Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

> zfiser: > > cipelitza: > > Pa nije neki sf za povezat. > > Preprodajalka nakita s ibejova i alija se pozalila na kupca udava. Pa je uz dojmove o kupcu dobila i dojmove o svojoj djelatnosti. > > Srecom pa je dobronamjerna i pametna i druzi se samo sa slicnima sebi jelte. Isomiki sam da sad i ona ne krene o sebi i svom autu. > A nije-ali ima detalja koji su važni. Npr. onaj koji teehee spominje: "svi koji su kupili dosad su bili zadovoljni". I čisto da se vidi iz slika da je preprodaja u punom smislu: prsteni identični onima na linku s ebaya, još u svojim spužvastim postoljima. > Da ne bi bilo da smo 'napali' ženu na temelju insinuacija. Zf, marca ima skoro 200 artikala od kojih su 150 djidje baje s alija i ibeja. I to nakon kaj je prepolovila br oglasa i vsestruko poskidala cijene nekidan, kad je again) osvanula na preprodajalcima. Ne budimo nepametne i nedobronamjerne. Ja sam joj u tom duhu prije nego je ucmekala temu pozeljela takve kupce i takvim kupcima nju. Nadopunjuju se i zasluzuju.
2018 03 24
Teehee ja sam stavila zadnje sto sam imala, tako da ovo sto si ti - taman ide na to... To nisam stigla ni procitati, a kamoli slikati..
2018 03 24
Dodala sam i ja da sam je jučer podržala ali više ne podržavam, na to mi je poslala pusu i napisala da otvorim temu gdje mogu ispoljiti svoju negativu. Išla sam odgovoriti ali tema je tad nestala.
2018 03 24
Hulalula joj je u posljednjem postu 'povukla' podršku i to je zadnje čeg se sjećam. Marija je ostavila i upis na temi o preprodaji...ako nije i njega obrisala..
2018 03 24
Okinula sam foto i tog upisa, ali neću tušit temu s toliko screenova. Eto, još jednu obrisanu temu smo ovjekovječili. Mogla bi nam ovo postati praksa-sačuvati teme koje budu zanimljive, poučne ili korisne.
2018 03 24
Hulalula-brža si :D
2018 03 24
Ira-u kineskom lol
2018 03 24
Baš si čitkaram i smijem se: "ja kad nešto kažem/napišem, nema povratka."
2018 03 24
> zfiser: > Hulalula joj je u posljednjem postu 'povukla' podršku i to je zadnje čeg se sjećam. > Marija je ostavila i upis na temi o preprodaji...ako nije i njega obrisala.. Nije, ona nista ne brise :P
2018 03 24
> teehee: > Baš si čitkaram i smijem se: "ja kad nešto kažem/napišem, nema povratka." Hahah da :')
2018 03 24
> iraira: > Nije, ona nista ne brise :P Na idućem profilu će preprodavati piši-briši kemijske
2018 03 24
A lijepo su joj glupe/zlonamjerne rekle nek se malo pritaji, ne pametuje gdje ne treba. Uz preprodaju, lazno oglasavanje..
2018 03 24
> iraira: > A lijepo su joj glupe/zlonamjerne rekle nek se malo pritaji, ne pametuje gdje ne treba. Uz preprodaju, lazno oglasavanje.. E baš to! Viri iz svake teme na forumu i privlači pažnju na sebe. Pa ak' ćeš se već baviti preprodajom, šuti u masi i vrebaj kupca pa si kupi možda i pola godine obrtanja love na mk dok te admin ne blokira. Već dobro uhodana praksa preprodavačica koje godinama operiraju po mk. I evo što je sad nastalo-žena trudna i sekira se sad čitajući sve ovo, a sama si je kriva jer nije dobro odigrala igru. Bezze.
2018 03 24
I ponovit cu sto sam napisala na nekoliko drugih tema; spominjanje svoje rodjene/nerodjene djece, muzeva policajaca, strina u udbi, kumova itditd mi je uvijek, uvijek degutantno, nepotrebno, neukusno...osim naravno ako je tema o tome, npr. Trudna sam, gdje je najbolje roditi i sl. I zanimljivo kako to postane bitno, kad se nekoga ulovi u necemu...
2018 03 24
Iraira, baš tak.
2018 03 24
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 26