Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Letgo aplikacija

Ma to je puno tipkanja nizasto. Recimo, stavila sam lot knjiga. Javlja se lik, moze li lot za 50% cijene. Kazem da mi to ne odgovara. Iduce pitanje je moze li onda samo ta jedna knjiga za XY kuna. Kazem da moze. Pa pita moze li primopredaja. Ja kazem da moze. Onda zatisje i lik pita gdje mi pase. Ja kazem lokaciju, a on kaze 'ja zivim na jarunu'. I sta bi ja trebala? Dostaviti ti knjigu u dnevni boravak? Nije mi problem naci se gdje nam je svima zgodno, ali da bi bas bila kurirska sluzba - ne. Zato postoji posta. I takvih pitanja je bilo masu od raznih korisnika. Pa mjeri, vazi, prepisuj sastav... tu na krpicama su mi dogovori isli puno brze.
2018 02 17
Meni prodaja ide,zadnju primopredaju sam imala veceras(balerinke),ali aplikacija jako steka(cesto jedva odgovorim na poruku)i poruke(upiti)dosta kasne
2018 02 18
užasna aplikacija npr držim 3 nova christinina parfema od 50ml gosp me pita da uzima kad on mislio da su sva tri 150.prodaja id ako čete prodavati ispod 20kn
2018 02 18
Aplikacija u zadnje vrijeme jako steka. Slike uopce ne ucitava. I najbitnije, nema feedback sto olakšava prodaju prevarantima. Imala sam dvije suradnje, jednu dobru i jednu losu gdje mi je cura poslala komad robe koji je sav iznosan i poderan na vise mjesta sto na slikama naravno nije bilo vidljivo. Isto tako aplikacija radi na način da vam na vrhu pretrage prikaze artikle koji su blizu vama i sto dalje skrolate se udaljava mjesto gdje se prodaju artikli
2018 02 18
Ja sam prodala već dosta stvari tamo, ali ima dosta nedostataka. Poruke rijetko dođu same, treba ući u aplikaciju i tek onda prikaže, tako da sam se ja već navikla da svaki dan otvaram i gledam imam li koji novi upit...Ok mi je što dođe obavijest kad netko stavi artikl u omiljene, to bi i ovdje bilo super, ali je zeznuto što se ne može vidjeti profil te osobe koja nešto stavi u omiljene
2018 02 19
LetGo netko pokupio dobar novac i uvalio onima koji nalete na takav način prodaje. Razočarana u tu aplikaciju skroz.
2018 02 20
Da i meni je taj X na jednon artiklu..jos nisam skužila zašto
2018 02 24
> Venecia: > Da se ubacim s pitanjem oko iste aplikacije. U zadnje vrijeme često vidim umjesto slike bijeli X u crvenom polju, ko prometni znak x-) nekad mi slika korisnika bude takva, nekad predmet koji je na prodaju. Ima li itko pojma šta to znači? Aplikacija im je puna bugova i vecinu vremena ne radi. Meni se slike pokazu 1 od 5 puta kada ju otvorim. Inace, mozete i preko racunala pristupit aplikaciji gdje manje steka.
2018 02 27
Da li je istina (tako mi je rekla jedna kolegica), da moram imati Facebook profil za korištenje LetGo aplikacije?
2018 02 27
> Felis79: > Da li je istina (tako mi je rekla jedna kolegica), da moram imati Facebook profil za korištenje LetGo aplikacije? Ne morate
2018 02 27
> Felis79: > Da li je istina (tako mi je rekla jedna kolegica), da moram imati Facebook profil za korištenje LetGo aplikacije? Ne morate
2018 02 27
Crveni krug sa x umjesto slike je istekao oglas koji se ne može obnoviti
2018 03 04
1 2