Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Dali tko ima dobar recept za neki kolac ili tortu

Zašto sam vidjela ovu temu. Sada bih i ja kolač, a na dijeti sam. :(
2017 12 10
> Anelly: > Ja sam ev nesto njuskala po receptima i naisla na ovaj bez jaja s petit keksom i jos neke se kreme stave gotove Stavite receptic :)
2017 12 10
> littlegirl: > > Anelly: > > Ja sam ev nesto njuskala po receptima i naisla na ovaj bez jaja s petit keksom i jos neke se kreme stave gotove > Stavite receptic :) 200ge petii keks a moze i plazma 2puding cokolada 50gr maragarin(zdrobite keks i stavite ga u naparvljen pudin s margarinom i to sve zajedno pomjesate) Slag krema od cokolade I moze ganas od crne cokolade Malo kokosa za dekoraciju😂
2017 12 10
> Poirotica: > Zašto sam vidjela ovu temu. Sada bih i ja kolač, a na dijeti sam. :( Bitno ti je ako umanjis unos druge hrane slobodno mozes kolac i uvjek sebi to nekako uravnotezis,ja naprimjer imam 56kg a jedem skoro sve samo u manjim kolicinama
2017 12 10
Evo još 1 brzi čokoladni.. 3 jogurta 3 čaše šećera (ja stavim 1 i bude dosta slatko) 3 čaše brašna 1/2 čaše ulja 2 velike žlice kakaa (ako nemam stavim kraš) 2 male žlice sode bikarbone (Nije u receptu, ali ako imam smrznutog voća i njega uvijek ubacim u smjesu.) Sve izmiješati, uliti u lim i peći na 180. Kada je gotov izbosti i izrezati na kockice da glazura uđe između. Glazuru prokuhati i preliti preko vrućeg kolača. 12 žlica mlijeka 5 žlica šećera 3 rebra čokolade (ja stavim koji red više, ali onda smanjim sećer za 2 žlice) 1/2 margarina Jedem ga još dok se i ne ohladi skroz. Bude mekan i sočan. :D
2017 12 16
da meni najdrazi čokoladno čudo -kulinarka
2018 01 30
Kinder bueno torta je odlicna😄
2018 03 13
Svaki dan od pon.-pet.na Jabuka Tv ima odlična emisija o kuhanju u 17:30 predjela,glavno jelo i deserti.Deserti su odlični posebno torte.
2018 05 01
defiitivno čokoladno čudo :) <3 <3 <3
2018 05 07
Upisite samo brzi i jednostavni recepti i ima milijun primjera :")
2018 10 10
1 2