Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

Iraira👍
2018 03 24
Ja taman da ću vidjeti što je novo na onoj temi "molim mišljenje" kad nestane. Vidim da ste sve "skrinšotale", tako i treba! A vidim da si je ona "uredila" profil naknadno.
2018 03 24
Obrisala je i upis s teme o preprodavacima. Imam screen, ali ne znam treba li. Vec sam puno screenova postala :D Puno brise za nekoga tko stoji iza svojih rijeci...
2018 03 24
> zfiser: > Obrisala je i upis s teme o preprodavacima. Imam screen, ali ne znam treba li. Vec sam puno screenova postala :D > Puno brise za nekoga tko stoji iza svojih rijeci... Stavi, vidjela sam i ja upis. Nek se nadje, u prilog njenim izjavama. Ne preprodaje ona samo nakit, ima i satova "divnih" po 40-50kn, koji su inace po 2 dolara i manje, uz sve zive popuste. I i to sve mi je zacudo manje degutantno od njezine odurne retorike.
2018 03 24
I onda ona još piše da seli pogledamo kaj znači preprodaja 😂
2018 03 24
Komplet nakita za koji sam pitala.
2018 03 24
Nije to srebro. To je najobičnija bižuterija. I to loša. Ja sam davno, prije 20+ godina dobila od šogorice na poklon prekrasan srebrni prsten i na poslu sam nešto radila bez rukavica, a prsten sam prethodno skinula. Budući sam radila bez rukavica, oprala sam ruke u dezificijensu kad sam završila i vratila prsten na ruku. Od samog dodira s mojom kožom na kojoj je bilo tragova dezificijensa, prsten je pocrvenio. Odnosno, ovaj površinski srebrni sloj je nestao, a izbio je metal koji je bio ispod. Nešto crvenkasto, a nije bakar. Nekakva jeftina legura. Prsten sam bacila jer je bio neupotrebljiv tako sav flekav, a bio je lijep dok nije poflekavioi šogorca ga je puno platila u centru u poznatom dućanu i naravno, prodano joj je pod srebro i bio je žig na prstenu. Kad sam to ispričala zlataru, slatko se nasmijao i rekao da to što ima žig ne znači ništa jer je žig najlakše utisnuti što Kinezi masovno rade.
2018 03 24
> Tanči14: > Nije to srebro. > To je najobičnija bižuterija. I to loša. > Ja sam davno, prije 20+ godina dobila od šogorice na poklon prekrasan srebrni prsten i na poslu sam nešto radila bez rukavica, a prsten sam prethodno skinula. > Budući sam radila bez rukavica, oprala sam ruke u dezificijensu kad sam završila i vratila prsten na ruku. Od samog dodira s mojom kožom na kojoj je bilo tragova dezificijensa, prsten je pocrvenio. Odnosno, ovaj površinski srebrni sloj je nestao, a izbio je metal koji je bio ispod. Nešto crvenkasto, a nije bakar. Nekakva jeftina legura. Prsten sam bacila jer je bio neupotrebljiv tako sav flekav, a bio je lijep dok nije poflekavioi šogorca ga je puno platila u centru u poznatom dućanu i naravno, prodano joj je pod srebro i bio je žig na prstenu. > Kad sam to ispričala zlataru, slatko se nasmijao i rekao da to što ima žig ne znači ništa jer je žig najlakše utisnuti što Kinezi masovno rade. Znam gospođo da nije srebro zato sam stavila link.
2018 03 24
prije 44 minuta Marija0000 prije 42 minuta Marija0000 Dali na ovaj mislite? prije 41 minutu prije 30 minuta Cocococy11 Da na taj sam mislila,nije prodan nego ste obrisali oglas. Takvo srebro je jedna krpičarka uvalila mojoj mami,mama je kupila meni za rođendan pa sam dobila alergiju jer sam alergična na bižuteriju a nakit je pocrnio,zamislite to a ima žig 925. Na vašem mjestu ja bi se sramila. Lijep pozdrav! prije 12 minuta Marija0000 Ma o cemu vi pricate? Ne znam ja sta je vama i ko prodo,mene necete uvjeravati u nesto sto nije istina. Kad uzmete od mene i provjerite,uvjerite se da nije pravo srebro,onda se javite. Iz aviona se vidi da te vase nausnice nisu kao moje,da nisu srebro i pise vam jasno S925,a ne 925. Vi se sramite. Nemojte da mi se vise obracate,jer cu vas prijaviti za uznemirivanje,bez ikakvog razloga. Lp. prije 8 minuta
2018 03 24
Kasnije ću staviti sliku njenog lančića sad mi je nije htjelo učitati.
2018 03 24
> Cocococy11: > Kasnije ću staviti sliku njenog lančića sad mi je nije htjelo učitati. Ma linka ti vjerojatno neće više ni biti. Napravi screenshot. Edit: ne znam zašto sam pročitala "link" umjesto "sliku". Baš sam nepametna, dobro veli Mnulanulanulanula.
2018 03 24
Teehee me pretekla Čudo jedno kako se iz slatkorječivosti naglo može prebaciti na grubost
2018 03 24
Čitam sad ovaj sadržaj cocococynog inboxa: "Nemojte da mi se vise obracate,jer cu vas prijaviti za uznemirivanje,bez ikakvog razloga." Dakle Marija4nule će bez ikakvog razloga prijaviti Cocococy za uznemiravanje. Točno, bez razloga bi to napravila.
2018 03 24
Eh što jedan mali zarez može učiniti :D
2018 03 24
Mzerozerozerzero sve fejka, pa umislila i da je Pitija. Ili podsvjest progovara. Bit će ona sretna, ako se ne jave neki kupci,kojima je to uvalila, pa npr. poklonili nekome....
2018 03 24
1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 ... 26