Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

BLACK FRIDAY - gdje planirate kupovati (ako planirate :)?

Ako je artikl na Mango stranici snižen već 30 % ide li na to još sniženje od 30% ili ne tj.zbrajaju li se popusti? Jer napisali su na sve.
2017 11 24
Ide netko mozda do arene ili city centra one west u zg?trebala bih uslugu da mi se nesto kupi jer je rasprodano preko web shopa
2017 11 24
Drage cure, Muller i Douglas se uglavnom ne isplate za veci shopping kozmetike.. lookfantastic,feelunique pa i cultbeauty su posteno snizili obzirom da su vec jeftiniji od nasih trgovina. Nije za sve ali dosta stvari je jeftinije.
2017 11 24
Imam bon u dmu, zanima me jel moguce koristiti bodove sa kartice ili popust ako ga imaju uopce? I da li imaju mozda Ysl parfeme ili ne? Narciso mislim da ne :/ ? Nisam zenske dugo gledala pa ne znam jesu prosirili mozda ponudu.
2017 11 24
Evo sam malo pogledala po raznim internet stranicama pa da rezimiram: - Mango = 30% na sve - Asos = 20% na sve - Bazzar = ima razna sniženja na grupe proizvoda do 80% - Muller = 20% na sve - H&M = 20% + besplatna dostava - s.Oliver = 20% na sve - Office Shoes = do 50% popusta - Replay = od 20 do 40% popusta - Scotch & Soda = 20% na jesensko-zimsku kolekciju - Tommy Hilfiger = 30% na odabrane artikle - Calvin Klein = 20% na odabrane artikle - Furla = do 40% na odabrane artikle - LuisaViaRoma = 30% na artikle koji nisu na sniženju i narudžbe iznad 300 eura - River Island = 20% popusta na potrošnju iznad 75 funti Koliko vidim, sniženja nemaju Zara, Massimo Dutti, Guess, Max Mara, Max&Co, dm... Sve u svemu, kakve su bile najave o najvećem sniženju u godini, mislim da je ipak bolje pričekati siječanj... popusti su u prosjeku oko 20%... bez veze... baš sam razočarana...
2017 11 24
> DaisyMint: > Evo sam malo pogledala po raznim internet stranicama pa da rezimiram: > - Mango = 30% na sve > - Asos = 20% na sve > - Bazzar = ima razna sniženja na grupe proizvoda do 80% > - Muller = 20% na sve > - H&M = 20% + besplatna dostava > - s.Oliver = 20% na sve > - Office Shoes = do 50% popusta > - Replay = od 20 do 40% popusta > - Scotch & Soda = 20% na jesensko-zimsku kolekciju > - Tommy Hilfiger = 30% na odabrane artikle > - Calvin Klein = 20% na odabrane artikle > - Furla = do 40% na odabrane artikle > - LuisaViaRoma = 30% na artikle koji nisu na sniženju i narudžbe iznad 300 eura > - River Island = 20% popusta na potrošnju iznad 75 funti > Koliko vidim, sniženja nemaju Zara, Massimo Dutti, Guess, Max Mara, Max&Co, dm... > Sve u svemu, kakve su bile najave o najvećem sniženju u godini, mislim da je ipak bolje pričekati siječanj... popusti su u prosjeku oko 20%... bez veze... baš sam razočarana... Popusti su jadni da ne mogu biti jadniji, a da se nadovezem stradivarius ima isto 20% al samo na kapute i jakne, al nista special. Lesnina koja je toliko najavljivala rasprodaju, ima popust samo na stvari koje se nece proizvodit vise. Pa mi nije jasno cemu to silno oglasavanje
2017 11 24
> DaisyMint: > Evo sam malo pogledala po raznim internet stranicama pa da rezimiram: > - Mango = 30% na sve > - Asos = 20% na sve > - Bazzar = ima razna sniženja na grupe proizvoda do 80% > - Muller = 20% na sve > - H&M = 20% + besplatna dostava > - s.Oliver = 20% na sve > - Office Shoes = do 50% popusta > - Replay = od 20 do 40% popusta > - Scotch & Soda = 20% na jesensko-zimsku kolekciju > - Tommy Hilfiger = 30% na odabrane artikle > - Calvin Klein = 20% na odabrane artikle > - Furla = do 40% na odabrane artikle > - LuisaViaRoma = 30% na artikle koji nisu na sniženju i narudžbe iznad 300 eura > - River Island = 20% popusta na potrošnju iznad 75 funti > Koliko vidim, sniženja nemaju Zara, Massimo Dutti, Guess, Max Mara, Max&Co, dm... > Sve u svemu, kakve su bile najave o najvećem sniženju u godini, mislim da je ipak bolje pričekati siječanj... popusti su u prosjeku oko 20%... bez veze... baš sam razočarana... Sportina 30% na iznose iznad 1100kn mislim, ako je iznos manji 20%. Superdry 20%. Missguided 50% ali nema skoro nista brojeva.
