Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

BLACK FRIDAY - gdje planirate kupovati (ako planirate :)?

Sa svih strana nas bombardiraju sa Black Friday sniženjima pa me zanima planirate li uopće obaviti kakvu kupovinu i ako da, gdje vam se čini najisplativije/najbolje...? Jesu li uopće ta BF sniženja isplativa ili je opet riječ o "navlakuši"...?
2017 11 23
Pa ja cu bas otici vidjet sta se nudi, znam da Shooster ima super akciju,patike su 30% i 40% plus jos dodatni popust ako imate njihovu clansku karticu,tako da sam si ja kupila Air Max koje su na 40% i cijena je 629kn,plus jos sto sam dobila dodatnih 200kn popusta i na kraju sam ih platila 429kn,a bile su 1000kn tako da to se isplati, kod nas u Osijeku u Portanovi je uglavnom odjeca uzasna sto se tice tog black friday,uglavnom je to neki skart od robe pa rijetko kad sta nadem, ali cu svakako otic nikad se ne zna haha :D
2017 11 23
Nisu to pravi popusti,prosječno po dućanima 20%,ali ipak ću otići pogledati...
2017 11 23
E kako laze zenska u mulleru znala sam!! ]:(
2017 11 23
> sonja90: > E kako laze zenska u mulleru znala sam!! ]:( Još nisam doživjela da oni imaju popust na sav asortiman. Čak ni onih mizernih 10%. :/
2017 11 23
Pazite ovo, naručila s Mango Outleta odjeću za 360 kn (od 350 kn na dalje je besplatna poštarina) i stvarno sam si našla lijepe stvarcice, sve sniženo 70%. Uredno jucer platim i pise mi da kupnja nije completed onako crvenim slovima. Ok gledam sta se dešava i pogledam web racun kad ono skinuli mi pare uredno. Kontaktiram ih mailom, naravno odgovora nema. Danas odem na stranicu da pogledam account, mozda je narudžba prošla kad ono ne mogu se ni ulogirati na vlastiti account, probam 50 puta, cak promjenim lozinku i meni i dalje pise da nesto nije u redu s lozinkom ili mailom. Poslala sam im i poruku na fejs jer ne znam vise gdje da ih kontaktiram, bas divljam trenutno 😡
2017 11 23
imaju li igdje akciju na ugg?
2017 11 23
a baš su ga pogodili s datumom- na kraju mjeseca prije plaće, e da je bilo glavom razmislit!
2017 11 23
Zara bi trebala staviti popust, na talijanskoj stranici piše da ce od ponoci biti 20% na odabrane artikle..nadam se da i kod nas budu stavili nesto
2017 11 23
> sanjaurban: > a baš su ga pogodili s datumom- na kraju mjeseca prije plaće, e da je bilo glavom razmislit! :')
2017 11 23
ni ja ne kupujem u Zari inače no prošli mjesec našla baš neke 2 majice i tuniku, dakle kako se poklopilo da mi je sada sve troje kod krojačice, bordo tanka majica gotovo prozirna- u pranju se stvorile dvije rupe tako da je sada režem do lakta.....žuta cvjetna poludolčevita- otporio se porub na rukavu nakon 1 nošenja, a tunika na spoju rukava s ostalim dijelom je toliko loše prošivena da se i ona krenula parati tako da Sanja- nikad više u taj dućan....nedavno sam još vraćala 2 traperice koje su se na mjestima rastegnule pa sam dobila vaučer koji je trebalo potrošiti Alo ovo je smiješno da ne znaju imaju li popust!
2017 11 24
Ej ma ja mislim da lazu, da nema nista od popusta..snizit cenesto sitno sto se slabo prodaje a ostalo ostaje isto. Zato je rekla nema info jer popusta nema :D Nikad na saleu nisam nasla nista ok kod njih, ili je ostao xs i xl. Cula sam da su traperice katastrofa, neuporedivo bolje Mangove navodno, ja nemam vec sam cula..imam jaknu i kosulju koje su ok,nisu iz zadnje kolekcije pa mozda i zato. Mozda je sada losije :/ I da..nije mi jasno jel bitna razlika u trapericama od 90kn, 199 i 299 i u kvaliteti ili samo cijeni? Ako koja zna..
2017 11 24
Zar je zara bila skrta staviti pa barem 20% snizeno 😤
2017 11 24
Evo koga zanima ima i u H&M na netu 20 posto off i besplatna postarina..
2017 11 24
U Muller-u je 20% na SVE. 😆
2017 11 24
1 2 3