Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Razočarana i na rubu zivaca, oprez s ovakvim korisnicima, ne hranite njihov nemoral!

> valeera: > > Bond07: > > > cruellola: > > > Onda da sad ne izbrisem,a to je bio uvjet za povrat?Lijepite ju na listu za oprez,il sto god dalje,a i doticna je upozorena da to vise ne radi,tako da > > Bez uvrede..drago mi.je da ste.dobili.torbu, ali pobrkali ste naivnost.i poštenje > > Da Vam cure sa foruma.nisu pomogle ne bi Vam novac sad bio u.džepu... > > Da je sve bilo korektno, odmah.bi ste dobili novac a ne nakon natezanja od kojih glava zaboli uz prijetnje da ce te biti prijavljeni....To je još bilo sinoc.... > > Takve stvari se ne trebaju bacati pod tepih... > > Stvarno sam iznenadjena Vasom preobratom.. > > Ona Vas nema cime uvjetovati..vec vi nju! > Ma ova tema nije ništa drugo nego iskorištavanje korisnica u vlastitu korist. Kratkoročni cilj. Katastrofa. Stvarno svašta....netko je.napisao da se ioak ovo može sacuvati pa neka to i napravi...Nisam zlocesta baba al nakon.toliko.natezanja da se tek tako prijedje.preko.svega...osjecam se kao idiot.:D
2018 03 11
Svi se osjećamo kao idioti. Svi!
2018 03 11
> cruellola: > Slazem se s korisnikom koji je napisao ono za neutralnu info. > Ispostovat cu dogovor a poslije se upoznati s tim listqma jer stvarno nisam upucena. > Lp Draga moja nisi niti malo fer prema curama,da njih nije bilo nebi ti vidjela svoj novac..Sad kad si ga dobila boli te tko ce sljedeci biti prevaren..Posto sam alergicna na sebicnjake spremila sam temu na sigurno gdje ju ne mozes obrisati..Lp
2018 03 11
> cruellola: > Ja nisam nista izbrisala. > Povrat je upravo zavrsen,dobila sam svoje novce nazad,prodavacica svoju torbu. > U miru smo se razisle,ja sam dala savjet da ubuduce navede sve greske na artiklu da ne dolazi do nesporazuma,a ja sam obecala ubuduce biti maksimalno skoncentrirana kod primopredaja i pitati SVE na licu mjesta. > I doticna je za ovu torbu sama bila prevarena na neki nacin dok ju je kupovala,ali smo se slozile da onda nije dalje za prodaju. > Također sam obecala obrisati ovo i negativnu informaciju,jer nakon ovog je poprilicno sigurno da bi gospodja tesko dalje prodala ista,a to mi nije bila zelja,nego dobiti natrag svoje novce. > Lp Bravo za tebe sto se tice povrata. A za nju ne brini. Ona nije brinula za to kako ces se ti osjecati kad ti je glatko uvalila torbu s neispravnim zatvaracem. Sigurna sam da ju njoj nitko nije uvalio, a i da jest je tek sramotno za nju. Eventualno ju je zeznuo Semso od kojeg nabavlja fejkove na lopate za uvaliti ovdje. Ostavi temu na miru. Ona nema pravo nista ti uvjetovati. Uostalom, ovo joj je ko zna koji profil po redu. I sigurno vec lagano seli poslovanje u sljedeci koji ceka. Kako vidimo, ni ostavljanje fejk povratnih samoj sebi nije joj strano.
2018 03 11
Tema u naslovu sadrži "oprez...", "ne hranite njihov nemoral...". Dakle, navlakuša je ukoliko je cilj bio drugi: JEDINO vratiti lovu, a ne upozoriti na korisnicu. Iz nedavnog osobnog iskustva savjetujem ti (otvaračice teme), da temu ne brišeš. Osobno sam to napravila pod pritiskom nepoštene prodavačice prastare kozmetike i požalila. Doduše, otvorila sam drugu, no gorak okus podlijeganju ucjeni stoji i dalje, bez obzira na povrat novaca. Kako sam već napisala: live and learn! Nemoj brisati temu. Nitko od toga neće dobiti ništa dobro, a mnoge će korisnice nešto i naučiti uključujući i podvaljivačicu nepravilno oglašenih (neispravnih) fejkova. Brisanjem teme daješ joj prostora za nastavak jednakog "poslovanja", do sljedeće prevarene. Nemoj!
2018 03 11
> cruellola: > Onda da sad ne izbrisem,a to je bio uvjet za povrat?Lijepite ju na listu za oprez,il sto god dalje,a i doticna je upozorena da to vise ne radi,tako da :') :') Upozorila si ju da to više ne radi , Kul..
2018 03 11
Ima ona scena u starom crtiću-mislim da je ona gica što lovi B.Bunnya, kad se okrene prema 'kameri' i glava joj se pretvori u magareću. E tak'se nekako i ja osjećam. Cruellola-imala si nesreću naletjeti na klasičnu preprodavačicu koja te već uhodanim postupkom išla prevariti pa ucjenjivati. Obrišeš li temu i negativnu, teško da ćemo ti u ovolikom broju i ovako zdušno priskočiti u pomoć kad budeš opet prevarena. A bit ćeš jer se činiš naivna. Krpice su pune prevarantica i teškom mukom ih se iskorjenjuje zbog čega je ova tema tako važna. Obrišeš li temu i negativnu, pljunut ćeš na svu pomoć i savjete koje smo ti dali, a koje smo naučili kroz svoje osobne bitke s prevarantima. Želiš li opstati u ovoj džungli, moraš se naučiti nositi s izazovima.
