Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

Unaprijed isprika sto ce ovaj post biti malo duzi,jer ako ne objasnim tocno stvari kako stoje,doticna ce me korisnica napasti kako god stigne i okrenuti pricu na svoju stranu. Crvena furla metropolis,kopija,500 kn,u oglasu nije pisalo nista vezano za stanje torbice,osim da je vrlo malo nosena i slicna orginalu.Korisnica je MEGI333.
2018 03 10
Obje smo iz Zagreba,dogovorile primopredaju za petak,gdje sam se ja maksimalno prilagodila i doticnoj dosla doslovno 50 m od zgrade u samom centru grada jer ima doma malu bebu,pa ne moze dalje.Torba je bila u redu na prvi pogled,koza ok,lanac takodjer,nije kao prava furla sto sam ja i ocekivala,ali svejedno sam bila zadovoljna jer je djelovala pristojne kvalitete.Primjetila sam da je kopca zastekala kad sam pokusala otvoriti,no doticna je pokazala kako navodno samo s kljucicem treba malo okrenuti i to je to.Ja bez puno razmisljanja kazem da je u redu,da cu uzeti i platim koliko je trazila. Odmah cu reci kako sam ja tu napravila gresku,trebala sam makar 100 puta otvorit torbu i ne pozurivat samu sebe jer beba ceka u stanu,jer je ovako ispalo da sam ja bila svjesna velikog defekta koji torba ima,a ipak sam pristala kupiti.Ali stvarno nisam,mislila sam da se to taj put nesto zakocilo,i da je inace sve ok,posto mi doticna nije nista napomenula NITI je veliku gresku opisala u oglasu ovdje. Doma shvatim da je kopca rasklimana,da mehanizam steka te da je uspijem otvoriti od svakog petog pokusaja,a jasno je da se furla metropolis otkopcana ne moze nositi,i da je kopca valjda najbitniji dio na torbici.Zamolim za povrat,ponudim da cu doci skroz do zgrade kako ne bih zamarala s tiskom,slanjem itd.,i naravno dobijem hladan tus.Nakon molbe da je torba stvarno ovako neupotrebljiva bez neke intervencije,doticna prvo odluci uplatiti mi 50,a nakon toga 100 kn za popravak,sto je danas i napravila tek poslijepodne,iako sam je ja tokom dana 2 puta zvala(nije se javila)jer sam torbu odnjela strucnjaku i konstatirao je da tako specificni tip kopce popravlja samo furla,sto ja ne mogu uciniti,jer nije u pitanju orginal.Necu ni spominjati da me u porukama napada da ja lijecim svoje frustracije na njoj,da ce me prijaviti radi uznemiravanja i sl.
2018 03 10
Znaci,mojih je 500 kn koje sam zaradila mukotrpno uz studij otislo u smece,jer sto da radim sada s tom torbicom?Da je manje novaca u pitanju,pregrizla bih jezik i ne bih ovo pisala,ali stvarno me vrijeđa ovo nepostivanje i neodgoj jedne mlade osobe koja naocigled zeli otrgnuti novce na neposten nacin. Ponudila sam i da mi vrati 400 od 500 kn,i da cu joj na svoj trosak poslati natrag,i ne odgovara,ne zeli se javiti na mobitel,da razgovaramo kao ljudi. Ja ne bih mogla spavati da znam da netko nije dobio nista za novce koji su kod mene,ali nekima to ocito ne smeta. Ja jesam napravila gresku jer sam kupila,ali kako mozete prodavati torbu koja ne funkcionira za 500 kn?Ja je ne bih ni stavila u prodaju,a ako i bih,cijena bi bila minimalna. NEMOJTE poslovati s ovakvim osobama, nisu to zasluzile. Ne bih od doticne kupila kucu za 100 kn ,a kamoli sto drugo. Nije posteno samo otrgnuti novce kad znas da je druga osoba ostala nezadovoljna. Pardon na romanu,ali moram olaksati dusu. p.s.takva osoba ce za par mjeseci poceti odgajati djete....UZAS. MEGI333,ako ovo citas, budi korektna i pristani bar na neki kompromis, jer nekim ljudima u danasnje vrijeme 500 kn nije neznacajan novac.
2018 03 10
Pa da, o tome i govorim. To se zove nemati osjecaja za drugog, kad ne odlucis u ovakvoj situaciji napraviti iznimku. Mislim da djelimo krivnju i da sam podosta izmanipulirana radi te bebe koja je sama doma i cupkanja na mjestu za vrijeme primopredaje, ali imate pravo, uci se na vlastitim greskama. Da mi je doticna poslala tiskom,onda bih valjda imala puno pravo na povrat.
