Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Dali itko zna kako sa svog mobitela pratit od dečka pozive i poruke?

A gle..današnje moderne mame koriste GPS opciju da mogu putem moba otkriti lokaciju svojeg djeteta (nije u školi, locira ga u birtiji). Jedan moj poznanik je postavio mini kameru u radijator njihova doma i otkrio da mu se žena smuca sa kumom..i tak..to su ti instinkti kada osjećaš da nekej nije OK, da se ponašanje partnera promijenilo..ali je i znak da previše gledaš filmove. Ako ti stvarno vrag ne da mira..poslije pola noći, kad spava, uzmi mu mob i odi na WC (ništa sumnjivo, svi moramo na WC). Prvo stišaj zvuk na mobu (za svaki slučaj..da se ne čuje kakav blink-blink za dolaznu poruku..akustika u wcu? uff..). Zatim izrešetaj SMS. mesnđer, whatsapp, viber, hengaut, bla, bla..ne zaboravi pregledati listu dolaznih i odlaznih poziva. I na kraju ne zaboravi pozatvarati sve skočne prozore gdje si bila! I uključi nazad zvuk. I mirna budeš...nemoj da te uhvati na djelu. Nitko ne voli da mu se prčka po privatnim stvarima..to nije lijepo :) #kjuriositikildket
2017 12 30
to s ljubavi veze nema. ali ima s nedostatkom svakog dostojanstva. pa ti vidi...
2018 01 22
Ja sam znala email šifru i tako ušla u fejs momka sa kojim imam djete i već duugo smo skupa,i kad sam ušla došlo mi je zlo šta sam sve pročitala,dočekala ga je torba sa stvarima...sad dolazi moli govori da to nije ozbiljno šta je pisa...s nekim živiš par godina i neznaš s kim živiš... A ništa se nije primječivalo čisto bez veze sam ušla bez razloga i sumnji...Eto kakvi su muškarci,naravno ne svi,ali ja sam se tako razočarala da ih sve svrstavam u isti koš...
2018 01 23
Ja znam samo kako preko wapa to pratit haha! 😂
2018 02 09
SMS poruke ne može čitati ni telekom, a whatsapp ima mogućnost "clouda" tj spremanja poruka u oblak, što ti može pomoći. Još bolja opcija je PC viber, gdje viber instaliraš sebi na komp, a kada pošalješ dečka na tuširanje aktiviraš viber s kodom kojeg će on primiti tada na mob. Vidim sad da kasnim 6mj s odgovorom, pa da pitam, jesi li još uvijek u vezi?
2018 06 07
Instaliraš mu keylogger na njegov mobitel , za koji on naravno nema pojma i svako slovo koje ukuca ti se zabilježi na keyloggeru. Ako mu znaš lozinku mobitela , potrebno ti je svega par minuta .
2018 06 24
Da, za tu aplikaciju sam čula, prijateljica instalirala svom dečku. Ne znam, jako dugo sam s dečkom i nisam još došla u situaciju da provjeravam poruke, pozive, mailove. Imala sam priliku uvijek jer mi lozinke nije nikad skrivao, ali meni se to ne da. I da dođe do nekih sumnji uvijek bi izabrala razgovor, ozbiljni razgovor. Sve drugo mi djeluje previše iscrpljujuće, ne bi mogla biti u takvoj vezi punoj nepovjerenja.
2018 07 01
1 2