2017 11 24
> sanjaurban: > ni ja ne kupujem u Zari inače no prošli mjesec našla baš neke 2 majice i tuniku, dakle kako se poklopilo da mi je sada sve troje kod krojačice, bordo tanka majica gotovo prozirna- u pranju se stvorile dvije rupe tako da je sada režem do lakta.....žuta cvjetna poludolčevita- otporio se porub na rukavu nakon 1 nošenja, a tunika na spoju rukava s ostalim dijelom je toliko loše prošivena da se i ona krenula parati tako da Sanja- nikad više u taj dućan....nedavno sam još vraćala 2 traperice koje su se na mjestima rastegnule pa sam dobila vaučer koji je trebalo potrošiti > Alo ovo je smiješno da ne znaju imaju li popust! Ajmeee, ne znam radi li se o istim majicama, nekih 69 ili 79 kn su koštale. Ja sam željela bijelu s crnim porubom, isto poluprozirna. Vidi se da nije bogznašto, ali trebala mi je čisto bijela majica za hlače s uzorkom i ova cijena mi je bila skroz ok. Dođem na blagajnu, ženska skida zaštitu s nje i kako je makla onu stvarčicu, majica se podere jedno 5 cm po bočnom šavu. Pita me prodavačica kao, želim li si otići po drugu, jer se ova, eto poderala. Rekla sam samo da ako se poderala prije nego sam ju uopće oprala i nosila, neću radije. Koma živa. U zadnje dvije godine proizvode masu stvari i masu "primjeraka" istih stvari i kvaliteta je dodatno pala. Totalno sam razočarana. Sve češće nabasam na krivo skrojene stvari, od hlača do haljina i tunika.
2017 11 24
> Tamara5485: > > sanjaurban: > > ni ja ne kupujem u Zari inače no prošli mjesec našla baš neke 2 majice i tuniku, dakle kako se poklopilo da mi je sada sve troje kod krojačice, bordo tanka majica gotovo prozirna- u pranju se stvorile dvije rupe tako da je sada režem do lakta.....žuta cvjetna poludolčevita- otporio se porub na rukavu nakon 1 nošenja, a tunika na spoju rukava s ostalim dijelom je toliko loše prošivena da se i ona krenula parati tako da Sanja- nikad više u taj dućan....nedavno sam još vraćala 2 traperice koje su se na mjestima rastegnule pa sam dobila vaučer koji je trebalo potrošiti > > Alo ovo je smiješno da ne znaju imaju li popust! > Ajmeee, ne znam radi li se o istim majicama, nekih 69 ili 79 kn su koštale. Ja sam željela bijelu s crnim porubom, isto poluprozirna. Vidi se da nije bogznašto, ali trebala mi je čisto bijela majica za hlače s uzorkom i ova cijena mi je bila skroz ok. Dođem na blagajnu, ženska skida zaštitu s nje i kako je makla onu stvarčicu, majica se podere jedno 5 cm po bočnom šavu. Pita me prodavačica kao, želim li si otići po drugu, jer se ova, eto poderala. Rekla sam samo da ako se poderala prije nego sam ju uopće oprala i nosila, neću radije. Koma živa. U zadnje dvije godine proizvode masu stvari i masu "primjeraka" istih stvari i kvaliteta je dodatno pala. Totalno sam razočarana. Sve češće nabasam na krivo skrojene stvari, od hlača do haljina i tunika. je, to su te, meni je baš trebala bordo prozirna...donijela ja krojačici, ona mi reče da sve to što sam donijela treba prati na ruke...ne da mi se to peruckati na ruke u 21. stoljeću....kvaliteta je stvarno loša...imam neke majice kupljene prije 20 godina i još su lijepe i žive..