2018 03 10
Ne znam jeste upoznati s tim osjecajem "stresa" kod primopredaja, kad ste malo pod adrenalinom jer je nepoznata osoba pred vama,nalazite se u centru grada itd. Tada se zna dogodit ta brzopletost koja se skupo placa, nazalost. To se meni dogodilo, da sam je doma pregledavala u miru svog doma, vjerojatno bih bila razumnija. Bez obzira na to, doticna je znala da ako u oglasu navede ostecenje fake furle, da joj se nece nitko javiti, pogotovo za tu cijenu, ali evo javila se jedna budala :D
2018 03 10
Zena je rekla da je falila kad nije detaljnije pogledala pri primopredaji, necemo sad mise drzat. Torba ima defekt i gotovo, a prodavacica se pravi grbava. Btw, 500 kn za kopiju??? Zenooooo :( ne znam koje je dimenzije torba al za one manje imas tek za malo vise love na ebayu originale.
2018 03 10
Slazem se s Averiom oko spiminjanja ucijeg rodjenog/nerodjenog/velikog/malog djeteta - to mi je uvijek neukusno, nepotrebno, bespredmetno... Imali smo slucajeva gdje se, unatoc primopredaji, vracao novac (ne mogu ih se ove sec sjetiti). Prema napisanom, za sada, naglasavam za sada i prema samo do sad napisanom, a vrlo moguce je da tu ima i jos toga nenapisanog - osobno vratila bi iznos. Prodavac to nije istaknuo (defekt sa kopcom) i na primopredaji ga je umanjio (ponavljam - imamo samo jednu stranu price, i to ne potpunu). Osobno ne bi mirno spavala da to nisam naglasila i molila boga da na primopredaji kopca ne zasteka... Naglasavam, ovo je moje vidjenje po do sad iznesenom
2018 03 10
Iraira, zato sam i napisala ovakav roman, kkao bih docarala sto detaljnije tocno kako je bilo, i dobro ste primjetili, 1.uopce nije istaknuto,2.umanjivano je na primopredaji, zato se i osjecam nasamareno do bola,a da ne govorim da sad treba objasniti doma da mi trebaju novi novci za tu svecanost, jer nemam nista.
2018 03 10
Ja mislim da prodavac je uvijek upuceniji u ono sto prodaje, nego kupac. Da, ovo pristajanje na vracanje 50 pa 100kn ostaje nepoznanica - zato sam i napisala samo po do sad napisanom. Moj je dojam, koji ne mora biti ispravan - kako je kupilica pristala na to misleci kako ce to biti dovoljno za popravak kopce, medjutim utvrdila je kako popravak nije moguc. To daje novo svjetlo na to kako je prodavacica unaprijed znala. Ponavljam, ne znamo bas sve pa mozemo samo nagadjati. Bez obzira, vratila bi odmah puni iznos.
2018 03 10
Ja jesam KRIVA ,nisam rekla da nisam, ali je li kriv onaj koji me namjerno ide varati? Postoji trgovina s moralom, i trgovina bez morala. Ja sam jednom prilikom djevojci vratila novce za parfem, jer joj ipak doma nije pasao, a mogla sam reci da zasto ga nije vise puta probala u parfumeriji, ali nisam takva osoba. A ja se ne zalim na boju torbe koja nije lijepa pod mojim svjetlom doma,ili na lanac(koji se moze zamjeniti lako) nego na nesto sto stvarno nije popravljivo....:(
2018 03 10
500 kuna za fejk mini torbicu na kojoj već od prvog pokušaja korištenja skužiš da nešto šteka s kopčom? Pa aj dobro.
2018 03 10
Monifique, ovo je na razini : " Setas se u minici u ponoc po maksimiru,i cudis se da te netko siluje?Pa aj dobro" Mislim da svi mozemo krivo procjeniti,nije stvar u tome dal je fake ili ne,znala sam da je fake i pristalas sam na cijenu,greska je sto nije funkcionalna i samo to.
2018 03 10
> cruellola: > Monifique, ovo je na razini : " Setas se u minici u ponoc po maksimiru,i cudis se da te netko siluje?Pa aj dobro" > Mislim da svi mozemo krivo procjeniti,nije stvar u tome dal je fake ili ne,znala sam da je fake i pristalas sam na cijenu,greska je sto nije funkcionalna i samo to. Da, to je tocno. Irelevantno je sad na koliko je ona prustala za fejk furlu. To nikome ne daje za pravo uvaliti neispravnu fejk ili real Furlu ili no name whatever...
2018 03 10
Slazem se s IraIra kako imamo samo jednu stranu medalje, tj.price ali bez obzira, ako je kupac nezadovoljan i osjeca se prevarenim treba vratiti novac.. Barem bi ja tako...ali opet, svi.smo razliciti...
2018 03 10
> Bond07: > Slazem se s IraIra kako imamo samo jednu stranu medalje, tj.price ali bez obzira, ako je kupac nezadovoljan i osjeca se prevarenim treba vratiti novac.. > Barem bi ja tako...ali opet, svi.smo razliciti... Egzektli. Ne vidim da prodavac ista gubi, dobiva nazad svoju torbu pa nek cini dalje s njom sto zeli, na gubitku nije. Tako da osim morala i mirnog sna, ako ja stojim iza svog artikla kao prodavac - ne gubim nista, ako vratim. Zato mi uvijek malo smrdi ne "zeljenje" povrata
2018 03 10
1 2 3 4 5 ... 12