Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Pomoc u kuci..

Cure mozete li mi preporuciti neko sredstvo za odcepljivanje odvoda da je vama dobro? Naime tus kabina je skroz zacepljena od dlaka i ko zna cega a takav je odvod da se ne moze gore nista staviti da se sprijeci da odlaze u odvod. Hvala :)
2017 11 20
solna kiselina
2017 11 20
sito za odvod
2017 11 20
Naliti puno deterđenta za suđe i zaliti kipučom vodom,s nečim poklopiti odvod,pričekati sat vremena i ne puštati vodu.Ako se ne odčepi ponoviti više puta.Probajte,meni je uspjelo, :")
2017 11 20
solna kiselina jedino bi mogla rastvorit dlake i to ona od najmanje 20% , a ne ove vodenaste iz ducana po 5% znaci solna u nekoj trgoovini gdje se ne prodaje hrana
2017 11 20
> AndreaKod: > sito za odvod Ne moze se nikakvo sito staviti jer je tako postavljen..
2017 11 20
> SnjezanaCulo: > Naliti puno deterđenta za suđe i zaliti kipučom vodom,s nečim poklopiti odvod,pričekati sat vremena i ne puštati vodu.Ako se ne odčepi ponoviti više puta.Probajte,meni je uspjelo, :") Hvala! Vec sam ulijevala kipucu vodu ali samu..probat cu i tako
2017 11 20
> tratinchica123: > solna kiselina jedino bi mogla rastvorit dlake i to ona od najmanje 20% , a ne ove vodenaste iz ducana po 5% > znaci solna u nekoj trgoovini gdje se ne prodaje hrana Hmm da, barem to jer smo u podstanarskom stanu i ko zna tko je to zacepio s cime prije nas ali ja vidim da nakon pranja kose ode moja kosa u odvod a ne mogu je nikako sprijeciti jer je takav odvod i nista se ne moze staviti na otvor i nervira me ta kosa jer se ona najteze rjesava
2017 11 20
a neka improvizirana mrezica, mozda bi se dalo nesto naci u kineskom ducanu, offertisimi ili hobby shopu?
2017 11 20
> Chinchilla: > > SnjezanaCulo: > > Naliti puno deterđenta za suđe i zaliti kipučom vodom,s nečim poklopiti odvod,pričekati sat vremena i ne puštati vodu.Ako se ne odčepi ponoviti više puta.Probajte,meni je uspjelo, :") > Hvala! Vec sam ulijevala kipucu vodu ali samu..probat cu i tako Meni se zacepio odvod u lavabou jer sestre kosu bacaju u njega.Ludim na to,ali ne pomaze.I zastopalo mi se.Kupila sam u Konzumu za 14kn odcepljivac za odvode,pisalo je da topi vlasi i masnoce od sapuna.Nemogu se sjetit imena,ali fenomenalno je ocistilo apsolutno sveee.Narancaste boje je taj odcepljivac,velika narancasta plasticna boca.
2017 11 20
Najbolje bi bilo da otvorite odvod. Osvrnete onaj šaraf sto na sredini drži. Ispod toga zna se nakupiti puno kose. I kad to očistite onda stavite neko jako sredstvo za odstopavanje. Ja uvijek tako radim i uvijek mi se odštopa.
2017 11 21
> boingboing: > Najbolje bi bilo da otvorite odvod. Osvrnete onaj šaraf sto na sredini drži. Ispod toga zna se nakupiti puno kose. I kad to očistite onda stavite neko jako sredstvo za odstopavanje. Ja uvijek tako radim i uvijek mi se odštopa. Tako je. Najbolje ručno. Gadljivo ali učinkovito.
2017 11 21
Grozan je i mrzim sto te dlake toliko odlaze unutra ali evo ne znam sto da stavim gore da to sprijecim..
2017 11 24
Imate i onaj Mr. Muscolo za odčepljivanje. Ima i jeftinijih od drugih baš za odčepljivanje. Ja to stavljam kada se začepi i pomaže.
2017 11 24
meni mr.muscolo uvijek pomogne kod takvih problema. iza jednog jakog zacepa sta sam imala u sudoperu preventivno nalijem svako dva do tri mjeseca u sve odvode u kuci
2017 12 11
1 2