2018 03 11
Jep. Ali vjerujem da nisam jedina koja je na svoju Top listu krpičarki s kojima ne bih ni u ludilu surađivala uz Megino zabilježila i Cruellolino ime. Cruellola, srami se. Ovo je bilo stvarno jadno.
2018 03 12
> gitadevi: > Jep. Ali vjerujem da nisam jedina koja je na svoju Top listu krpičarki s kojima ne bih ni u ludilu surađivala uz Megino zabilježila i Cruellolino ime. > Cruellola, srami se. Ovo je bilo stvarno jadno. I ja sam to napravila. Ne razumijem ovakvo ponašanje i ne volim se osjećati namagarčeno nakon što pružim nekome podršku.
2018 03 12
Rekla sam hvala PUNO puta,i u privatnim porukama nekim korisnicima,i ovdje,molim lijepo. Ostavila sam temu,izbrisala povratnu zato sto je to bio moj privatni dogovor s doticnom,a uostalom,ovdje i jesam bila JA u pitanju i nesporazum koji se ocito MENI dogodio jer doticna ima dovoljno pozitivnih da se moze zakljuciti da je i posteno puno puta poslovala(fejkove prodaje 80 posto ljudi ovdje,onda sve mozete zblokat,to nije bila tema ovog posta uopce). Nije mi jasno u kojem smislu sam ikoga namagarcila,uz duzno postovanje.
2018 03 12
"RAZOČARANA I NA RUBU ZIVACA, OPREZ S OVAKVIM KORISNICIMA, NE HRANITE NJIHOV NEMORAL!" brisanjem negativne i podržavanjem APP ponašanja hranite nemoral - uz dužno poštovanje. Naslov teme nije bio - Zeznula me korisnica, kaj da radim? , nego - Oprez!
2018 03 12
I ne samo to, nego ni neutralna nije ostavljena kao dodatak temi koja u naslovu ima riječ "oprez". Nije sam do Vas, već do svih koji će zaboraviti da se ovo dogodilo i kad za 6 mjeseci na profil vrati svoje žbrgljave fejkove i pokuša ih opet APP-om uvaliti.
2018 03 12
Cruellola, kratko i jasno: ocjene ne ostavljamo zbog sebe, nego drugih. Ako su podlozne dogovorima, a ne istini - gube svoj smisao. Ako vas je netko ucjenio, tim vise to valjda necete napraviti, a pogotovo ako sami pozivate na moral. Puno ljudi i laze, puno ljudi i krade, puno ljudi radi svasta nesto lose, ako je to nesto na sto vi pristajete, samo da ste vi zadovoljeni, onda je to jako, jako, jako lose i time podrzavate takva ponasanja. Ja se osobno ne osjecam niti lose, niti namagarceno, niti ikako lose, zbog tudjih dvolicnih ponasanja. Zao mi je zbog vas, ako pristanete na ucjenu i taktiku neka sam se ja namirila, a tko ce iduci naje.. briga me. Zao mi je jer tako povecavate vjerovatnost da i vi opet podletite, a nitko nece biti tu kad ce te ponovno na to ukazivati (sebe radi). Imate jos vremena i prostora postupiti ispravno.
2018 03 12
Cruellola ovim si samo pokazala kakva si. Da nije bilo ovih divnih ženica na forumu, ti bi još uvijek za svojih 500 kn plakala. Izbrisala si negativnu i izbrisati ćeš temu? Super, znači veće poštovanje imaš prema prevarantici, nego prema onima koji su ti pomogli i savjetovali te. Zbog takvih ko što si ti, takve što jadikuju dok su prevarene, a onda kada dobiju svoj novac natrag uz veeeliku pomoć krpičarki, vjerujem da će većina njih jednom samo okrenuti glavu kada iduća bude tražila pomoć na forumu. Nek vas kradu kad nakon svega brišete negativne, temu i glumite neki moral, a zapravo bi vam ime trebalo stajati na crnoj listi uz ove što kradu. Svjesno potičete da varaju i kradu dalje.
2018 03 12
Cruellola, kad se usporede vaši upisi na uvodnom postu, pa na drugom, trećem, i tako redom s ovima od kada ste dobili novac nazad su nebo i zemlja. Megi će vam postati i prijateljica kako mi se vidi, pa vi je branite. Znate li što je ona učinila nakon što ste vi preuzeli od nje torbu? Iza prvog čoška se počela smijati da nije mogla stati. Kao prvo, riješila se torbe, a kao drugo dobila je ni manje ni više 500 kuna za to. Genijalno! Vratila vam je novac tek nakon velikog pritiska, odugovlačila je koliko je mogla, no TEK kad je vidjela da je vrago pobrao šalu, izvršila je povrat. Samo i jedino samo radi SEBE, svoje sebičnosti. Ne zbog dobrote, poštenja i imalo savjeti koje bi svako ljudsko biće treblo imati. Da je PREVARANTICA to je već dokazano plus njezini drugi lažni profili pa ovo vaše stvarno nema smisla: " jer doticna ima dovoljno pozitivnih da se moze zakljuciti da je i posteno puno puta poslovala..." Za vašu informaciju 48 poz.pov. info nije ništa, niti neka velika brojka. Blokiralo se i blokira se i one s puno više pozitivnih povratnih informacija ako se uspostavi da su prevarantice.
2018 03 12
1 2 ... 8 9 10 11 12