > Mijo, opet vikend, opet se lozis na kokodakluk o tome kako je imati decka. Kako tuzno. baš gledam šta se događa, šta je ovo..
2017 10 21