Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

Pa, ja to traženje trudničke robe i robice za bebu mogu razumjeti. Ponekad se pojave i oglasi tipa 'Trudničku odjeću i robicu za novorođenče poklanjam' - i sama sam jednom stavila takav oglas. ALi traženje kume, besplatnog fotkanja i prstenja.......u kojem svemiru živi osoba koja misli da je to normalno?
2018 02 19
TinTina, nemoj se ti ništa nervirati, pa vidiš da je na djelu diskontinuitet u uzimanju lijekova.
2018 02 19
> gitadevi: > Pa, ja to traženje trudničke robe i robice za bebu mogu razumjeti. > Ponekad se pojave i oglasi tipa 'Trudničku odjeću i robicu za novorođenče poklanjam' - i sama sam jednom stavila takav oglas. > ALi traženje kume, besplatnog fotkanja i prstenja.......u kojem svemiru živi osoba koja misli da je to normalno? Ajde trazit jeftino ili trazit odjecu za bebu besplatno, al meni bi bilo neugodno trazit sve na gotovo. Prstenje koje dode 5 tisuca kuna ne znam bas da ce netko poklonit, jos komplet. A ima sigurno u Argentumu za 200 kn i mirna Bosna. Ovo je prica za onu emisiju Najveci skrtci
2018 02 19
Ma ovo ne može biti za ozbiljno, to mora da je neka sprdačina na entu :o ,:(
2018 02 19
Ma ovdje mislim ni skrtost nije problem. Mislim da nema ni vjencanja, ni bebe. Nego eto, daj sta das. Na te dvi prigode se grabi i izaziva suosjecanje, pa ako prode, prode. Da je njoj tribala kuma prihvatila bi ponudu od TinTina, nego je to mislim bila samo priprema terena za zicanje. Jer ja jednostavno ne mogu virovat da se netko sprema vjencat a trazit po forumima kumu, besplatno slikanje, prstenje i robu za trudnicu i bebe. Sve ono djabe. Ako je tolika besparica neces ni trazit fotografa, a bome ni prstenje, nigdje ne stoji da se zakonski obavezno mora imat prstenje. Radije bi se udala bez prstenja pa ga kupila kad budem u mogucnosti, nego ga zicala okolo.
2018 02 19
Trazilo se i sesi carapice i haljinu za docek.
2018 02 19
Opet hara grupama po fejsu. Vise ne trazi kumu nego svjedokinju ILI svjedoka. Sve su opcije otvorene
2018 02 19
> TinTina987: > Opet hara grupama po fejsu. Vise ne trazi kumu nego svjedokinju ILI svjedoka. Sve su opcije otvorene Slobodno u tim grupama iznesi svoje iskustvo.
2018 02 19
> TinTina987: > Opet hara grupama po fejsu. Vise ne trazi kumu nego svjedokinju ILI svjedoka. Sve su opcije otvorene Kako se na Fejsu zove?
2018 02 19
> TinTina987: > Opet hara grupama po fejsu. Vise ne trazi kumu nego svjedokinju ILI svjedoka. Sve su opcije otvorene Upsić... to je moj post kriv :-) Bože, svega!
2018 02 19
Pa, to je neko derište, možda to objašnjava ovakvo ponašanje :/
2018 02 19
> gitadevi: > Pa, to je neko derište, možda to objašnjava ovakvo ponašanje :/ Paa, ima 26 godina. Od osoba tih godina ocekujem neku vecu zrelost
2018 02 19
Hara i po inboxima. Redom, izgleda. Čemu?
2018 02 19
26?! Ja sam samo bacila pogled na fotke i učinila mi se ful balavom. Sa 26 svaka normalna osoba zna što je normalno. Bože mili :o !
2018 02 19
Drage moje ničiji profil se tako ne smije u javnost stavljati ! Kao prvo nisam nikoga otuda oštetila niti prevarila ,kao drugu tu sam tražila znate i same šta ,niste shvatile sve pet ali da o meni sve tu pišete zar nemate svoj život ,kao neke Vrane ste koje ste se okomile na mene.Molim admina da se ova tema obriše ,Hvala
2018 02 19
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 26