Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako i zašto teme niču i nestaju brzinom većom od svjetlosne?

> iraira: > Došla tajnica i otvorila profil samo za ovu temu. > Možda i tajnik;-) > ako ne znate - to je osoba koja čuva tajne;-) Draga moja iraira imam ja tajni koliko god ti srce poželi, a među njima ti je i tvoja tajna od tajnice :)
2018 02 19
> tajnica39: > > iraira: > > Došla tajnica i otvorila profil samo za ovu temu. > > Možda i tajnik;-) > > ako ne znate - to je osoba koja čuva tajne;-) > Draga moja iraira imam ja tajni koliko god ti srce poželi, a među njima ti je i tvoja tajna od tajnice :) Tiruriru
2018 02 19
....na klaviru,-)
2018 02 19
> hulalula: > > tajnica39: > > > iraira: > > > Došla tajnica i otvorila profil samo za ovu temu. > > > Možda i tajnik;-) > > > ako ne znate - to je osoba koja čuva tajne;-) > > Draga moja iraira imam ja tajni koliko god ti srce poželi, a među njima ti je i tvoja tajna od tajnice :) > Tiruriru Tiru riruriru U medjuvremenu stvar si prošlosti i mi smo gotovi
2018 02 19
Izgleda da je lovezg otvorila još koji profil. U svakom slučaju sram te može biti, još te ni nisu dobro oprale kako si zaslužila. Nažicavanje odjeće, prstenja, fotografa, kume, lektora i "VOLONTERA"!? Kakvim mrtvim volontiranjem nazivaš ovo đabalebarenje? I još pljuneš u lice osobi koja ti je htjela pomoći! Ovo je najveće muktaroško dno za koje sam ikad čula! FUJ.
2018 02 19
> anaa1207: > Izgleda da je lovezg otvorila još koji profil. meni ovo vuče na onu s gelom ili prahom...kamaragba? kamarama? kamabagra. Ona je onako malo fiju.
2018 02 19
> SaraKedavra: > > anaa1207: > > Izgleda da je lovezg otvorila još koji profil. > meni ovo vuče na onu s gelom ili prahom...kamaragba? kamarama? kamabagra. Ona je onako malo fiju. Sara majkemi to bi bilo jedino logično objašnjenje. 😂
2018 02 19
Jbti ..pa curke moje kud ce vam pamet..potpis "vise manje"..kaka je tu patologija u igri neb' me cudilo da je tu neki opaki scenarij napisan...nema prav(n)og zenika, nema prav(n)e nevjeste, nema prstenja...samo fotograf koji ce vas fotografirati dok stavljate potpis "ni vise, ni manje" u rubriku jamac za kredit😄 Besplatno! Jbte živote😀😀😀😀pardonmajfrenč
2018 02 19
> Lovezg: > šta je to to je prava i iskrena ljubav drage moje,zavidne cure ! > koje nemate svoj život da imate sad bi se sve obrisala i stale biste.Očito se ovdje ne traži roba i ne kupuje! Zar nisi u prvoj temi, osim kume, tražila za sebe i budućeg frendice i frendove za druženje.?
2018 02 20
Pa ovo je sad već prava španjolska sapunica :) Gdje ste samo mene našli uspoređivati sa tom curom Lovezg? Svašta :D Nisam niti za nju, jer vidim da nešto ne štima, a nisam niti za Vas, ali mi se svidjelo kada sam počela sve čitati :) Ako hoćete moje pravno mišljenje ponoviti ću Vam: kumove, svjedoke, prijatelje traži se u krugovima u kojima se krećete, a ne ovdje na ovim mojim krpicama ili na facebook-u ili pak na Google-u :) A kako i zašto teme niču i nestaju to Vam nije baš neki naziv ove sapunice 8-) Kada krenete čitati izgleda puno zanimljivije nego taj naslov iskreno :)
2018 02 20
Ja sam otvorila temu i neću je izbrisati nikada. Amen. Tajnicu je netko lagao da je duhovita i zabavna :s
2018 02 20
Draga gita nitko te nije tražio da zatvoriš temu :) To si već ponovila nekoliko puta danas u ovoj sapunici tu, moraš malo nešto i novo napisati da nije boring sapunica :D Meni je temica sasvim u redu i morala sam se priključiti samo nešto mi tu fali, neke iskrice, borbe za nešto ili nekog, ali vidim da ćemo mi to sve doraditi za zlatni globusić 8-) Tajnica je samo iskrena :D
2018 02 20
> tajnica39: > Draga gita nitko te nije tražio da zatvoriš temu :) To si već ponovila nekoliko puta danas u ovoj sapunici tu, moraš malo nešto i novo napisati da nije boring sapunica :D Meni je temica sasvim u redu i morala sam se priključiti samo nešto mi tu fali, neke iskrice, borbe za nešto ili nekog, ali vidim da ćemo mi to sve doraditi za zlatni globusić 8-) > Tajnica je samo iskrena :D Ne kuzim tvoju ulogu ovdje ni kako doprinosis kvalitetnom razgovoru
2018 02 20
Hahahah, gledam i ne vjerujem 😂😂
2018 02 20
Ja čitam i plačem :') :')
2018 02 20
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 26