Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Matura(biologija)-pomoć

Lijepi pozdrav svima,mlađa sestra mi je maturantica i piše bio kao izborni predmet,pa me zanima preporućate li mi neki dobar priručnik(skriptu) za učenje koji sadrži kompletno gradivo koje uglavnom bude na ispitu? I ako imate neke savjete vezane za pisanje bio tijekom ispita? Bila bih vam jako zahvalna,kao i moja seka <3 :* Hvala
2017 11 16
Skripte nemam ali preporučila bih rijesavanje prošlih matura, pitanja se nerijetko ponavljaju i s time ne moze pogriješiti :) iako vjerujem da je to opće poznata stvar i da to svi rade..
2017 11 16
Frendica mi je spremala biologiju uz priručnik Biologija na maturi od Školske knjige te uz Trinomovu skriptu i jako je dobro napisala. I svakako što je LornaSabic savjetovala, rješavanje prethodnih matura. Sretno seki i da upiše željeni faks ;)
2017 11 18
Dobro to za ispite je obavezno,makar da vidis o kavih pitanjima se radi. :) I hvala Manuela1310 za preporuku skripte,msl da ćemo onda tu nabaviti,hvala punoooo :") Trebat ce joj o:)
2017 11 29