Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Koji laptop kupiti?

Bok cure :) U potrazi sam za nekim kvalitetnim i povoljnim laptopom bijele boje pa bi svaka preporuka dobro došla :)
2017 11 21
Moja preporuka ti je da si uzmes ako mozes Dell laptop, uistinu vrijede svake lipe - od brzine, trajanja baterija, izvođenja performansi, ma sve je savršeno. Koristim svoj već 2 godine, kao nov je, doduše bio je iz njihovog višeg cjenovnog ranga. No, sestra mi ima njihov koji je bio oko 2000 kn, i isto radi perfektno. Znam da oni nemaju baš neki privlačni dizajn, ali laptop se ne kupuje radi boje :) ako ti je bitan izgled, imaš mali milijun naljepnica za laptop na ebayu da mu promjeniš izgled. Ali ako baš želiš u lijepoj boji, onda mislim da je drugo najbolje rješenje neki od lenovo laptopa. Svakako bih izbjegavala HP, jer sam čak i od prodavača u dućanima s tehnikom dobila negativni feedback o njima. Sretno! :)
2017 11 21
> anaana15: > Moja preporuka ti je da si uzmes ako mozes Dell laptop, uistinu vrijede svake lipe - od brzine, trajanja baterija, izvođenja performansi, ma sve je savršeno. Koristim svoj već 2 godine, kao nov je, doduše bio je iz njihovog višeg cjenovnog ranga. No, sestra mi ima njihov koji je bio oko 2000 kn, i isto radi perfektno. Znam da oni nemaju baš neki privlačni dizajn, ali laptop se ne kupuje radi boje :) ako ti je bitan izgled, imaš mali milijun naljepnica za laptop na ebayu da mu promjeniš izgled. > Ali ako baš želiš u lijepoj boji, onda mislim da je drugo najbolje rješenje neki od lenovo laptopa. > Svakako bih izbjegavala HP, jer sam čak i od prodavača u dućanima s tehnikom dobila negativni feedback o njima. > Sretno! :) Hvala puno na savjetu :*
2017 11 22
te stvari vam je bolje pitati na specijaliziranim forumima, također prvo potpitanje će biti- u koju svrhu koristite laptop- za surfanje, pisanje romana, igrice, želite li se baviti montažom, crtanjem ili nečim specijalnim....
2017 11 22
Imam Acer bijele boje, oko 3700kn me izašao na popustu. Jako sam zadovoljna, 1,5 god. ga imam i kao novi je, odličannnnnn :)
2017 11 23
Ja sam kupila samsungov laptop prije 6 godina kad su počeli s proizvodnjom laptopa....prezadovoljna. bio je prilično povoljan u usporedbi s ostalim boljim laptopima a evo radi i dalje, čak mi nakon 6 godina baterija i dalje dugo traje.. naravno, sve ovisi o tome kako ćeš ga paziti i održavati. Ja sam prosula kavu po tipkovnici tjedan dana nakon što sam ga kupila a nedavno mi ga brat srušio s metra visine na pod. Ne znam kako je sve to preživio. Kada crkne konačno, kupit ću ipet neki samsungov. :)
2017 11 27