2017 11 24
U nazivu teme trazen je odgovor na pitanje "Gdje kupovati", a dobili smo odgovor na pitanje "Gdje NE kupovati" ,:)
2017 11 25
Kupila sam u Massu, replay gleznjace na 50 % za 500 kn. Iste takve u Shoebedoa su bile 700. U Mulleru je bilo snizenje na sve. Cak i na snizeno. Disney princeze (barbike) sam platila po 99 kn. A kolona za blagajnu je bila duga cca 30 metara. Loccitan je imao super popust od 15% i nudili su 2 kremice za ruke u metalnim posudama po 30 kn.... I OvS kids je imao 30%, Jadran carape 20%, yamamay 30%, benetton 30%, sport i moda 30%.... Ma svi su imali popust od min 15 do max 50% A sve u Jokera u Splitu. Ja sam zadovoljna Crnim petkom!!!
2017 11 25
> rafaela1973: > Kupila sam u Massu, replay gleznjace na 50 % za 500 kn. > Iste takve u Shoebedoa su bile 700. > U Mulleru je bilo snizenje na sve. Cak i na snizeno. > Disney princeze (barbike) sam platila po 99 kn. > A kolona za blagajnu je bila duga cca 30 metara. > Loccitan je imao super popust od 15% i nudili su 2 kremice za ruke u metalnim posudama po 30 kn.... > I OvS kids je imao 30%, Jadran carape 20%, yamamay 30%, benetton 30%, sport i moda 30%.... > Ma svi su imali popust od min 15 do max 50% > A sve u Jokera u Splitu. > Ja sam zadovoljna Crnim petkom!!! rafaela koje si ti kupila u Massu od Replaya , ja sam jucer vidjela da sve tog brenda drze paprenu cijenu
2017 11 25
> sonja90: > U nazivu teme trazen je odgovor na pitanje "Gdje kupovati", a dobili smo odgovor na pitanje "Gdje NE kupovati" ,:) tako je, da znamo za dogodine, a poznato je i da poludimo na ove mizerne popuste kao da se dijeli džabe, zaključujem najbolje je bilo investirati u Replay čizme u pola cijene, šteta što ne nosim ništa crno pa mi je i to otpalo...ja bila na fitnessu umjesto crnom petku pa nekako računam da mi se i to isplatilo...a u dubini duše bojkotiram sve što smo prekopirali od Amerikanaca i to mi stvara neku dodatnu sreću..
2017 11 25
Mass je već prije 7 dana imao 50% na čizme i gležnjače.Nije to bilo samo jučer. Sam Crni petak je općenito razočaranje jer su popusti neznatni i sve je loša kopija onoga što bi on trebao biti. Ti popusti mi nisu uopće zanimljivi. Na radiju sam čula u predvečernjim satima da je u Splitu u krugu nekoliko kilometara oko shopping centara nastala totalna blokada prometa. Mislim da je to samo da čovjeku prisjedne. No,Thanks.
2017 11 25
> sanjaurban: > > sonja90: > > U nazivu teme trazen je odgovor na pitanje "Gdje kupovati", a dobili smo odgovor na pitanje "Gdje NE kupovati" ,:) > tako je, da znamo za dogodine, a poznato je i da poludimo na ove mizerne popuste kao da se dijeli džabe, zaključujem najbolje je bilo investirati u Replay čizme u pola cijene, šteta što ne nosim ništa crno pa mi je i to otpalo...ja bila na fitnessu umjesto crnom petku pa nekako računam da mi se i to isplatilo...a u dubini duše bojkotiram sve što smo prekopirali od Amerikanaca i to mi stvara neku dodatnu sreću.. 👍
2017 11 25